Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Niepokojący objaw: Uciekająca kompresja spod wtryskiwacza

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Uciekająca kompresja spod wtrysku Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Uciekająca kompresja spod wtryskiwacza jest niepokojącym objawem, który może wskazywać na poważną usterkę w silniku. W przypadku, gdy paliwo i powietrze są nieskutecznie rozpylane, może dojść do wycieku paliwa spod wtryskiwacza, co prowadzi do utraty kompresji w silniku. Uciekanie kompresji może również być spowodowane uszkodzeniem pierścieni tłokowych lub uszkodzeniem głowicy cylindra. Wskazówki, których udzielimy w zakresie użytkowania samochodów z układem Common Rail, odnoszą się w jednoznaczny sposób do tego, czy można jeździć z uszkodzonym wtryskiem. Uciekająca kompresja to dość częsty problem, z którym borykają się liczni użytkownicy Diesli z systemem wtryskowym Common Rail. Sprawdź, co zrobić, gdy wystąpi tego typu awaria wtrysku oraz jak uchronić się przed jej negatywnymi skutkami.

O czym świadczy uciekanie kompresji spod wtrysku?
Niepokojący objaw: Uciekająca kompresja spod wtryskiwacza

1. Brak kompresji pod wtryskiem | Dmucha spod wtryskiwacza

Uciekająca kompresja spod wtrysku to jedna z przyczyn tego, że zaczynamy szukać informacji, ile kosztuje regeneracja wtryskiwaczy oraz czy to, co nas spotkało, to właśnie objawy zabrudzonych wtryskiwaczy lub wtrysków uszkodzonych mechanicznie. Na brak kompresji pod wtryskiem Common Rail może wpływać zanieczyszczone bądź nieszczelne gniazdo wtryskiwacza, a także zużyta lub niewłaściwie dobrana podkładka pod wtryskiem. Objawy dotyczące uciekającej kompresji spod wtrysku to między innymi odczuwalny w pojeździe zapach spalin, a także przechodzenie pojazdu w tryb awaryjny, co uniemożliwia jego normalne użytkowanie. Przedostające się do kabiny spaliny spod wtrysku powinny skłonić nas do przeprowadzenia diagnostyki układu Common Rail w pojeździe. Wtryskiwacze mogą ucierpieć wskutek innych awarii mechanicznych, a wśród oznak postępujących usterek wymienia się najczęściej stukanie wtryskiwaczy Common Rail, klekotanie wtryskiwaczy lub cykanie wtryskiwaczy. Diesel bywa kojarzony z wysokimi cenami napraw, jednakże dementujemy te opinie, udostępniając Klientom naszego serwisu niedrogą, lecz w pełni skuteczną usługę regeneracji wtrysków CR. Trafna, przeprowadzona na specjalistycznych urządzeniach diagnoza wtryskiwaczy pozwala stwierdzić, dlaczego wtryskiwacz przelewa oraz znaleźć przyczynę, przez którą problem stanowi między innymi głośna praca wtryskiwaczy Diesel. Kwestia tego, jak uszczelnić gniazdo wtryskiwacza jest ważna w kontekście wspomnianej już przez nas uciekającej kompresji spod wtrysku. W kontekście przedmuchów sprawdzona musi zostać dokładnie także podkładka pod wtryskiem. Objawy to jedno, ich sprawdzenie musi bazować na rzetelnej i wnikliwej diagnostyce, która jest dostępna w naszej autoryzowanej pracowni.

Przedmuchy i brak kompresji - wtryskiwacze Common Rail
Brak kompresji pod wtryskiem | Dmucha spod wtryskiwacza


Co czeka wtryskiwacze Common Rail w autoryzowanej pracowni

Wtryski dostarczane przez Klientów do ASO Bosch Service Pawlik są kierowane do specjalistycznych pracowni, gdzie przeprowadza się ich czyszczenie, rozbiórkę, diagnostykę oraz regenerację, a także testy, których pozytywne wyniki decydują o sukcesie w realizacji procedury. Jeśli chcesz zapytać, ile trwa regeneracja wtryskiwaczy, spieszymy z odpowiedzią. Aby zregenerować wtryskiwacze Common Rail z zachowaniem zaleceń producenta, potrzebujemy zaledwie jednego dnia. Regeneracja wtrysków to opcja znacznie lepsza od zakupu niesprawdzonych, używanych wtryskiwaczy. Jeśli będą one złej jakości, możemy spotkać się z objawem, jakim są stuki po wymianie wtryskiwaczy lub też z sytuacją, w której auto po wymianie wtryskiwaczy kopci na czarno. Od nas Klient otrzymuje wtryski wraz z dwuletnią gwarancją, co więcej wtryskiwacze mają przywrócone fabryczne parametry. Doskonale wiemy, jak sprawdzić, który wtrysk stuka, jak odwiesić wtryskiwacz oraz co zrobić, gdy jeden wtrysk przelewa. Jako specjaliści w dziedzinie regeneracji wtrysków Common Rail usuwamy problemy z wtryskami oraz przyczyny awarii, a dodatkowo służymy fachową poradą w zakresie doboru wtryskiwaczy oraz użytkowania samochodu z układem wtryskowym CR.

Działania podejmowane w ramach regeneracji wtryskiwaczy CR w ASO Bosch Service Pawlik
Co czeka wtryskiwacze Common Rail w autoryzowanej pracowni

Udostępnij wpis

Komentarze

Krzychu

Wystawiono Rok temu

Uciekająca kompresja spod wtryskiwacza może wskazywać na kilka różnych problemów związanych z układem wtryskowym. Przede wszystkim, może to oznaczać, że wtryskiwacz nie jest szczelny i paliwo ucieka z niego przed wtryskiem do komory silnika. W takim przypadku, wtryskiwacz musi zostać wymieniony lub naprawiony. Innym możliwym powodem uciekającej kompresji jest uszkodzenie uszczelki pod głowicą silnika. Uszczelka ta jest odpowiedzialna za utrzymanie szczelności między głowicą silnika a cylindrami, jeśli jest uszkodzona, kompresja może uciekać przez nią. W takim przypadku, uszczelka musi zostać wymieniona. Uciekająca kompresja może również być spowodowana przez uszkodzenie tłoka lub tłoczka. Jeśli tłok lub tłoczek jest uszkodzony, kompresja może uciekać przez niego. W takim przypadku, tłok lub tłoczek muszą zostać wymienione. Warto pamiętać, że uciekająca kompresja jest poważnym problemem, który może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika. Jeśli występuje uciekająca kompresja, należy natychmiast skontaktować się z profesjonalnym mechanikiem lub specjalistą od układów wtryskowych, aby ustalić przyczynę i wykonać niezbędne naprawy.

Czy ta opinia była pomocna?

Eliza

Wystawiono 3 lata temu

W moim przypadku spadek kompresji był spowodowany nieszczelnym gniazdem wtryskiwacza. Diagnostyka w serwisie pomogła znaleźć problem i go szybko wyeliminować. Pozdrawiam Panów mechaników ;)

Czy ta opinia była pomocna?

Wojtek

Wystawiono 4 lata temu

Nieszczelność wtryskiwacza taką diagnozę usłyszałem od mechanika, szybko oddałem wtryskiwacze wszystkie do sprawdzenia, okazało się że do wymiany jest gniazdo zaworu i końcówka. Bardzo sprawna ocena wtryskiwacza, dokładnie pod mikroskopem, szybka usługa i wtryski były gotowe w 1 dzień. Super sprawa.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki