Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

ŚRODEK DO CZYSZCZENIA WTRYSKIWACZY DIESEL

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
CZAS REALIZACJI 24 - 48 godzin
GWARANCJA 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

ŚRODEK DO CZYSZCZENIA WTRYSKIWACZY DIESEL

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

W przypadku niedużych zabrudzeń wtrysków, środek do czyszczenia wtryskiwaczy Diesel może okazać się pomocnym rozwiązaniem w przywróceniu im świeżości. Jednymi z najpopularniejszych producentów środków tego typu są K2 i Liqui Moly. Czyszczenie wtryskiwaczy z wykorzystaniem tych preparatów można przeprowadzić na kilka sposobów. Bardzo prostą metodą jest zwyczajne wlanie środka bezpośrednio do zbiornika paliwa. Należy jedynie pamiętać o odpowiednich proporcjach względem oleju napędowego, poszczególne wartości różnią się w zależności od producenta. Kolejnym sposobem jest wlanie preparatu do nowego filtra paliwa przed zamontowaniem go w samochodzie. Trzeci sposób to podłączenie układu paliwowego do pojemnika z preparatem. Z uwagi na dosyć skomplikowany proces najbezpieczniej wykonać to w serwisie. Mimo tego, że stosowanie różnego rodzaju środków umożliwiających czyszczenie wtryskiwaczy 1.9 TDI, 2.0 TDI, czy też innych nierzadko przynosi skuteczne efekty, działanie tych środków opiera się na czyszczeniu osadów. Nie jest zatem możliwe przy ich użyciu naprawienie mocno zużytych lub uszkodzonych wtrysków.

Wtryskiwacz rozłożony na części podczas czyszczenia
Środek do czyszczenia wtryskiwaczy Diesel


Czyszczenie wtryskiwaczy Diesel - opinie

Nie trzeba dodawać, że preparat do czyszczenia wtryskiwaczy Diesla Common Rail jest bardzo tanią opcją przywrócenia dobrej kondycji wtryskom. Nie zawsze jednak samo zastosowanie środka jest w stanie usunąć przyczyny awarii. W przypadku większego zużycia wtryskiwaczy wizyta w serwisie może być nieunikniona. Według powszechnej opinii potwierdzonej faktami, dokładne czyszczenie wtryskiwaczy w sprawdzonym salonie potrafi przywrócić pełną sprawność podzespołom, a ich stan techniczny nieraz dorównuje fabrycznie nowym. Ponadto, pozwala ono zaoszczędzić spore ilości pieniędzy w porównaniu z wymianą wtrysków. Odkładanie naprawy uszkodzonych wtryskiwaczy na później może grozić ryzykiem wystąpienia poważniejszych awarii.

Wtryskiwacze po czyszczeniu w naszym salonie
Czyszczenie wtryskiwaczy Diesel | opinie
Udostępnij wpis

Komentarze

Andrzej

Wystawiono Rok temu

Istnieje wiele środków do czyszczenia wtryskiwaczy diesel. Oto kilka popularnych opcji: Płyn do czyszczenia wtryskiwaczy: Płyn do czyszczenia wtryskiwaczy jest rozpuszczalnikiem, który rozpuszcza i usuwa osady i zanieczyszczenia z wtryskiwaczy. Można go dodać do baku lub bezpośrednio do wtryskiwaczy. Pasta do czyszczenia wtryskiwaczy: Pasta do czyszczenia wtryskiwaczy jest specjalnym środkiem, który nakłada się na wtryskiwacze i pozostawia na kilka godzin, aby rozpuszczać i usuwać osady i zanieczyszczenia. Specjalne komplety do czyszczenia wtryskiwaczy: Są to zestawy składające się z specjalnych narzędzi do czyszczenia wtryskiwaczy, takich jak specjalne szczotki, klucze imbusowe, śrubokręty, itp. Specjalne narzędzie do czyszczenia wtryskiwaczy: Są to narzędzia specjalne, które pozwala na czyszczenie wtryskiwaczy przez wyciąganie ich i czyszczenie specjalnymi końcówkami.

Czy ta opinia była pomocna?

pawelek.75

Wystawiono 3 lata temu

Kupilem TEC 2000 do czyszczenia wtryskiwaczy jakis czas temu i w sumie jestem zadowolony z efektow, jednak zdaje sobie sprawe, ze predzej czy pozniej bede musial jechac do serwisu na profesjonalna usluge regeneracji wtryskow!

Czy ta opinia była pomocna?

Grzesiek

Wystawiono 3 lata temu

Ja u siebie stosuje TEC 2000 do czyszczenia wtryskiwaczy i Liqui Moly dość dobrze usuwają brudy. ALe wiadomo, że jak wtryskiwacz jest całkiem wyeksploatowany i zapchany osadami to samodzielne czyszczenie nie pomoże.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki