Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Preparat na zapieczone wtryski

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Regeneracja zapieczonych wtrysków

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Liqui Moly 3379 to popularny środek czyszczący, którym można zalać zapieczone wtryski, żeby samodzielnie wyciągnąć wtryskiwacz. Opinie na temat tego preparatu są pozytywne w kwestii efektywnego usuwania korozyjnych i olejowych osadów, które skutecznie utrudniają wyciągnięcie wtrysku. Zastosowanie tego typu preparatu może okazać się pomocne w kwestii wymiany zablokowanego w gnieździe wtrysku na nowy. Jeżeli wyciągnięcie wtryskiwacza, pomimo zastosowanych ogólnodostępnych środków uwalniających zapieczone elementy układu wtryskowego - nie powiodło się, skierujmy się do autoryzowanego serwisu. Profesjonalne punkty moto dysponują odpowiednimi narzędziami i doświadczeniem pod kątem demontażu najbardziej zapieczonych wtrysków.

Ogólnodostępny środek czyszczący, jakim jest preparat na zapieczone wtryski, został stworzony, w celu umożliwienia bezpiecznego demontażu uszkodzonego wtryskiwacza. Poluzowanie wtryskiwacza z gniazda staje się możliwe dzięki właściwościom chemicznym i poślizgowym preparatu, który dobrze rozpuszcza szkodliwy nagar oraz zardzewiałe zabrudzenia w przypadku każdego rodzaju wtrysku.

Aplikacja środka na zapieczone wtryski musi nastąpić w bezpośrednim kierunku wadliwego elementu układu wtryskowego. Dozujemy sporą ilość płynu w stronę jego pierścienia uszczelniającego. Usunięcie uciążliwego nagaru nie następuje od razu, musimy poczekać około godziny, a nawet zostawić zaaplikowany środek na cały dzień, w zależności od zaawansowania występującego zabrudzenia. Pozostałości po rozpuszczonym osadzie ostrożnie usuwamy, na przykład za pomocą przedmuchu sprężonego powietrza.

Zapieczony wtrysk po regeneracji
Preparat na zapieczone wtryski

Penetrator do świec żarowych – środek demontażowy

Demontowanie świec żarowych może przysporzyć sporych trudności ze względu na mocne zapiekanie świec w gnieździe, dlatego można wspomóc demontaż penetratorem do tego typu elementów. Penetrator inaczej środek penetrujący do świec żarowych, pełni funkcję wspomagającą wymontowanie świec żarowych z zapieczonych otworów. Wielu posiadaczy pojazdów osobowych zastanawia się - jak odkręcić zapieczone świece żarowe w całości? Szczególnie te świece o dłuższym korpusie są narażone na zapieczenie i ich poluzowanie może być wspierane właśnie poprzez aplikację środka demontażowego – penetratora.

Taki preparat na zapieczone świece żarowe, które zostały unieruchomione korozją lub nagromadzonym nagarem ma za zadanie zapobiec ich urwaniu w trakcie wyciągania. Może on występować zarówno w formie płynu, jak i sprayu, w zależności od preferencji użytkownika oraz producenta preparatu. Jest bezpieczny zarówno dla układu zapłonowego, jak i wtryskowego; może być użytkowany przez zwolenników majsterkowania oraz fachowców serwisowych.

Jeżeli podjęta samodzielna próba wyciągnięcia świec żarowych zakończyła się mocnym utkwieniem gwintu świecy, to konieczna okaże się wizyta w autoryzowanym serwisie. Pozostałość fragmentarycznej części świecy żarowej w gnieździe może skutkować:

  • awarią tłoka
  • szybką eksploatacją akumulatora samochodowego
  • szybką eksploatacją rozrusznika samochodowego
  • wzrostem zużycia paliwa w naszym pojeździe
Świece żarowe do demontażu
Penetrator do świec żarowych - środek demontażowy
Udostępnij wpis

Komentarze

Maciek

Wystawiono Rok temu

Preparat na zapieczone wtryski to specjalny rodzaj produktu chemicznego, który jest stosowany do rozpuszczania i usuwania zanieczyszczeń oraz osadów, które mogą gromadzić się w wtryskiwaczach. Ten rodzaj preparatu jest przeznaczony do użytku w układach paliwowych pojazdów Diesla, i może być stosowany zarówno w samochodach osobowych jak i ciężarowych. Preparat na zapieczone wtryski jest dodawany do baku samochodu, a następnie mieszany z paliwem podczas jazdy. Po kilku tankowaniach z tym produktem, osady i zanieczyszczenia są rozpuszczane i usuwane z wtryskiwaczy, co pozwala na poprawę ich działania i zwiększenie efektywności silnika. Należy jednak pamiętać, że nie wszystkie preparaty tego typu są odpowiednie do każdego rodzaju samochodu i przed użyciem należy zawsze sprawdzić instrukcję obsługi samochodu lub skonsultować się z mechanikiem.

Czy ta opinia była pomocna?

Janusz

Wystawiono 3 lata temu

Sam kiedys kupilem ten preparat LIQUI MOLY 3379 i bylem zadowolony z efektu. Srodek niedrogi, a dal rade i bez problemu moglem odeslac do serwisu na regeneracji wtryskiwacze.

Czy ta opinia była pomocna?

Jurando

Wystawiono 3 lata temu

Jest dyżo sposobow na to jak wyciągnąć zapieczony wtrysk. Ja znalazłem w motoryzacyjnym taki preparat Liqiu Moly i poroadził sobie dość szybko. Sprzedawca też polecał ze względu na cene

Czy ta opinia była pomocna?

Jacek Jack

Wystawiono 3 lata temu

A czy u Państwa można zakupić dobrej jakości preparat na zapieczone wtryski? Ponieważ chciałbym oddać swoje do regeneracji ale mam ogromny problem z ich wymontowaniem?

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki