25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

CIEKNĄCY WTRYSKIWACZ DIESEL

Autor: Paulina Markowiak
Czas przeczytania tekstu: 1 minuta
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.84

Zapewne słyszałeś już o pojęciu, jakim jest cieknący wtryskiwacz diesel i być może z tego bądź bliżej nam jednak nieznanego powodu, pragniesz się dowiedzieć, co to sformułowanie tak w praktyce oznacza. Dobrze mieć świadomość, że ten temat jest jednak dość zasobny, ale my postaramy się go przedstawić w najatrakcyjniejszej dla was postaci. Ogólnie, kiedy już mowa o zagadnieniu, jakim są lejące wtryski, skutki tego zajścia mogą być koszmarne i ponieść możemy także pewne nieprzewidziane wydatki z tego tytułu. Warto zatem zapobiegać takim incydentom i mieć zawsze pod ręką pełen wachlarz rozwiązań na tego typu problemy.

Cieknący wtryskiwacz diesel
Cieknący wtryskiwacz diesel

Poznaj sposób na lejące wtryski

W zasadzie w momencie, kiedy zauważymy już stukające wtryski diesel, trzeba mieć świadomość, że doszło już do pewnych powikłań i najlepiej samochód oddać w precyzyjne ręce specjalisty w tym fachu. To właśnie jeden ze sprawdzonych sposobów radzenia sobie z uszkodzonymi wtryskiwaczami, który umożliwia diagnostykę problemu i od razu wdraża działania zaradcze, czyli ewentualną regenerację lub wymianę. Zwykle w takiej sytuacji polecamy wybór autoryzowanego serwisu, który zajmuje się tego typu podzespołami silnikowymi. Takie rozwiązanie bardzo ułatwia sprawę zwłaszcza, że w przypadku zabiegu, jakim jest regeneracja wtryskiwaczy, cena bywa stosunkowo atrakcyjna i zdecydowanie warta uwagi. Warto się podjąć tego zabiegu, również po to, by uniknąć kosztownej wymiany tych elementów na zupełnie nowe, chociaż to najczęściej ma miejsce w sytuacji, kiedy mamy wtryskiwacze zasilane za pomocą benzyny, a nie jak w omawianym przypadku działające na olej napędowy. Mając zatem ten komfort dobrze udać się lub po prostu zadzwonić ze wszelkimi problemami bezpośrednio do serwisu, który dobierze odpowiednie działania zaradcze, które wyeliminują usterkę.

Sposób na lejące wtryski
Poznaj sposób na lejące wtryski

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO PROCEDURA ROZPATRYWANIA REKLAMACJI PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ GWARANCJA