Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

INTERPRETACJA STANU PRZELEWOWEGO WTRYSKIWACZY

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
CZAS REALIZACJI 24 - 48 godzin
GWARANCJA 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

INTERPRETACJA STANU PRZELEWOWEGO WTRYSKIWACZY

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Wartości powyżej 4 mg na cykl mogą sugerować, że wtryskiwacz jest uszkodzony. Niższe wartości korekt mogą wskazywać na inne problemy, takie jak zabrudzone wtryskiwacze lub niską przepustowość, brak szczelności w obrębie konstrukcji wtryskiwaczy lub nieodpowiedni poziom ciśnienia w układzie paliwowym samochodu. Jeśli wartości korekt dawek wtrysku są odczytywane z diagnostyki samochodu, to należy zwrócić uwagę na to, czy wartości są zgodne z zaleceniami producenta. Wartości korekt powinny być stabilne i nie powinny drastycznie się zmieniać. Jeśli występują duże wahania w korektach dawek, może to sugerować problemy z wtryskiwaczami lub z układem paliwowym.

Interpretacja stanu przelewowego wtryskiwaczy zazwyczaj umożliwia nam bliżej określić kondycję wtryskiwaczy lub ich podzespołów. Często jednak, by poznać źródło awarii konieczny jest demontaż wtrysku na poszczególne elementy oraz ich oględziny pod mikroskopem optycznym. Mimo to wykonanie badania, jakim jest test przelewowy wtryskiwaczy Siemens czy innych, bywa nieco problematyczny, gdyż wykonuje się go przy pomocy specjalistycznych przyborów oraz za sprawą doświadczonego mechanika, który zweryfikuje odczyt.

Interpretacja stanu przelewowego wtryskiwaczy
Interpretacja stanu przelewowego wtryskiwaczy

Test przelewowy wtryskiwaczy – cena usługi

Zwykle takie badanie jest wykonywane w kilku krokach oraz wymaga odpowiedniego przyrządu badawczego. Jednak bardziej od samego wyniku, ważna jest jego interpretacja, dlatego tak ważny jest wybór specjalistycznej pracowni, na wykonanie tego badania. W takim serwisie analizy dokonuje wykwalifikowany pracownik, który potrafi posługiwać się otrzymanymi wynikami i interpretować je w odpowiedni sposób. Umiejętny odczyt, jak chodzi o parametry wtryskiwaczy, jest bardzo ważny, ponieważ na tej podstawie stwierdza się sprawność układu zasilania. Poza tym koszty samego badania diagnostycznego nie są wygórowane, a pozwalają uwolnić od wszelkich obaw. Zwykle, jak chodzi o wydatki na zabieg, jakim jest sprawdzanie wtryskiwaczy, cena zależy od wyników jego oględzin. Gorzej, kiedy wykonany test i jego interpretacja wskaże na usterkę, której należy niezwłocznie zapobiec. To oczywiście będzie wiązało się z jednoczesnym wzrostem nakładów finansowych, związanych z naprawą elementów wtryskowych. Mimo to sam koszt badania jest niewielki, a dokładną cenę tego i innych zabiegów możecie znaleźć w naszym cenniku.

Test przelewowy wtryskiwaczy - cena usługi
Test przelewowy wtryskiwaczy - cena usługi
Udostępnij wpis

Komentarze

Ten post nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki