Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Ranking usług z zakresu regeneracji pompowtryskiwaczy - TOP 3 usługi regeneracji pompowtrysków

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Ranking usług z zakresu regeneracji pompowtryskiwaczy Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

 • nowe
 • regenerowane na wymianę
 • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Regeneracja pompowtryskiwaczy jest usługą polegającą na odbudowie zużytych lub uszkodzonych pompowtryskiwaczy do stanu jak nowe. Pompowtryskiwacze są jednym z najważniejszych elementów układu wtryskowego w silnikach wysokoprężnych, gdzie pełnią rolę jednocześnie wtryskiwacza paliwa oraz pompy wtryskowej. Na temat tego, czy lepsze są wtryskiwacze, czy jednak pompowtryskiwacze, po dziś dzień trwa spór wśród miłośników Diesla. Jak jest naprawdę z poszczególnymi układami wtrysku paliwa w jednostce wysokoprężnej? Pewnym można być jednego – pompowtryskiwacze nadal są obecne w wielu posiadanych przez nas samochodach, natomiast nie mamy możliwości zakupu nowych pompowtrysków na wymianę, ponieważ nie są one obecnie w produkcji ze względu na coraz bardziej rygorystyczne normy ekologiczne. Objawy uszkodzonych pompowtryskiwaczy, które opisaliśmy w kolejnych częściach artykułu, powinny być odbierane jako stanowcze ostrzeżenie dla użytkownika pojazdu z systemem pompowtrysków. Po zaobserwowaniu niepokojących symptomów warto zadbać o to, by oddać zdemontowane pompowtryskiwacze do serwisu, gdzie zostaną poddane fachowej regeneracji. Gdzie sprawdzić BIPy pompowtryskiwaczy oraz korekcje pompowtrysków? Czym różnią się wybrane metody regeneracji tych elementów układu paliwowego charakterystycznych głównie dla pojazdów z grupy VAG? W naszym rankingu zaprezentowaliśmy poszczególne metody regeneracji pompowtrysków, ukazując wprost ich wady oraz zalety. Sprawdź, jak najlepiej zregenerować pompowtryskiwacze w swoim samochodzie, by mógł Ci służyć jeszcze przez setki tysięcy kilometrów!

Przedstawiamy zestawienie najlepszych metod regeneracji pompowtryskiwaczy Bosch
Ranking usług z zakresu regeneracji pompowtryskiwaczy | TOP 3 usługi regeneracji pompowtrysków | Wybierz najlepszą usługę serwisu


Regeneracja pompowtryskiwaczy Bosch – kiedy trzeba zregenerować pompowtryski?

Stosunkowo niska kultura pracy pompowtryskiwaczy wiąże się z tym, że pracę pompowtrysków określa się jako dość głośną. Czy przeszkadza to użytkownikom samochodów z pompowtryskami? Podczas oceniania wad i zalet pompowtryskiwaczy na prowadzenie wysuwa się dynamika pojazdu. Uwagę kierowców Diesli z grupy VAG zwraca głośniejsza praca silnika w sytuacji, gdy pompowtryski tracą swoją sprawność. Wśród innych symptomów uszkodzonych pompowtryskiwaczy specjaliści zgodnie wymieniają problemy z wygenerowaniem pożądanej mocy pojazdu, szarpnięcia odczuwane podczas jazdy, a także zwiększona emisja spalin o podwyższonej temperaturze. Jazda z uszkodzonymi pompowtryskiwaczami nie należy do bezpiecznych ani przyjemnych, dlatego też należy podjąć szybką, stanowczą reakcję i oddać pompowtryskiwacze do serwisu. Jaką usługę regeneracji pompowtrysków wybrać? Który sposób naprawy pompowtryskiwaczy Bosch jest najlepszy? Zajrzyjmy do naszego rankingu TOP 3 usług regenracji pompowtrysków.

Uszkodzone pompowtryskiwacze Bosch wymagające regeneracji
Regeneracja pompowtryskiwaczy Bosch - kiedy trzeba zregenerować pompowtryski?

1. III faza regeneracji pompowtryskiwaczy Bosch z montażem nowej końcówki i nakrętki Bosch

Regeneracja pompowtryskiwaczy Bosch – III faza – rozpoczyna się od wnikliwej diagnostyki dostarczonych przez klienta pompowtrysków. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej aparatury możliwe jest przeprowadzenie testu rozpylenia pompowtryskiwacza, a także rozbiórka pompowtrysku oraz czyszczenie poszczególnych elementów. Rekomendujemy wykonywanie tych usług w serwisach, które mogą pochwalić się wystandaryzowaną czystością, gdyż przedostanie się zanieczyszczeń do wnętrza pompowtrysku może doprowadzić do jego destrukcji. Po czyszczeniu metodą ultradźwiękową pompowtryskiwacze są instalowane na stole probierczym i poddawane kolejnym, bardzo precyzyjnym badaniom. Pracownik serwisu sprawdza rozbieżności pomiędzy zadanymi a realnymi parametrami pracy pompowtryskiwacza, bada szczelność końcówki pompowtrysku, a także przeprowadza analizę zasięgu rozpylenia strugi i jej kształtu. Jeśli stan pompowtryskiwacza wymaga wymiany określonych elementów, najlepszą opcją jest III faza regeneracji pompowtrysku, podczas której montuje się nową końcówkę oraz nakrętkę Bosch. Autoryzowane serwisy regeneracji pompowtryskiwaczy dysponują oryginalnymi częściami zamiennymi, dzięki czemu pompowtrysk Bosch odzyskuje fabryczne parametry. Montaż oryginalnych części pompowtryskiwacza, a także przeprowadzone ponowne testy i regulacje pompowtrysku to dla klienta zapewnienie, że pompowtryskiwacz będzie służył maksymalnie długo. Dokumenty, jakie klient powinien otrzymać w serwisie podczas regeneracji pompowtryskiwaczy, to wydruki z maszyn diagnostycznych oraz pisemna gwarancja. Wadą zastosowania tej metody regeneracji pompowtrysku jest jej wysoka cena, która wynika jednakże z zastosowania oryginalnych części zamiennych uznawanego na całym świecie producenta.

Regeneracja pompowtryskiwaczy - III faza - montaż nowej końcówki i nakrętki Bosch
III faza regeneracji pompowtryskiwaczy Bosch z montażem nowej końcówki i nakrętki Bosch

III faza regeneracji pompowtryskiwaczy Bosch z montażem nowej końcówki i nakrętki Bosch

Zalety

Wady

 • Proces regeneracji przeprowadzony zgodnie ze standardami Bosch

 • Wyższa cena

 • Montaż nowej końcówki pompowtrysku

 • Montaż oryginalnej nakrętki Bosch

 • Otrzymanie pełnej dokumentacji z przeprowadzonego procesu

 • Pisemna gwarancja na regenerowany pompowtryskiwacz

2. III faza regeneracji pompowtryskiwaczy Bosch z montażem używanych elementów – końcówki i nakrętki

Na drugim miejscu w opracowanym przez nas rankingu regeneracji pompowtryskiwaczy Bosch znajduje się także III faza regeneracji z montażem elementów używanych. Klienci licznych serwisów często wybierają tę opcję, ponieważ pompowtryskiwacze pochodzą zazwyczaj z kilkunastoletnich samochodów, w które nie zawsze chcemy i możemy dużo zainwestować. Jeśli trafimy na specjalistyczny serwis, regeneracja pompowtrysków z pewnością zostanie wykonana zgodnie z wysokimi standardami. Oznacza to, że pompowtryskiwacz Bosch przejdzie wszystkie etapy regeneracji, które poprzedza diagnostyka. W przypadku tej opcji regeneracji pompowtrysk także zostanie poddany testowi rozpylenia, a następnie rozbiórce. Po przeprowadzeniu czyszczenia ultradźwiękowego i wyjęciu pompowtrysku z myjki przeprowadzane są testy pompowtryskiwacza. Są one takie same, jak w przypadku opcji opisanej w pierwszej pozycji niniejszego rankingu. Wśród różnic, jakie występują pomiędzy sposobami regeneracji z dwóch pierwszych miejsc w opracowanym przez nas zestawieniu, należy wymienić cenę. Jeśli chodzi o zaawansowaną technologicznie usługę, jaką jest regeneracja pompowtryskiwaczy Bosch, cena będzie niższa wówczas, gdy w pompowtrysku zostaną zamontowane używane elementy – końcówka i nakrętka.

Regeneracja pompowtryskiwaczy Bosch wraz z montażem używanych części zamiennych
III faza regeneracji pompowtryskiwaczy Bosch z montażem używanych elementów - końcówki i nakrętki

III faza regeneracji pompowtryskiwaczy Bosch z montażem używanych elementów – końcówki i nakrętki

Zalety

Wady

 • Proces regeneracji przeprowadzony zgodnie ze standardami Bosch

 • Końcówka i nakrętka nie są nowymi częściami

 • Otrzymanie pełnej dokumentacji z przeprowadzonego procesu

 • Pisemna gwarancja na regenerowany pompowtryskiwacz

 • Niższa cena

3. Fachowe sprawdzenie pompowtryskiwaczy Bosch

Postanowiliśmy ująć tę opcję, gdyż klienci serwisów regeneracji pompowtrysków korzystają z niej naprawdę chętnie. Sprawdzenie pompowtryskiwaczy Bosch pozwala znaleźć przyczynę zaburzonej pracy pojazdu, która znajduje się być może właśnie w pompowtryskach. Samo sprawdzenie nie jest już regeneracją, jednakże pozwala nam uzyskać wiele informacji w przystępnej cenie. Jeśli chcesz sprawdzić, dlaczego samochód szarpie podczas jazdy, kopci i pracuje głośniej, niż zwykle, a także przekonać się, w jakiej kondycji są pompowtryskiwacze z Twojego pojazdu, skorzystaj z usługi sprawdzenia i oceny pompowtrysków. Jeśli diagnostyka pompowtryskiwaczy wskaże na uszkodzenia pompowtrysków, warto skorzystać z pierwszej lub drugiej opcji wymienionych w naszym rankingu regeneracji pompowtrysków Bosch.

Urządzenie do regeneracji pompowtryskiwaczy Bosch
Fachowe sprawdzenie pompowtryskiwaczy Bosch


Pompowtryskiwacze – w jakich samochodach można je znaleźć?

W świecie motoryzacyjnym pod koniec XX wieku pojawiły się dwie innowacje – układ Common Rail utożsamiany początkowo z Fiatem, a także moduł pompowtryskiwaczy kojarzony głównie z grupą VAG. Pompowtryskiwacze znajdziemy w samochodach produkowanych przed 2005 rokiem, a system ten po dziś dzień jest doceniany przez licznych użytkowników. Samochody, które zostały fabrycznie wyposażone w moduł pompowtryskiwaczy, to głównie pojazdy grupy Volkswagen Aktiengesellschaft znanej jako VAG. Stąd też pompowtryskiwacze spotkamy w wybranych samochodach marki:
Volkswagen (oznaczenia silnika: 122; 124; 126; 127; 262; 496; 682; 685; 686; 694; 751; 752; 761; 1C; 1E; 1F; 1G; 1H; 1K; 1P; 1S; 1V; 1W; 1X; 1Y; 1Z; 22R; 28B; 2E; 2G; 2H; 2K; 2L; 2Y; 3F; 4A; 4Y; 68A; 68C; 68D; 7B; 9A; AAA; AAB; AAC; AAF; AAK; AAM; AAU; AAV; AAX; AAZ; AB; ABA; ABD; ABF; ABL; ABN; ABS; ABU; ABV; ABX; ACB; ACC; ACD; ACK; ACL; ACM; ACP; ACR; ACT; ACU; ACV; ACX; AD; ADC; ADD; ADE; ADF; ADG; ADK; ADP; ADR; ADV; ADX; ADY; ADZ; AEA; AEB; AEE; AEF; AEG; AEH; AEK; AEN; AEP; AER; AES; AET; AEU; AEV; AEX; AEY; AF; AFB; AFD; AFE; AFH; AFK; AFN; AFP; AFR; AFT; AFU; AFV; AFX; AFY; AFZ; AG; AGD; AGE; AGF; AGG; AGK; AGL; AGN; AGP; AGR; AGU; AGX; AGY; AGZ; AHA; AHB; AHD; AHF; AHG; AHH; AHL; AHP; AHS; AHT; AHU; AHW; AHY; AJ; AJA; AJD; AJH; AJM; AJR; AJS; AJT; AJV; AKK; AKL; AKN; AKP; AKQ; AKR; AKS; AKU; AKV; AKW; AL; ALD; ALE; ALG; ALH; ALL; ALM; ALT; ALZ; AM; AMF; AMV; AMX; AMY; AN; ANA; ANB; ANC; ANF; ANG; ANH; ANJ; ANL; ANM; ANN; ANP; ANQ; ANU; ANV; ANW; ANX; ANY; AP; APA; APE; APF; APH; APK; APL; APQ; APR; APT; APU; AQA; AQD; AQM; AQN; AQP; AQQ; AQY; AQZ; AR; ARA; ARC; ARD; ARG; ARL; ARM; ARR; ARX; ARZ; AS; ASF; ASU; ASV; ASW; ASX; ASY; ASZ; AT; ATA; ATD; ATE; ATJ; ATK; ATL; ATM; ATN; ATQ; ATU; ATX; AUA; AUB; AUC; AUD; AUE; AUF; AUH; AUM; AUQ; AUR; AUS; AUY; AUZ; AVA; AVB; AVC; AVF; AVG; AVH; AVM; AVQ; AVR; AVT; AVU; AVY; AW; AWB; AWC; AWD; AWF; AWG; AWH; AWL; AWM; AWP; AWT; AWU; AWV; AWW; AWX; AWY; AXA; AXB; AXC; AXD; AXE; AXG; AXJ; AXL; AXP; AXQ; AXR; AXU; AXW; AXX; AXZ; AYC; AYD; AYF; AYH; AYJ; AYL; AYQ; AYT; AYY; AYZ; AZD; AZG; AZH; AZJ; AZM; AZN; AZP; AZQ; AZV; AZX; AZZ; B; BAA; BAC; BAD; BAE; BAF; BAG; BAH; BAN; BAR; BAU; BAY; BBE; BBF; BBG; BBM; BBR; BBU; BBV; BBW; BBX; BBY; BBZ; BCA; BCB; BCC; BCD; BCQ; BCT; BCU; BCV; BDC; BDE; BDF; BDG; BDH; BDJ; BDK; BDL; BDN; BDP; BEE; BEF; BEH; BEJ; BEK; BEQ; BER; BEU; BEV; BEW; BFF; BFH; BFQ; BFS; BGC; BGD; BGG; BGH; BGJ; BGL; BGM; BGP; BGQ; BGU; BGW; BHG; BHJ; BHK; BHL; BHP; BHW; BHY; BJA; BJB; BJC; BJE; BJF; BJG; BJH; BJJ; BJK; BJL; BJM; BJN; BJR; BJX; BJY; BJZ; BKC; BKD; BKF; BKG; BKJ; BKK; BKL; BKP; BKR; BKS; BKT; BKU; BKY; BLE; BLF; BLG; BLH; BLJ; BLK; BLM; BLN; BLP; BLR; BLS; BLT; BLV; BLX; BLY; BMA; BMB; BMD; BME; BMF; BMG; BMH; BMK; BML; BMM; BMN; BMP; BMR; BMS; BMT; BMV; BMX; BMY; BNL; BNM; BNU; BNV; BNW; BNX; BNY; BNZ; BPA; BPC; BPD; BPE; BPL; BPR; BPS; BPY; BPZ; BRJ; BRK; BRM; BRN; BRR; BRS; BRT; BRU; BRY; BSA; BSC; BSE; BSF; BSL; BSP; BST; BSU; BSW; BSX; BTB; BTJ; BTK; BTL; BTS; BTT; BTW; BTY; BUB; BUD; BUN; BUR; BUZ; BVB; BVE; BVH; BVK; BVX; BVY; BVZ; BWA; BWB; BWF; BWH; BWK; BWS; BWV; BWX; BXE; BXF; BXJ; BXT; BYD; BYJ; BZB; BZF; BZG; CA; CAAA; CAAB; CAAC; CAAE; CARA; CARB; CASA; CASB; CASC; CASD; CATA; CAVA; CAVB; CAVC; CAVD; CAVE; CAWA; CAWB; CAXA; CAYA; CAYB; CAYC; CAYD; CAYE; CB; CBAA; CBAB; CBAC; CBBA; CBBB; CBDA; CBDB; CBDC; CBEA; CBFA; CBHA; CBJB; CBKA; CBLA; CBPA; CBRA; CBSA; CBTA; CBUA; CBWA; CBZA; CBZB; CCCA; CCHA; CCHB; CCNA; CCPA; CCRA; CCSA; CCTA; CCTB; CCZA; CCZB; CCZC; CDAA; CDAB; CDBA; CDCA; CDD; CDDA; CDE; CDF; CDGA; CDLA; CDLC; CDLF; CDVA; CDXA; CDXB; CEA; CEBA; CEBB; CECA; CECB; CED; CEGA; CEMA; CEN; CEXA; CEZA; CFB; CFCA; CFEA; CFFA; CFFB; CFFD; CFGB; CFHB; CFHC; CFHE; CFHF; CFJA; CFLA; CFN; CFNA; CFNB; CFPA; CFRA; CFU; CFWA; CFZA; CG; CGEA; CGFA; CGGA; CGGB; CGM; CGNA; CGPA; CGPB; CGRA; CGUA; CGVA; CGYA; CGZ; CH; CHFA; CHFB; CHGA; CHNA; CJ; CJAA; CJGD; CJKA; CJLA; CJMA; CJRA; CJTA; CK; CKDA; CKJA; CKMA; CLCA; CLCB; CLJA; CLLA; CLNA; CLPA; CLPB; CLR; CLS; CLSA; CMAA; CMR; CMSB; CMTA; CMVA; CMXA; CNBA; CNEA; CNEB; CNFB; CNKA; CNNA; CNRB; CNWA; CP; CPBA; CPFA; CR; CS; CT; CU; CV; CY; D; DA; DB; DC; DF; DG; DH; DJ; DL; DS; DT; DTA; DV; DW; DX; DZ; EA; EC; ED; EE; EF; EG; EH; EJ; EM; EN; EP; EU; EV; EW; EWA; EX; EZ; EZA; FA; FD; FH; FJ; FK; FN; FP; FR; FS; FT; FV; FY; FZ; GD; GE; GF; GG; GH; GK; GL; GN; GS; GT; GU; GW; GX; GY; GZ; H; H 1; HA; HB; HC; HD; HE; HH; HJ; HK; HM; HN; HP; HT; HV; HW; HY; HZ; JB; JH; JJ; JK; JN; JP; JR; JS; JT; JU; JV; JX; K; KR; KT; KV; KX; KY; M; ME; MF; MH; MN; MV; NU; NW; NX; NZ; P; PA; PB; PD; PF; PG; PL; PN; PP; PY; RA; RD; RE; RF; RH; RL; RM; RP; RV; SB; SP; SR; SS; T; U; UDH; UNF; UPD; UQG; UVC; W; WE; WL; WN; WP; WV; WY; WZ; X; YG; YH; YJ; YN; YP; YS; YX; YY; ZA; ZB; ZC; ZF),
SEAT (oznaczenia silnika: 1F; 1Y; 1Z; 2E; 2G; AAU; AAV; AAZ; ABD; ABF; ABN; ABS; ABU; ACC; ADL; ADY; ADZ; AEE; AEH; AER; AEX; AEY; AFH; AFK; AFN; AFT; AGG; AGN; AGP; AGR; AGZ; AHB; AHF; AHT; AHU; AHW; AJH; AJQ; AKK; AKL; AKU; AKV; ALD; ALH; ALL; ALM; ALZ; AMF; AMK; ANU; ANV; ANW; ANX; APE; APF; APG; APP; APQ; AQM; AQN; AQQ; AQX; ARL; ARY; AST; ASV; ASY; ASZ; ATD; ATM; AUA; AUB; AUC; AUD; AUE; AUQ; AUR; AUS; AUY; AVG; AVZ; AWC; AXP; AXR; AYL; AYP; AYQ; AZD; AZL; AZQ; AZV; BAH; BAM; BBM; BBU; BBX; BBY; BBZ; BCA; BCB; BDE; BFQ; BGU; BJB; BJX; BKC; BKD; BKV; BKY; BLR; BLS; BLT; BLY; BLZ; BME; BMM; BMN; BMS; BMT; BNM; BNV; BPX; BRT; BSE; BSF; BTB; BTS; BUK; BVK; BVY; BVZ; BWA; BWE; BWJ; BXE; BXF; BXJ; BXV; BXW; BYT; BZB; BZG; CAGA; CAGC; CAHA; CAVA; CAVE; CAVF; CAXC; CAYA; CAYB; CAYC; CBZB; CCSA; CCZA; CCZB; CDAA; CDHA; CDHB; CDLA; CDLD; CDND; CEGA; CEKA; CFFA; CFFB; CFFE; CFGB; CFHC; CFHD; CFJA; CFMA; CFWA; CGGB; CGLB; CGPA; CGPB; CHFA; CHGA; CJCA; CJCC; CLCB; CLNA; CMXA; CNKA; CNWB; EZ; KR; PL; RP ),
Skoda (oznaczenia silnika 33*; 37*; 40*; 42*; 43*; 46*; 50*; 55*; AEE; AEF; AEG; AEH; AGN; AGP; AGR; AGU; AHF; AKL; ALH; AMD; AME; AMF; AMG; AMH; AMJ; AMX; APK; AQM; AQV; AQW; AQY; ARV; ARX; ARZ; ASV; ASY; ASZ; ATD; ATF; ATZ; AUA; AUB; AUM; AUQ; AVB; AVF; AVU; AWT; AWX; AWY; AXP; AXR; AYM; AZE; AZF; AZH; AZJ; AZL; AZM; AZQ; AZV; BBG; BBM; BBY; BBZ; BCA; BDG; BFQ; BGU; BJB; BKC; BKD; BKY; BLF; BLR; BLS; BLT; BLX; BLY; BMD; BME; BMM; BMN; BMP; BMS; BNM; BNV; BPZ; BSE; BSF; BSS; BSV; BSW; BTS; BUD; BVX; BVY; BVZ; BWA; BWW; BXE; BXW; BXX; BYJ; BZB; BZG; CAVE; CAXA; CAXC; CAYA; CAYB; CAYC; CBBB; CBDB; CBZA; CBZB; CCSA; CCZA; CDAA; CDAB; CDD; CDE; CDF; CDVA; CEA; CEGA; CEVA; CFFB; CFGB; CFHA; CFHC; CFHF; CFJA; CFNA; CFWA; CGGA; CGGB; CGM; CGPA; CGZ; CHFA; CHGA; CHTA; CJLA; CLCA; CLCB; CLJA; CLSA; CMXA )
Audi (oznaczenia silnika 1B; 1T; 1Y; 1Z; 2B; 3A; 3B; 3D; 4B; 6A; 7A; AAD; AAE; AAH; AAN; AAR; AAS; AAT; AAZ; ABB; ABC; ABH; ABK; ABM; ABP; ABT; ABY; ABZ; ACE; ACK; ACZ; ADA; ADP; ADR; ADU; ADW; AEB; AEC; AEH; AEJ; AEL; AEM; AEW; AFB; AFC; AFF; AFM; AFN; AFY; AGA; AGB; AGE; AGH; AGN; AGR; AGU; AHC; AHF; AHH; AHK; AHL; AHU; AJG; AJK; AJL; AJM; AJP; AJQ; AKC; AKE; AKF; AKG; AKH; AKJ; AKL; AKN; ALF; ALG; ALH; ALT; ALW; ALZ; AMB; AMF; AMK; AML; AMM; AMX; ANA; ANB; ANK; ANQ; ANY; ANZ; APB; APC; APF; APG; APP; APR; APS; APT; APU; APX; APY; APZ; AQA; AQD; AQE; AQF; AQG; AQH; AQJ; ARE; ARG; ARH; ARJ; ARK; ARM; ARN; ARS; ARU; ARX; ARY; ARZ; ASB; ASE; ASG; ASJ; ASM; ASN; ASV; ASZ; ATC; ATD; ATJ; ATL; ATX; AUA; AUK; AUL; AUM; AUQ; AUW; AVB; AVF; AVG; AVJ; AVK; AVP; AVU; AVV; AWA; AWL; AWT; AWX; AXR; AXW; AXX; AYM; AYS; AZA; AZB; AZC; AZR; AZV; BAD; BAG; BAH; BAM; BAR; BAS; BAT; BAU; BBG; BBJ; BBK; BBY; BCS; BCY; BCZ; BDB; BDG; BDH; BDV; BDW; BDX; BES; BEX; BFB; BFC; BFL; BFM; BFQ; BFV; BGB; BGU; BHC; BHE; BHF; BHK; BHT; BHZ; BKB; BKC; BKD; BKE; BKH; BKN; BLB; BLF; BLP; BLR; BLS; BLX; BLY; BMB; BMC; BMJ; BMK; BMM; BMN; BNA; BNG; BNS; BPF; BPG; BPJ; BPK; BPP; BPW; BPY; BRB; BRC; BRD; BRE; BRF; BRV; BSB; BSE; BSF; BSG; BSM; BTE; BTR; BUB; BUG; BUH; BUJ; BUL; BUN; BUY; BVA; BVF; BVG; BVJ; BVN; BVP; BVR; BVY; BVZ; BWA; BWE; BWT; BXA; BXE; BYH; BYK; BYT; BYU; BZB; BZC; CABA; CABB; CABD; CADA; CAEA; CAEB; CAGA; CAGB; CAGC; CAHA; CAHB; CAJA; CAKA; CALA; CALB; CAMA; CAMB; CANA; CANB; CANC; CAND; CAPA; CASA; CASB; CATA; CAUA; CAVG; CAWB; CAXA; CAXC; CAYB; CAYC; CBAA; CBAB; CBBB; CBFA; CBZA; CBZB; CCAA; CCBA; CCDA; CCEA; CCFA; CCFC; CCGA; CCLA; CCMA; CCSA; CCTA; CCUA; CCWA; CCWB; CCZA; CDAA; CDHA; CDHB; CDLA; CDLB; CDLC; CDMA; CDNA; CDNB; CDNC; CDRA; CDSB; CDTA; CDTB; CDUC; CDYA; CDYB; CDYC; CDZA; CEJA; CEPA; CEPB; CESA; CETA; CEUA; CEUB; CFFA; CFFB; CFGB; CFHD; CFKA; CFSA; CGKA; CGKB; CGLA; CGLB; CGLC; CGLD; CGQB; CGTA; CGWA; CGWB; CGXA; CGXB; CGXC; CHJA; CHVA; CJBA; CJCA; CJCB; CJGA; CJGC; CJGD; CJMA; CJTB; CJTC; CJWB; CJWC; CJWE; CKVB; CLAA; CLAB; CLJA; CLZB; CMDA; CMEA; CMGA; CMGB; CMHA; CMPA; CMSA; CMXA; CN; CNAA; CNDA; CNUA; CNVA; CNYA; CR; CRCA; CY; DD; DE; DR; DS; DT; DZ; EP; FS; FY; FZ; GV; HA; HB; HC; HD; HE; HH; HJ; HP; HX; HY; JK; JL; JN; JS; JT; JU; JV; JW; JY; KE; KF; KG; KH; KJ; KK; KL; KM; KP; KU; KV; KW; KX; KZ; MB; MC; MG; MU; NC; NE; NF; NG; NM; NP; PH; PM; PP; PR; PS; PT; PV; PX; RA; RN; RR; RS; RT; RU; SA; SB; SD; SE; SF; SH; SK; SL; WA; WB; WC; WE; WG; WH; WJ; WK; WN; WR; WS; WT; WU; WV; WX; WY; WZ; XX; YG; YH; YJ; YK; YN; YP; YS; YT; YV; YY; YZ; ZA; ZB; ZC; ZF ), a także w niektórych modelach Forda.

Przykładowy model samochodu wyposażonego w pompowtryskiwacze
Pompowtryskiwacze – w jakich samochodach można je znaleźć?

Udostępnij wpis

Komentarze

Daria

Wystawiono Rok temu

Regeneracja pompowtryskiwaczy to proces naprawy lub odnowy pompowtryskiwaczy, które są głównym elementem układu wtrysku paliwa w silnikach diesla. Pompowtryskiwacze są bardzo skomplikowanymi urządzeniami, które mogą ulec uszkodzeniu lub zużyciu podczas normalnej eksploatacji. W celu przywrócenia ich do prawidłowej pracy, konieczna jest regeneracja. Regeneracja pompowtryskiwaczy polega na przeprowadzeniu szeregu czynności, takich jak: • Czyszczenie i naprawa wtryskiwaczy i dysz paliwowych • Wymiana uszkodzonych elementów, takich jak elektrozawory, uszczelniacze itp. • Regulacja ciśnienia wtrysku i korekcja parametrów pracy pompy • Sprawdzenie i naprawa lub wymiana elementów mechanicznych, takich jak zawory, tłoki lub panewki • Przeprogramowanie elektronicznego układu sterowania pompy • Testowanie pompy pod kątem szczelności i prawidłowej pracy za pomocą specjalistycznych narzędzi i urządzeń

Czy ta opinia była pomocna?

Wojtas

Wystawiono 4 lata temu

Kto by pomyślał, że regeneracja pompowtryskiwaczy jest tak skomplikowana. Profesjonalny artykuł, który w ciekawy sposób przedstawia ten proces.

Czy ta opinia była pomocna?

Marcin M

Wystawiono 4 lata temu

Witam, gdzie znajduje się Wasza siedziba regeneracji pompowtryskiwaczy? Pytam, ponieważ jestem zainteresowany regeneracją kompletu pompowtrysków od Audi.

Czy ta opinia była pomocna?

jaso

Wystawiono 4 lata temu

Wow, fajny i ciekawy artykuł, dużo można się dowiedzieć na temat pompowtrysków!!!

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki