Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Preparat do wyciągania wtrysków

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Środek do wyciągania zapieczonych wtryskiwaczy

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Preparatem pomocnym w demontażu zapieczonych wtryskiwaczy jest Liqui Moly. Jego silnie żrąca formuła pozwala na rozpuszczanie zalegającego nagaru oraz złogów korozyjnych powodujących zablokowanie wtryskiwaczy w ich gniazdach. Wnikając pomiędzy zapieczone elementy wtrysków zmniejsza tarcie, które jest główną przeszkodą przy ich wyciąganiu.

W wyniku regularnej eksploatacji pojazdu zdarza się, że wtryskiwacze zapiekają się – pierwszą rzeczą, która w tej sytuacji przychodzi do głowy wielu kierowcom jest odpowiedni preparat do wyciągania wtrysków. Sposób użycia tego typu środków jest dosyć prosty. Wystarczy odpowiednią ilość preparatu nanieść bezpośrednio na wtrysk oraz gniazdo wtryskiwacza i odczekać około pół godziny. Aby zapewnić większą skuteczność, producenci zalecają dodatkowo skorzystanie ze specjalnych smarów do demontażu, które usprawniają działanie preparatu i ułatwiają wyjęcie wtrysków.

Taki preparat do demontażu wtryskiwaczy może sprawdzić się także jako preparat na zapieczone świece żarowe. Nie zawsze jednak jest on w stanie poradzić sobie z silniejszymi korozjami, nawet po wielokrotnym zalewaniu wtrysków i zostawieniu ich na noc. Należy przy tym pamiętać, aby nigdy nie próbować wyciągać zapieczonych wtryskiwaczy na siłę, gdyż grozi to nie tylko ryzykiem urwania wtrysku, ale i uszkodzeniem innych części pojazdu, jak chociażby głowicy.

Wtryskiwacze do wyciągnięcia z samochodu
Preparat do wyciągania wtrysków


Czym zalać zapieczone wtryski

Różnego rodzaju fora motoryzacyjne pełne są pomysłów na to, czym zalać zapieczone wtryski i jak poradzić sobie z tym problemem stosując odrdzewiacze, kwas fosforowy, ocet czy też podwieszając samochód za uszkodzony wtrysk. Skuteczność takich rozwiązań pozostawia za to wiele do życzenia. W praktyce zaś każdy wtryskiwacz da się wyjąć i nie trzeba przy tym go urywać ani uszkadzać głowicy. Potrzebny jest jednak do tego odpowiedni sprzęt i doświadczenie. W profesjonalnym serwisie wykorzystuje się specjalistyczne maszyny hydrauliczne, które umożliwiają szybki i skuteczny demontaż zapieczonych wtrysków. Nie każdy serwis jest w nie jednak wyposażony. Jeśli więc zastosowanie preparatu do wyciągania wtrysków nie pomaga, zalecamy skorzystanie z pomocy specjalistów.

Zapieczone wtryski Common Rail
Czym zalać zapieczone wtryski
Udostępnij wpis

Komentarze

Adam

Wystawiono Rok temu

Preparat do wyciągania wtrysków to specjalistyczny produkt, który jest stosowany w celu ułatwienia demontażu wtrysków z silnika. Preparat ten jest specjalnie zaprojektowany, aby rozpuszczać osady i zanieczyszczenia, które mogą gromadzić się wokół wtrysków. Dzięki temu ułatwia się wyciąganie wtrysków z gniazd, bez konieczności siłowego działania, co mogłoby uszkodzić elementy silnika. Preparaty te mogą być stosowane zarówno na zimno, jak i na gorąco, zależnie od potrzeb. Warto pamiętać, że należy przestrzegać instrukcji producenta przed użyciem, ponieważ różne preparaty mogą mieć różne wymagania dotyczące stosowania i bezpieczeństwa.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki