Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Regeneracja wtryskiwaczy | Cennik

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Koszty regeneracji wtrysków

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Koszt regeneracji wtryskiwaczy zależy od następujących czynników:

  • stopnia uszkodzenia bądź zanieczyszczenia wtrysku
  • lokalizacji usterki (konieczności wymiany konkretnego elementu lub całego podzespołu)
  • rodzaju wtryskiwacza
  • indywidualnych stawek za świadczone usługi, określonych przez konkretny serwis.

Cennik napraw danego serwisu powinien znajdować się na stronie internetowej i będzie określał ceny za usługę naprawczą, w zależności od rodzaju wtryskiwaczy i rodzaju przeprowadzonych działań regeneracyjnych oraz ilości uszkodzonych wtrysków. Przywrócenie prawidłowego funkcjonowała wtryskiwaczy poprzez regenerację będzie korzystniejszą i o wiele tańszą opcją niż w przypadku wymiany na nowe elementy układu wtryskowego.

Jeżeli chcesz dokładnie dowiedzieć się, ile kosztuje wymiana wtryskiwaczy w dieslu, to warto skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta naszego serwisu, żeby móc przygotować się pod kątem finansowym na nadchodzący spory wydatek. Z całą pewnością koszt wymiany elementu układu paliwowego systemu CR będzie znacznie przewyższał cenę działań regeneracyjnych. Jeżeli masz wybór, a wada wtryskiwaczy jest możliwa do regeneracji, to warto zdecydować się na ten zakres działań naprawczych.

Wątpliwa cena regeneracja wtryskiwaczy? Koszt ostateczny zostanie podany po zakończeniu regeneracji elementu wykonawczego układu wtryskowego. Wraz z ostatecznym kosztorysem zostaną przedstawione poszczególne działania, które składały się na proces regeneracji. Może się okazać, że proces naprawczy polegał tylko i wyłącznie na czyszczeniu termiczno-chemicznym elementów składowych wtryskiwacza, więc cena też będzie się różnić w stosunku do wymiany poszczególnych części wtrysku. Każdy przypadek zlecenia jest rozpatrywany indywidualnie, więc sprawy cennika najlepiej konsultować bezpośrednio z serwisem.

Rozczłonowany wtryskiwacz do regeneracji
Regeneracja wtryskiwaczy | Cennik


Ile trwa regeneracja wtryskiwaczy? Szybka naprawa serwisowa

Działania regeneracyjne przeprowadzane w naszym autoryzowanym serwisie trwają jeden dzień roboczy, więc taka szybka regeneracja daje możliwość ponownego uruchomienia pojazdu bez zbędnego odciągania w czasie. Szereg działań naprawczych w przeciągu jednego dnia w zupełności wystarczy, aby regeneracja została przeprowadzona w sposób profesjonalny. Wpływa na taki stan rzeczy przede wszystkim fachowy zespół pracowników serwisu, jak również specjalistycznie wyposażona pracownia. Przeprowadzenie regeneracji wtryskiwaczy oczywiście jest procesem, który w zależności od punktu serwisowego jest mocno zróżnicowany. Ilość natężenia pracy, liczba pracowników z zakresu regeneracji, brak priorytetowych przyrządów do przeprowadzania procesu przywracającego właściwości wtryskiwaczy na pewno będzie oddziaływać na czas przeprowadzonych działań. Przy wyborze autoryzowanego serwisu na pewno warto kierować się zarówno jego profesjonalizmem, jak i okresem zrealizowania usługi, jeżeli zależny nam na czasie, jak i jakości regeneracji wtryskiwaczy.

Zregenerowany wtrysk po wyczyszczeniu
Ile trwa regeneracja wtryskiwaczy? Szybka naprawa serwisowa
Udostępnij wpis

Komentarze

Andrzej

Wystawiono Rok temu

Cennik za regenerację wtryskiwaczy może się różnić w zależności od kilku czynników, takich jak: model i marka samochodu, typ wtryskiwacza (np. common rail), stopień uszkodzenia wtryskiwacza, lokalizacja warsztatu, dodatkowe usługi (np. czyszczenie układu paliwowego). Cena za regenerację wtryskiwacza może oscylować od kilkudziesięciu do kilkuset złotych za sztukę. Zalecana jest wizyta w warsztacie samochodowym, który specjalizuje się w regeneracji wtryskiwaczy, w celu określenia dokładnej ceny. Jako przykład, cena za regenerację jednego wtryskiwacza common rail wynosi około 200-250 zł. Często oferowane jest również wymiana wtryskiwacza na nowy, cena takiego wtryskiwacza jest jednak znacznie wyższa niż cena regeneracji.

Czy ta opinia była pomocna?

zbyniu

Wystawiono 3 lata temu

Miałem kupować już nowe wtryski ale okazało się że koszt regeneracji wtryskiwaczy jest o wiele niższy a efekty bardzo dobre. Faktycznie samochód jeździ jak dawniej, zobaczymy jak długo.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki