Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Tester przelewowy wtryskiwaczy

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Testowanie wtryskiwaczy

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Tester przelewowy wtryskiwaczy to zestaw diagnostyczny, umożliwiający wstępne sprawdzenie wydajności wtrysków, poprzez zobrazowanie i zmierzenie ilości paliwa odprowadzonego na przelewie badanych wtryskiwaczy. Występowanie za dużej lub za małej ilości paliwa wskazuje na wadę wtrysku i konieczność przeprowadzenia regeneracji.

W jaki sposób możemy przeprowadzić test przelewowy tego typu podręcznym testerem? Jeżeli do czynności pomiarowych chcemy wykorzystać rurki pomiarowe, to test przelewowy wtryskiwaczy, krok po kroku, rozpoczynamy od wyciągnięcia potrzebnych elementów pomiarowych z walizki. Następnie pozbywamy się przewodów odpowiadających za transport paliwa z wtrysków i podpinamy rurki pomiarowe znajdujące się w komplecie testera do każdego podlegającego kontroli wtrysku. Kolejno wprawiamy w ruch silnik samochodowy do chwili zaobserwowania w rurkach pomiarowych cieczy i dokonujemy porównania poziomu paliwa nagromadzonego w małych zbiorniczkach. Wysoki poziom paliwa na przelewie to objaw uszkodzonego wtryskiwacza. Po dokonaniu działań diagnostycznych należy dokonać wyczyszczenia i wysuszenia wszystkich użytych elementów zestawu testerowego i umieścić je z powrotem w walizce.

Zastanawiasz się, gdzie możesz kupić urządzenie do sprawdzenia wtryskiwaczy Common Rail, jakim jest tester przelewowy wtryskiwaczy? Inter Cars, jako internetowy sklep motoryzacyjny dysponuje różnorodnym asortymentem motoryzacyjnym, w tym również urządzeniami obsługującymi układ paliwowy diesla, więc nabycie testera jest ogólnodostępne.

Do wyposażenia testera przelewowego, zaliczamy:

1. Złączki do wtryskiwaczy – Delphi, Denso, Siemens
2. Małe menzurki do systemu Bosch
3. Duże menzurki z przewodami i końcówkami do systemu Bosch
6. Próbniki do pompy

Wtryski przygotowane do testu przelewowego
Tester przelewowy wtryskiwaczy


Próbnik wtryskiwaczy – urządzenie pomiarowe

To specjalistyczne urządzenie, które wchodzi w skład wyposażenia pracowni serwisowej z zakresu regeneracji wtryskiwaczy. Przeznaczony zarówno do czynności pomiarowych w samochodach osobowych, jak i ciężarowych z silnikami diesla. Dzięki użyciu tego typu urządzenia, możliwa staje się weryfikacja stanu sprawności elementu układu paliwowego systemu CR, jakim jest wtryskiwacz. Do głównych funkcji próbnika należy:

  • nadzór otwarcia wtrysku
  • kontrola strugi rozpylacza paliwa
  • kontrola ciśnienia maksymalnego do 400 ba

Tego rodzaju tester charakteryzuje się występowaniem dużego manometru ułatwiającego odczytanie precyzyjnego pomiaru, wedle sugestii producentów aparatury. Cechą ułatwiającą pracę z próbnika jest możliwość jego montażu przy stole warsztatowym.

Element próbnika wtryskiwacza
Próbnik wtryskiwaczy - urządzenie pomiarowe
Udostępnij wpis

Komentarze

Janusz

Wystawiono Rok temu

Tester przelewowy wtryskiwaczy to urządzenie służące do sprawdzania szczelności i działania wtryskiwaczy paliwowych w silnikach samochodów. Umożliwia ono pomiar przepływu paliwa przez wtryskiwacze, co pozwala na określenie czy są one uszkodzone lub zanieczyszczone. Tester przelewowy wtryskiwaczy jest przydatny w przypadku diagnozowania usterek silnika oraz przy przygotowywaniu samochodu do przeglądu technicznego.

Czy ta opinia była pomocna?

Mirosław

Wystawiono 3 lata temu

Korzystam z usług Bosch service od lat, mają sprawdzony zestaw do diagnostyki wtryskiwaczy i czyszczenia. Polecam

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki