Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

JAK ZDIAGNOZOWAĆ WTRYSKIWACZE

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
CZAS REALIZACJI 24 - 48 godzin
GWARANCJA 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

JAK ZDIAGNOZOWAĆ WTRYSKIWACZE

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

W pierwszej kolejności dokonuje się precyzyjnego demontażu, a z uwagi na to, że są to bardzo wrażliwe części, należy się z nimi obchodzić wyjątkowo ostrożnie. W przypadku tego, jak sprawdzić wtryski diesel zadanie jest złożone, ponieważ poddaje się je badaniu testerem i prowadzi się odczyt kodów błędów tych części. Do analizy wyników niezbędna jest wiedza, by prawidłowo zdiagnozować wtryskiwacze. Takimi umiejętnościami dysponuje wykwalifikowany pracownik specjalistycznej pracowni, zajmującej się serwisowaniem wtryskiwaczy. Taka diagnostyka jest niezbędna, gdy pojawiły się już uszkodzone wtryski objawy benzyna i diesel można obserwować podczas pracy samochodu. Należy niezwłocznie reagować w wypadku ich zauważenia, ponieważ mogą skutkować zniszczeniem układu zasilania silnika w paliwo, a w efekcie unieruchomić pojazd. Powszechnie wiadomo, że to jak zdiagnozować wtryskiwacze, wymaga odpowiedniego sprzętu diagnostycznego oraz niemałej wiedzy z zakresu budowy i funkcjonowania tych złożonych przedmiotów. 

Jak zdiagnozować wtryskiwacze
Jak zdiagnozować wtryskiwacze

Objawy zabrudzonych wtryskiwaczy

Wtryskiwacze ulegają zabrudzeniu na drodze wieloletniej pracy w nieodpowiednich warunkach. Obserwuje się wtedy mniej płynną jazdę i falujące obroty silnika. Ponadto możemy także zauważyć zmniejszoną moc silnika, występowanie drgań na biegu jałowym oraz czarny dym z rury wydechowej samochodu, czy charakterystyczne stukanie wtryskiwaczy. Ostatecznie powinna nas o nieprawidłowościach zaalarmować paląca się kontrolka na desce rozdzielczej. W takim wypadku można przypuszczać, że poza diagnostyką wtryskiwaczy niezbędne będzie również czyszczenie, regeneracja bądź wymiana uszkodzonych podzespołów. Wpływ na odkładanie się cząsteczek brudu na elementach układu zasilania ma słaba jakość tankowanego paliwa oraz sposób poruszania się samochodem. Jeżeli zdarzyło się nam kiedykolwiek zatankować olej napędowy nieznanego pochodzenia lub na podrzędnej stacji, należy niezwłocznie udać się do autoryzowanego serwisu, celem zdiagnozowania wtryskiwaczy i eliminacji uszkodzeń.

Objawy zabrudzonych wtryskiwaczy
Objawy zabrudzonych wtryskiwaczy
Udostępnij wpis

Komentarze

Robert

Wystawiono Rok temu

Aby zdiagnozować wtryskiwacze, należy przeprowadzić kilka testów i sprawdzić, czy działają one prawidłowo. Oto kilka metod diagnostycznych, które mogą pomóc w zdiagnozowaniu problemów z wtryskiwaczami: Pomiaru rezystancji: Multimetrem można sprawdzić rezystancję wtryskiwaczy i porównać ją z wartościami podanymi przez producenta. Pomiaru przepływu paliwa: Specjalnym przyrządem można zmierzyć ilość paliwa, które wtryskuje każdy z wtryskiwaczy. Diagnostyka komputerowa: Podłączenie pojazdu do komputera diagnostycznego pozwala na sprawdzenie, czy sygnały elektryczne są odpowiednie i czy wszystkie wtryskiwacze działają poprawnie. Obserwacja pracy silnika: Zwrócenie uwagi na pracę silnika, czy jest on równomierny, czy nie ma braków mocy, czy nie ma spadku mocy, czy nie ma dymienia.

Czy ta opinia była pomocna?

Kacper_S

Wystawiono 3 lata temu

Pojechałem na diagnostykę bo słyszałam dziwne stukanie wtryskiwaczy i okazało się że końcówka rozpylacza była cała zapchana. Zrobiłem regeneracje i zobaczymy jak dlugo pohulają

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki