Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

SPOSÓB NA ZAPIECZONY WTRYSK

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

Zapieczony wtryskiwacz Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Na samym początku pomocnym może okazać się preparat na zapieczone wtryski, ponieważ jego silnie żrący skład powoduje rozpuszczanie złogów korozyjnych na powierzchni podzespołu, które zazwyczaj odpowiadają za jego zablokowanie. Jest to jedna z metod na to, jak wyciągnąć wtryski domowym sposobem przy niskim koszcie, lecz niestety nie zawsze jest ona tak skuteczna. Kiedy mocno zapieczony wtrysk nie chce wyjść przy użyciu standardowych narzędzi, warto sięgnąć po specjalistyczne urządzenia. Do wyciągania uporczywych wtrysków stosuje się tak zwane ściągacze bezwładnościowe bądź udarowe. Są one dużo skuteczniejsze od tradycyjnego młotka, a ich cena też nie jest zbyt wygórowana. Z kolei w najgorszych przypadkach, gdy wtrysk mimo usilnych starań ani drgnie, profesjonalne serwisy korzystają z narzędzi hydraulicznych. Z ich pomocą możliwe jest usunięcie każdego wtryskiwacza, bez względu na to jak bardzo jest zapieczony lub uszkodzony. Przede wszystkim należy jednak pamiętać, że stanowczo odradza się wyrywania zapieczonych wtrysków na siłę. Bardzo często przy takich próbach dochodzi do złamania wtrysku w jego gnieździe, a co więcej, wiąże się to z ryzykiem uszkodzenia głowicy. Wtedy z kolei konieczne jest jej wymontowanie i oddanie do serwisu. W dużym więc skrócie, tak przeprowadzany demontaż oznacza nie tylko nasz zmarnowany czas i energię bez żadnych efektów, ale i nierzadko dodatkowe koszty naprawy.

Wtryskiwacze Common Rail pod maską samochodu
Sposób na zapieczony wtrysk


Wyciąganie wtryskiwaczy Common Rail - cena

Jeśli chodzi o profesjonalne wyciąganie wtryskiwaczy, cena tej usługi zależy przede wszystkim od stopnia uszkodzenia podzespołu. Gdy dojdzie do sytuacji, że niezbędne będzie wykorzystanie specjalistycznych narzędzi przeznaczonych do konkretnych modeli wtryskiwaczy, koszty mogą wzrosnąć. Jeśli masz problemy z zapieczonymi wtryskami i nie wiesz jak skutecznie je usunąć, zachęcamy do kontaktu z naszym serwisem, który dzięki bogatemu doświadczeniu i najnowocześniejszym narzędziom gwarantuje sprawne wykonanie usługi.

Przykładowy wtryskiwacz marki Denso
Wyciąganie wtryskiwaczy Common Rail | cena
Udostępnij wpis

Komentarze

Maciek

Wystawiono Rok temu

Zapieczony wtryskiwacz to stan, w którym wtryskiwacz przestaje prawidłowo funkcjonować i nie jest w stanie wstrzyknąć odpowiedniej ilości paliwa do silnika. Aby rozwiązać ten problem należy: Przeprowadzić diagnostykę silnika - należy przeprowadzić diagnostykę komputerową, aby zbadać parametry silnika i uzyskać kody błędów, które pozwolą na określenie przyczyny problemu. Sprawdzić poziom ciśnienia paliwa - należy sprawdzić ciśnienie paliwa na listwie wtryskiwacza, czy też na pompie wtryskowej. Zbyt niskie ciśnienie paliwa lub jego brak jest częstą przyczyną zapieczonych wtryskiwaczy. Czyszczenie wtryskiwaczy - należy przeprowadzić czyszczenie wtryskiwaczy. Można to zrobić przy użyciu specjalnych środków chemicznych lub ultradźwięków. Wymiana wtryskiwacza - w przypadku, gdy wtryskiwacz jest zbyt zapieczony, a czyszczenie nie przynosi rezultatów, należy go wymienić na nowy. Sprawdzenie pozostałych części układu paliwowego - przyczyną zapieczonego wtryskiwacza może być również uszkodzenie innych części układu paliwowego, takich jak filtr paliwa, czy też pompa paliwowa, dlatego ważne jest sprawdzenie całego układu.

Czy ta opinia była pomocna?

soniaak

Wystawiono 3 lata temu

Tak, zgadza sie, ze jest wiele preparatow na zapieczone wtryski,a nawet osobiscie z takiego skorzystalem, jednak doszedlem do wniosku, ze lepiej ten temat zalatwic w serwisie. Super artykul i warto sie z nim zapoznac!

Czy ta opinia była pomocna?

kamil-ek-1993@op.pl

Wystawiono 3 lata temu

Użyłem preparatu na zapieczone wtryski ale skończyło się tak, że pojechałem do serwisu. Polecam bo nie musiałem długo czekać

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki