25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Koszt wymiany podkładki pod wtryskiwaczem

Autor: Paulina Markowiak
Czas przeczytania tekstu: 1 minuta
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.97

W opracowaniu tematu, jakim jest koszt podkładki pod wtryskiwaczem, skupimy się na kilku powiązanych kwestiach, które bardzo wpływają na ostateczną cenę usługi. Ogólnie wymiana podkładki pod wtryskiem ma miejsce podczas naprawy wtryskiwaczy. Ma to na celu przywrócić te podzespoły do pełnej funkcjonalności, którą utraciły z powodu uszkodzeń bądź zużycia. Zwykle koszty, jakie trzeba ponieść za podkładki są niewysokie w stosunku do całkowitej wymiany wtryskiwaczy cena w tym wypadku potrafi być bardzo wysoka. Ma to związek z tym, że nowe zupełnie wtryskiwacze są drogie, a używanych nie opłaca się kupować, zwłaszcza że regeneracja w autoryzowanym serwisie jest skuteczniejsza i równie niedroga.

Koszt wymiany podkładki pod wtryskiwaczem
Koszt wymiany podkładki pod wtryskiwaczem

Wymiana podkładki pod wtryskiem

  • zdemontowanie wtryskiwacza,
  • rozłożenie wtryskiwacza na podzespoły,
  • usunięcie zużytej podkładki,
  • dostosowanie nowej podkładki,
  • zmontowanie wtrysku.

Oczywiście jest to wyłącznie przebieg dla samej wymiany podkładki, ponieważ w drodze regeneracji wtryskiwacza wykonuje się znacznie większą ilość czynności. Oględzinom podlegają również inne elementy wtryskiwacza, które równie często ulegają uszkodzeniom, na które zbawienny wpływ ma ich dokładnie wyczyszczenie, a niekiedy przedmuch pod wtryskiem. Stosowanie przez wyspecjalizowane serwisy myjek ultradźwiękowych sprawia, że czyszczenie jest wysoce efektywne. Tylko w ten sposób przeprowadzony zabieg regeneracji jest w stanie przywrócić wtryskiwacze do fabrycznego stanu i zniwelować objawy uszkodzonej podkładki pod wtryskiem. Zabieg jest więc atrakcyjny nie tylko cenowo, zwłaszcza że koszt wymiany podkładki pod wtryskiwaczem to w tym wypadku drobiazg. Skuteczność zabiegu wpływa na podniesienie się wydajności i osiągów silnika, a co za tym idzie, wzrasta również komfort jazdy.

Wymiana podkładki pod wtryskiem
Wymiana podkładki pod wtryskiem

Komentarze

Piotr 2021-08-12 19:46:47

Ile kolego płaciłeś

Wiesiek 2021-07-08 15:51:56

Ostatnio oddałem swoje wtryski na wymianę podkładki do bosch serwisu. Zrobili szybko i nawet nie spodziewałem się, że tak tanio, polecam!

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO PROCEDURA ROZPATRYWANIA REKLAMACJI PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ GWARANCJA