25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

CZYM ZALAĆ ZAPIECZONE WTRYSKI

Autor: Paulina Markowiak
Czas przeczytania tekstu: 1 minuta
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.96

Problem w odniesieniu do którego powstało to specyficzne pytanie, czym zalać zapieczone wtryski, jest dość obszerny, ale postaramy się wam go przedstawić w kilku słowach. Początkowo warto wiedzieć, że wtryski to niepodważalnie istotny element układu zasilania, który spełnia funkcję i jak sama nazwa nam mówi, wtryskiwania paliwa do silnika. To powoduje, że ten element napędowy dostaje odpowiednią dawkę paliwa, co umożliwia mu poprawne funkcjonowanie. Niestety podzespoły, o których mowa, często ulegają zużyciu, czego w najgorszym wypadku następstwem jest demontaż wtryskiwaczy. Jednak kiedy do tego dojdzie, okazuje się, że nie jest to takie proste, ponieważ skorodowane lub zabrudzone elementy wtryskowe, nie zawsze ulegają w ławy sposób zabiegowi demontażu.

 

Czym zalać zapieczone wtryski
Czym zalać zapieczone wtryski

 

Sposób na zapieczony wtrysk

 

W zasadzie takie mocno zaniedbane wtryski, które podlegają rychłemu zdemontowaniu, bywają bardzo oporne. Korozja czy nagromadzone zabrudzenia powodują, że elementy te potwornie się zapiekają w potoczny sposób mówiąc. Z tego powodu należy szczególnie uważać, gdyż efektem wszystkich nieprecyzyjnych zabiegów może być urwany wtryskiwacz. Niestety taka sytuacja bardzo często ma miejsce, dlatego trzeba być wyjątkowo uważnym i ostrożnym, ponieważ takie zajście uniemożliwia efektywne usunięcie uszkodzone przedmiotu. W takim razie, jak wyciągnąć wtryski domowym sposobem, by nie narazić się na nieprzyjemne skutki. Aby ułatwić sobie zadanie można użyć preparatu, który dostaniemy w ulubionym sklepie motoryzacyjnym. Jednak zdecydowanie bardziej polecamy udać się z tym problemem do autoryzowanego serwisu, gdzie usuwanie wtryskiwaczy przebiega przy użyciu wyspecjalizowanych maszyn i fachowców, którzy przeprowadzą, te czynność bez najmniejszych problemów.

 

Sposób na zapieczony wtrysk
Sposób na zapieczony wtrysk

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO