Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Koszt wymiany podkładki pod wtryskiwaczem

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

W opracowaniu tematu, jakim jest koszt podkładki pod wtryskiwaczem, skupimy się na kilku powiązanych kwestiach, które bardzo wpływają na ostateczną cenę usługi. Ogólnie wymiana podkładki pod wtryskiem ma miejsce podczas naprawy wtryskiwaczy. Ma to na celu przywrócić te podzespoły do pełnej funkcjonalności, którą utraciły z powodu uszkodzeń bądź zużycia. Zwykle koszty, jakie trzeba ponieść za podkładki są niewysokie w stosunku do całkowitej wymiany wtryskiwaczy cena w tym wypadku potrafi być bardzo wysoka. Ma to związek z tym, że nowe zupełnie wtryskiwacze są drogie, a używanych nie opłaca się kupować, zwłaszcza że regeneracja w autoryzowanym serwisie jest skuteczniejsza i równie niedroga.

Koszt wymiany podkładki pod wtryskiwaczem
Koszt wymiany podkładki pod wtryskiwaczem

Wymiana podkładki pod wtryskiem

  • zdemontowanie wtryskiwacza,
  • rozłożenie wtryskiwacza na podzespoły,
  • usunięcie zużytej podkładki,
  • dostosowanie nowej podkładki,
  • zmontowanie wtrysku.

Oczywiście jest to wyłącznie przebieg dla samej wymiany podkładki, ponieważ w drodze regeneracji wtryskiwacza wykonuje się znacznie większą ilość czynności. Oględzinom podlegają również inne elementy wtryskiwacza, które równie często ulegają uszkodzeniom, na które zbawienny wpływ ma ich dokładnie wyczyszczenie, a niekiedy przedmuch pod wtryskiem. Stosowanie przez wyspecjalizowane serwisy myjek ultradźwiękowych sprawia, że czyszczenie jest wysoce efektywne. Tylko w ten sposób przeprowadzony zabieg regeneracji jest w stanie przywrócić wtryskiwacze do fabrycznego stanu i zniwelować objawy uszkodzonej podkładki pod wtryskiem. Zabieg jest więc atrakcyjny nie tylko cenowo, zwłaszcza że koszt wymiany podkładki pod wtryskiwaczem to w tym wypadku drobiazg. Skuteczność zabiegu wpływa na podniesienie się wydajności i osiągów silnika, a co za tym idzie, wzrasta również komfort jazdy.

Wymiana podkładki pod wtryskiem
Wymiana podkładki pod wtryskiem
Udostępnij wpis

Komentarze

Maciek

Wystawiono Ponad 2 tygodnie temu

Koszt wymiany podkładki pod wtryskiwaczem może się różnić w zależności od kilku czynników, takich jak marka i model samochodu, miejsce zamieszkania oraz ceny części zamiennych. Przeciętnie koszt wymiany podkładki pod wtryskiwaczem wynosi kilkadziesiąt złotych, choć może być wyższy lub niższy w zależności od tych czynników. Dodatkowo koszt robocizny związane z wymianą podkładki pod wtryskiwaczem, która wykonywana jest przez mechanika, również będzie się różnić. Dlatego też warto porównać ceny i opinie mechaników w swojej okolicy.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki