Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Koszt wymiany podkładki pod wtryskiwaczem

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Koszt wymiany podkładki pod wtryskiem

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Zwykle koszty, jakie trzeba ponieść za podkładki są niewysokie w stosunku do całkowitej wymiany wtryskiwaczy cena, która może być naprawdę wysoka. Ma to związek z tym, że zupełnie nowe wtryskiwacze są drogimi elementami, a używanych nie opłaca się kupować, zwłaszcza że regeneracja w autoryzowanym serwisie jest skuteczniejsza i korzystna cenowo. Warto również wspomnieć, że regeneracja wtrysków przywraca fabryczne parametry tym podzespołom i to za kilkakrotnie niższą cenę. Ogólnie wymiana podkładki pod wtryskiem ma miejsce podczas naprawy uszkodzonych wtryskiwaczy. Ma to na celu przywrócić te podzespoły do pełnej funkcjonalności, którą utraciły z powodu wystąpienia usterki bądź zużycia wskutek eksploatacji. 

Koszt wymiany podkładki pod wtryskiwaczem
Koszt wymiany podkładki pod wtryskiwaczem

Wymiana podkładki pod wtryskiem

  • zdemontowanie wtryskiwacza,
  • rozłożenie wtryskiwacza na podzespoły,
  • usunięcie zużytej podkładki,
  • dostosowanie nowej podkładki,
  • zmontowanie wtrysku.

Oczywiście jest to wyłącznie przebieg dla samej wymiany podkładki, ponieważ w drodze regeneracji wtryskiwacza wykonuje się znacznie większą ilość czynności. Oględzinom podlegają również inne elementy wtryskiwacza, które równie często ulegają uszkodzeniom, na które zbawienny wpływ ma ich dokładnie wyczyszczenie, a niekiedy przedmuch pod wtryskiem. Stosowanie przez wyspecjalizowane serwisy myjek ultradźwiękowych sprawia, że czyszczenie jest wysoce efektywne. Tylko w ten sposób przeprowadzony zabieg regeneracji jest w stanie przywrócić wtryskiwacze do fabrycznego stanu i zniwelować objawy uszkodzonej podkładki pod wtryskiem. Zabieg jest więc atrakcyjny nie tylko cenowo, zwłaszcza że koszt wymiany podkładki pod wtryskiwaczem to w tym wypadku drobiazg. Skuteczność zabiegu wpływa na podniesienie się wydajności i osiągów silnika, a co za tym idzie, wzrasta również komfort jazdy.

Wymiana podkładki pod wtryskiem
Wymiana podkładki pod wtryskiem

Udostępnij wpis

Komentarze

Maciek

Wystawiono Rok temu

Koszt wymiany podkładki pod wtryskiwaczem może się różnić w zależności od kilku czynników, takich jak marka i model samochodu, miejsce zamieszkania oraz ceny części zamiennych. Przeciętnie koszt wymiany podkładki pod wtryskiwaczem wynosi kilkadziesiąt złotych, choć może być wyższy lub niższy w zależności od tych czynników. Dodatkowo koszt robocizny związane z wymianą podkładki pod wtryskiwaczem, która wykonywana jest przez mechanika, również będzie się różnić. Dlatego też warto porównać ceny i opinie mechaników w swojej okolicy.

Czy ta opinia była pomocna?

Piotr

Wystawiono 3 lata temu

Ile kolego płaciłeś

Czy ta opinia była pomocna?

Wiesiek

Wystawiono 3 lata temu

Ostatnio oddałem swoje wtryski na wymianę podkładki do bosch serwisu. Zrobili szybko i nawet nie spodziewałem się, że tak tanio, polecam!

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki