Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

KLEKOTANIE WTRYSKIWACZY

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

Klekotanie wtrysków Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Już na wstępie możemy powiedzieć, że klekotanie wtryskiwaczy jest niepokojącym objawem, który może sygnalizować zaburzenia jego prawidłowego funkcjonowania. Zwykle bowiem, wszystkie charakterystyczne dźwięki, których źródłem są wtryskiwacze, nie są normalnym zjawiskiem. Trzeba wiedzieć, że głośna praca wtryskiwaczy benzyny czy też diesla jest wynikiem uszkodzeń, do których doszło w ich obrębie. Nie jest to jedyny symptom nieprawidłowości w układzie zasilania, ponieważ równocześnie możemy obserwować trudności w uruchomieniu pojazdu oraz wyraźnie zmniejszone osiągi przy jednoczesnym większym zużyciu paliwa. Czasami bywa też, że wtrysk stuka na zimnym silniku i odczuwalne są charakterystyczne drgania. Wyraźnym znakiem, że wtryskiwacze nie są sprawne, jest paląca się kontrolka check engine, którą nie sposób przeoczyć. To wszystko informuje o nieprawidłowościach w układzie zasilania, których przyczyną jest uszkodzony i przy tym klepiący wtryskiwacz.

Klekotanie wtryskiwaczy
Klekotanie wtryskiwaczy

Głośna praca wtryskiwaczy Diesel

Gdy mamy do czynienia z klekotaniem wtryskiwaczy należy niezwłocznie reagować i zgłosić się do profesjonalnego serwisu. Gdzie przy pomocy odpowiedniej aparatury zostanie przeprowadzona szczegółowa diagnostyka. Wykwalifikowani pracownicy doskonale wiedzą, jak sprawdzić który wtrysk stuka, co umożliwi szybką eliminację problemu. Objaw, jakim jest głośna praca wtryskiwaczy, musi zostać szybko usunięty, tylko to pozwoli na dalszą niezachwianą jazdę samochodem. By tego dokonać, najczęściej wykonuje się czyszczenie bądź regenerację uszkodzonych części, o ile nie jest konieczna całkowita ich wymiana. Usługa regeneracji charakteryzuję się wysoką skutecznością w przywracaniu wtryskiwaczy do pełnej sprawności i usuwaniu nieprzyjemnych objawów, jakim jest między innymi klekotanie wtryskiwaczy. Ponadto zabieg regeneracji i czyszczenia jest wyjątkowo atrakcyjny cenowo w porównaniu, zwłaszcza w odniesieniu do wymiany wtryskiwaczy na nowe.

Głośna praca wtryskiwaczy Diesel
Głośna praca wtryskiwaczy Diesel
Udostępnij wpis

Komentarze

Maciek

Wystawiono Rok temu

Klekotanie wtryskiwaczy to stan, w którym wtryskiwacze emitują charakterystyczne dźwięki podczas pracy, przypominające klekotanie lub stukanie. Jest to oznaka problemów z wtryskiwaczami i może prowadzić do słabych osiągów silnika, skoków ciśnienia paliwa, braku mocy, zwiększonego zużycia paliwa, czy też innych problemów. Przyczyną klekotania wtryskiwaczy może być zanieczyszczenie, czy też uszkodzenie mechaniczne - uszkodzenie mechaniczne wtryskiwacza, takie jak złamania, pęknięcia czy też inne uszkodzenia, mogą powodować klekot.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki