Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

JAK WYJĄĆ WTRYSKIWACZ COMMON RAIL

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
CZAS REALIZACJI 24 - 48 godzin
GWARANCJA 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

JAK WYJĄĆ WTRYSKIWACZ COMMON RAIL

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

W tym celu wykorzystuje się urządzenia hydrauliczne o udźwigu od 12 do nawet 20 ton, co pozwala na bezpieczne usunięcie wtryskiwacza z gniazda ,w którym jest posadowiony. Skutecznie spełnia tu swoje zadanie ściągacz bezwładnościowy do wtryskiwaczy. W celu utrzymania higieny gniazd po takim zabiegu używa się frezarek. Podczas tego, jak wyjąć wtryskiwacz Common Rail, który jest bardzo ważną częścią układu zasilania, pełniącą funkcję bezpośredniego wtrysku paliwa silnika niezwykle ważne jest to, by nie uszkodzić wtrysku, choć często jest to niemożliwe. Bywa, że przez lata pracy został wysłużony i wymaga demontażu, regeneracji bądź czyszczenia. Taki demontaż wtryskiwaczy wymaga odpowiednich narzędzi oraz wysokiej precyzji, by nie uszkodzić delikatnych części układu zasilania. 

Jak wyjąć wtryskiwacz Common Rail
Jak wyjąć wtryskiwacz Common Rail

Jak wyciągnąć wtryski domowym sposobem

Bardzo zużyte wtryski, które przez lata ulegały zanieczyszczeniom, w efekcie czego skorodowały i są bardzo mocno zapieczone. To sprawia, że w domowych warunkach wyjmowanie wtryskiwaczy Common Rail zwykle kończy się ich uszkodzeniem. Dobry sposób na zapieczony wtrysk to zgłoszenie się do profesjonalnego serwisu, w celu wykonania zabiegu demontażu wtryskiwaczy. Dodatkowo zostanie wykonana diagnostyka elementów układu zasilania i sprawdzenie ich pod kątem sprawności oraz wydajności. Fachowcy zawsze znajdą sposób nawet na to, jak wyjąć wtryskiwacz Renult Master, który przez lata użytkowania wyjątkowo mocno się zapiekł. W wypadku tego typu samochodów jest to niestety dość częstym i powszechnie obserwowanym zjawiskiem. Możliwe jest też wykonanie odpowiedniego zabiegu, który będzie miał za zadanie przywrócić układ zasilania do stanu sprzed usterki wtryskiwaczy. Dzięki temu znów będziemy mogli się cieszyć płynną jazdą samochodem z wyjątkowo żywotnym układem zasilania.

Jak wyciągnąć wtryski domowym sposobem
Jak wyciągnąć wtryski domowym sposobem
Udostępnij wpis

Komentarze

Janusz

Wystawiono Rok temu

Wyjmowanie wtryskiwacza Common Rail zależy od konkretnego modelu pojazdu i silnika. Ogólne kroki, jakie należy wykonać to: Wyłącz jednostkę napędową i odłącz akumulator. Zlokalizuj wtryskiwacz. Wtryskiwacze Common Rail znajdują się zwykle w głowicy silnika lub w skrzynce filtra paliwa. Odłącz przewody elektryczne od wtryskiwacza. Odkręć śruby mocujące wtryskiwacz do głowicy silnika. Uważając, aby nie uszkodzić wtryskiwacza, wyjmij go z głowicy silnika. Przed zamontowaniem nowego wtryskiwacza lub ponownym zamontowaniem starych, należy sprawdzić czy wszystko jest czyste i czy nie ma żadnych zanieczyszczeń w głowicy silnika. Montuj nowy lub ponownie zamontuj stary wtryskiwacz, zamocuj go z powrotem za pomocą śrub i podłącz przewody elektryczne. Przed odpaleniem silnika, sprawdź czy wszystko jest dobrze zamocowane i czy nie ma żadnych wycieków paliwa.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki