Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

CZYM ZALAĆ ZAPIECZONE WTRYSKI

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Zapieczone wtryskiwacze Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Zapieczone wtryskiwacze mogą być spowodowane przez różne przyczyny, takie jak nagromadzenie się osadów i brudu w układzie paliwowym lub zużycie mechanizmu wtrysku. Jednym z rozwiązań jest zastosowanie specjalnego preparatu do rozpuszczania osadów i zanieczyszczeń w układzie paliwowym. Można również spróbować zalać zapieczone wtryskiwacze paliwem wysokooktanowym lub specjalnym płynem do czyszczenia wtryskiwaczy, które są dostępne w sklepach motoryzacyjnych. Te płyny mają właściwości rozpuszczające i mogą pomóc w usuwaniu zanieczyszczeń, które utrudniają prawidłowe działanie wtryskiwaczy. W każdym przypadku zaleca się skonsultować z mechanikiem lub specjalistą od układów paliwowych, aby uzyskać najlepsze rozwiązanie dla konkretnego problemu. Niestety podzespoły, o których mowa, często ulegają zużyciu, czego w najgorszym wypadku następstwem jest demontaż wtryskiwaczy. Jednak kiedy do tego dojdzie, okazuje się, że nie jest to takie proste, ponieważ skorodowane lub zabrudzone elementy wtryskowe, nie zawsze ulegają w ławy sposób zabiegowi demontażu.

Czym zalać zapieczone wtryski
Czym zalać zapieczone wtryski

Sposób na zapieczony wtrysk

W zasadzie takie mocno zaniedbane wtryski, które podlegają rychłemu zdemontowaniu, bywają bardzo oporne. Korozja czy nagromadzone zabrudzenia powodują, że elementy te potwornie się zapiekają w potoczny sposób mówiąc. Z tego powodu należy szczególnie uważać, gdyż efektem wszystkich nieprecyzyjnych zabiegów może być urwany wtryskiwacz. Niestety taka sytuacja bardzo często ma miejsce, dlatego trzeba być wyjątkowo uważnym i ostrożnym, ponieważ takie zajście uniemożliwia efektywne usunięcie uszkodzone przedmiotu. W takim razie, jak wyciągnąć wtryski domowym sposobem, by nie narazić się na nieprzyjemne skutki. Aby ułatwić sobie zadanie można użyć preparatu, który dostaniemy w ulubionym sklepie motoryzacyjnym. Jednak zdecydowanie bardziej polecamy udać się z tym problemem do autoryzowanego serwisu, gdzie usuwanie wtryskiwaczy przebiega przy użyciu wyspecjalizowanych maszyn i fachowców, którzy przeprowadzą, te czynność bez najmniejszych problemów.

Sposób na zapieczony wtrysk
Sposób na zapieczony wtrysk
Udostępnij wpis

Komentarze

Janek

Wystawiono Rok temu

Jeśli wtryskiwacze są zapieczone, najlepszym rozwiązaniem jest skonsultowanie się z profesjonalnym mechanikiem samochodowym, który przeprowadzi diagnozę i określi przyczynę problemu. Może być konieczne czyszczenie lub wymiana wtryskiwaczy. Istnieją również specjalne preparaty do czyszczenia wtryskiwaczy, które mogą pomóc w rozwiązaniu problemu. Te preparaty są dostępne w sklepach motoryzacyjnych i mogą być dodawane do paliwa lub bezpośrednio do układu paliwowego. Niektóre z tych preparatów są specjalnie zaprojektowane, aby rozpuszczać zanieczyszczenia i osady, które mogłyby powodować zapieczenie wtryskiwaczy. Jednak, należy pamiętać, że niektóre preparaty do czyszczenia wtryskiwaczy mogą być szkodliwe dla układu paliwowego, dlatego ważne jest, aby zawsze stosować się do zaleceń producenta.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki