Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

CIEKNĄCY WTRYSKIWACZ DIESEL

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Cieknący wtryskiwacz Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Cieknący wtryskiwacz w silniku Diesla jest poważnym problemem, który może prowadzić do szeregu problemów i poważnych uszkodzeń. Cieknący wtryskiwacz może skutkować m.in. zwiększonym zużyciem paliwa, zwiększoną emisją spalin, obniżeniem mocy silnika, a nawet uszkodzeniem całego układu wtryskowego. Przyczyną cieknącego wtryskiwacza może być wiele czynników, takich jak zużycie uszczelek, zanieczyszczenia w układzie paliwowym, uszkodzenie wewnętrzne wtryskiwacza lub regulatora ciśnienia, wadliwe połączenia między elementami układu wtryskowego. Warto podkreślić, że wtryskiwacz Diesla jest bardzo precyzyjnym urządzeniem, a jego wymiana i naprawa powinna być zawsze przeprowadzona przez profesjonalistów. Ogólnie, kiedy już mowa o zagadnieniu, jakim są lejące wtryski, skutki tego zajścia mogą być koszmarne i ponieść możemy także pewne nieprzewidziane wydatki z tego tytułu. Warto zatem zapobiegać takim incydentom i mieć zawsze pod ręką pełen wachlarz rozwiązań na tego typu problemy.

Cieknący wtryskiwacz diesel
Cieknący wtryskiwacz diesel

Poznaj sposób na lejące wtryski

W zasadzie w momencie, kiedy zauważymy już stukające wtryski diesel, trzeba mieć świadomość, że doszło już do pewnych powikłań i najlepiej samochód oddać w precyzyjne ręce specjalisty w tym fachu. To właśnie jeden ze sprawdzonych sposobów radzenia sobie z uszkodzonymi wtryskiwaczami, który umożliwia diagnostykę problemu i od razu wdraża działania zaradcze, czyli ewentualną regenerację lub wymianę. Zwykle w takiej sytuacji polecamy wybór autoryzowanego serwisu, który zajmuje się tego typu podzespołami silnikowymi. Takie rozwiązanie bardzo ułatwia sprawę zwłaszcza, że w przypadku zabiegu, jakim jest regeneracja wtryskiwaczy, cena bywa stosunkowo atrakcyjna i zdecydowanie warta uwagi. Warto się podjąć tego zabiegu, również po to, by uniknąć kosztownej wymiany tych elementów na zupełnie nowe, chociaż to najczęściej ma miejsce w sytuacji, kiedy mamy wtryskiwacze zasilane za pomocą benzyny, a nie jak w omawianym przypadku działające na olej napędowy. Mając zatem ten komfort dobrze udać się lub po prostu zadzwonić ze wszelkimi problemami bezpośrednio do serwisu, który dobierze odpowiednie działania zaradcze, które wyeliminują usterkę.

Sposób na lejące wtryski
Poznaj sposób na lejące wtryski
Udostępnij wpis

Komentarze

Tadeusz

Wystawiono Rok temu

Cewka piezoelektryczna jest jednym z elementów wtryskiwaczy typu piezoelektrycznego, które są stosowane w nowoczesnych układach wtrysku paliwa w silnikach diesla. Cewka ta odpowiada za generowanie wysokiego ciśnienia, które jest potrzebne do otwarcia zaworu wtryskiwacza. Wtryskiwacze typu piezoelektrycznego składają się z cewki piezoelektrycznej, która jest połączona z elektrodami, oraz z mechanicznym zaworem, który jest odpowiedzialny za regulację ilości paliwa. Kiedy cewka piezoelektryczna jest poddawana napięciu elektrycznemu, generuje ona skurcz, który powoduje otwarcie zaworu i wprowadzenie paliwa do komory spalania. Wtryskiwacze typu piezoelektrycznego charakteryzują się większą precyzją dawkowania paliwa niż tradycyjne wtryskiwacze, co pozwala na lepsze osiągi silnika, niższe emisje spalin i niższe zużycie paliwa.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki