Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

ZAPIECZONE WTRYSKI – OBJAWY

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Zacięty wtryskiwacz Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Zapieczony wtryskiwacz w silniku Diesla może objawiać się różnymi symptomami, takimi jak spadek mocy silnika, zwiększone zużycie paliwa, biały dym z rury wydechowej, problemy z rozruchem oraz drgania silnika. Jeśli zauważysz którykolwiek z powyższych objawów, zaleca się niezwłoczne skonsultowanie się z mechanikiem lub specjalistą od układów paliwowych, ponieważ zapięty wtryskiwacz może prowadzić do poważniejszych problemów z silnikiem, a w niektórych przypadkach może być konieczna wymiana wtryskiwacza. Najczęstszą przyczyną tej usterki jest kiepskie, zanieczyszczone paliwo. Niskiej jakości paliwo powoduje, że temperatura potrzebna do jego spalania jest wyższa, co w połączeniu z zanieczyszczeniami prowadzi do zwiększenia emisji spalin i nadmiernego gromadzenia się nagaru na elementach układu wtryskowego. Z czasem osadu jest tak dużo, że dochodzi do zablokowania przepływu wtrysku i jego zapieczenia. Wszystko to może powodować na przykład uszkodzona cewka wtryskiwacza. Objawy te są dość oczywiste, ale co możemy z tym zrobić?

Przykładowe wtryski marki BOSCH
Zapieczone wtryski – objawy


Doradzamy, jak sprawdzić, który wtrysk jest uszkodzony

Sposobem na to jak sprawdzić wtryski jest ich demontaż, dokładne umycie i wyczyszczenie myjką ultradźwiękową. Kolejnym krokiem jest ocena ich stanu technicznego pod kątem obecności potencjalnych uszkodzeń mechanicznych bądź też korozji. Następnie należy przeprowadzić test komputerowy w celu sprawdzenia poprawności działania wtrysków. Niestety, często bywa tak, że w przypadku mocno zapieczonych wtryskiwaczy usunięcie ich bez pomocy specjalistycznego sprzętu jest bardzo trudne, a próby dokonania tego na siłę mogą skończyć się uszkodzeniem innych części układu paliwowego, głowicy czy pokrywy zaworów. Dlatego też zalecany sposób na lejące wtryski to skorzystanie z pomocy profesjonalnego serwisu wyposażonego w odpowiedni sprzęt. Daje nam to ponadto gwarancję fachowej usługi i trwałych rezultatów. Jeśli masz problemy z usterką wtryskiwaczy w swoim samochodzie, czym prędzej skontaktuj się z naszym serwisem.

Wtryskiwacze po regeneracji
Doradzamy, jak sprawdzić, który wtrysk jest uszkodzony
Udostępnij wpis

Komentarze

Maciek

Wystawiono Rok temu

Objawy zapieczonych wtrysków to m.in.: trudności z odpalaniem silnika, dymienie na czarno, słaba moc silnika, brak mocy, nierówna praca silnika, wysokie spalanie paliwa, brak reakcji na pedał gazu, hałas podczas pracy silnika.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki