Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

JAK ZROBIĆ TEST PRZELEWOWY WTRYSKIWACZY

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
CZAS REALIZACJI 24 - 48 godzin
GWARANCJA 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!

JAK ZROBIĆ TEST PRZELEWOWY WTRYSKIWACZY

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Żeby przeprowadzić test przelewowy wtryskiwaczy TDCI, czy też innych modeli silników, niezbędny jest zestaw narzędzi, jaki wchodzi w skład testera przelewowego do wtryskiwaczy. Taki zestaw podpina się pod wtryskiwacze i wykonuje się czynności sprawdzające, do których należy określenie ilości wypełnienia menzurek. Zwykle poprawna interpretacja testu przelewowego wtryskiwaczy jest w stanie określić, który wtryskiwacz przelewa. Menzurka przymocowana do wadliwego wtryskiwacza, zawsze będzie wypełniona ponad miarę. To informuje nas o uszkodzeniach w obrębie tych części, co predysponuje wtryskiwacz do rychłej naprawy z jednym z autoryzowanych serwisów. Mamy nadzieję, że w łatwy do zrozumienia sposób przedstawiliśmy, jak zrobić test przelewowy wtryskiwaczy. Jest to podstawowy zabieg z zakresu określania sprawności i wydajności wtryskiwaczy. 

Jak zrobić test przelewowy wtryskiwaczy
Jak zrobić test przelewowy wtryskiwaczy

Test przelewowy wtryskiwaczy - cena

Ceny za zestawy, które umożliwiają zrobienie testu przelewowego wtryskiwaczy, wahają się w zależności od producenta. Ponadto dochodzi jeszcze nakład czasowy, którego wymaga samodzielne badanie, ponieważ obsługa takiego przyrządu wymaga pewnego stopnia zaawansowania. Ponadto wyniki testu wymagają precyzyjnej analizy. Z kolei w profesjonalnej pracowni wtryskiwacze są poddawane szczegółowej diagnostyce. Zwykle obejmuje to sprawdzenie wtryskiwaczy na komputerze, który przedstawia poszczególne parametry tych podzespołów i na tej podstawie wyciągane są wnioski. Koszty sprawdzenia wtryskiwaczy w serwisie są niewielkie i warto je ponieść, by upewnić się, że układ zasilania działa sprawnie. Inaczej przedstawiają się koszty, jeżeli chodzi o naprawę wykrytych zniszczeń, różnią się one w zależności od wybranej usługi. Najkorzystniejsza cenowo metodą przywrócenia wtryskiwaczy do pełnej sprawności jest regeneracja lub czyszczenie. Warto tego dokonać, by uniknąć w przyszłości dość kosztownej wymiany wtryskiwaczy.

Test przelewowy wtryskiwaczy - cena
Test przelewowy wtryskiwaczy - cena
Udostępnij wpis

Komentarze

Adam

Wystawiono Rok temu

Test przepływu wtryskiwaczy, zwany również testem przelewowym, polega na pomiarze ilości paliwa, którą wtryskuje każdy z wtryskiwaczy. Oto ogólne kroki, które należy wykonać, aby przeprowadzić test przepływu wtryskiwaczy: Przygotuj specjalne urządzenie do pomiaru przepływu paliwa. Wyłącz jednostkę napędową i odłącz akumulator. Podłącz urządzenie do pomiaru przepływu paliwa do wtryskiwacza, tak aby było możliwe pomiar ilości paliwa, które wtryskuje wtryskiwacz. Odpal silnik i pozwól mu pracować na wolnych obrotach przez kilka minut. Zmierz ilość paliwa, które wtryskuje każdy z wtryskiwaczy i porównaj z wartościami podanymi przez producenta. Jeśli ilość paliwa, które wtryskuje jeden z wtryskiwaczy jest znacznie niższa niż wartość podana przez producenta, oznacza to, że wtryskiwacz jest uszkodzony i należy go wymienić.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki