Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

JAK WYCIĄGNĄĆ ZAPIECZONY WTRYSKIWACZ

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
CZAS REALIZACJI 24 - 48 godzin
GWARANCJA 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

JAK WYCIĄGNĄĆ ZAPIECZONY WTRYSKIWACZ

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Efektywne sposoby usuwania zapieczonych wtryskiwaczy, obejmują precyzyjne działania w obrębie elementów z użyciem przyrządów o napędzie hydraulicznym. Najczęściej stosuje się narzędzia o parametrach pod względem udźwigu na poziomie od 12 do 20 ton oraz jeśli to konieczne stosuje się preparat na zapieczone wtryski. Przy przeprowadzaniu takiej operacji, istotne jest wysokie doświadczenie i wiedza na temat budowy i działania wtryskiwaczy. Ponadto to, czym zalać zapieczone wtryski jest uzależnione od stopnia ich zabrudzenia bądź skorodowania i umiejętnego określenia problemu. Nie dysponując takimi zestawami narzędzi i środków, nie warto podejmować się usuwania tych części, ponieważ jest to nieefektywne, długotrwałe i może skutkować urwaniem wtryskiwacza. Szczególnie z uwagi na to warto zgłosić się o pomoc do profesjonalnego serwisu. Powszechnie wiadomo, że to, jak wyciągnąć zapieczony wtrysk wymaga sporego doświadczenia, odpowiednich narzędzi i środków, by przeprowadzić ten niełatwy zabieg bez uszkodzenia wrażliwych części układu zasilania. 

Jak wyciągnąć zapieczony wtryskiwacz
Jak wyciągnąć zapieczony wtryskiwacz

Wyciąganie wtryskiwaczy - cena

Dla wyspecjalizowanych serwisów diagnostycznych to, jak wyciągnąć zapieczony wtryskiwacz, nie jest najmniejszym problemem. To dlatego, że są one wyposażone w niezbędnie narzędzia, środki i przede wszystkim posiadają wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. W takich warunkach demontaż wtryskiwaczy przebiega szybko, skutecznie i bezpiecznie. Koszt takiego zabiegu jest uzależniony od stopnia zniszczeń w obrębie układu wtryskowego i zazwyczaj w cenie zabiegu wykonuje się frezowanie i czyszczenie gniazd wtryskiwaczy. Jest to niezbędne, by posadowić zregenerowane bądź zupełnie nowe podzespoły. To właśnie od rodzaju zabiegu naprawczego zależy, jaka będzie cena za wyciągnięcie zapieczonych wtryskiwaczy. Bardziej opłacalną opcją jest regeneracja wtryskiwaczy i w wielu przypadkach niweluje ona konieczność wymiany podzespołów, która bywa kosztowna z uwagi na wysoką cenę za nowe wtryskiwacze. Wszystkie szczegółowe koszty za poszczególne usługi są zestawione w naszym cenniku do którego analizy zapraszamy.

Wyciąganie wtryskiwaczy cena
Wyciąganie wtryskiwaczy - cena
Udostępnij wpis

Komentarze

Janek

Wystawiono Rok temu

Wyciąganie zapieczonego wtryskiwacza może być trudne i wymaga specjalistycznych narzędzi oraz umiejętności. Oto ogólne kroki, które należy wykonać, aby wyjąć zapieczony wtryskiwacz: Przygotuj specjalne narzędzia do wyjmowania wtryskiwaczy, takie jak klucze imbusowe, śrubokręty, klucze płaskie, itp. Odłącz akumulator i wyłącz silnik. Zlokalizuj zapieczony wtryskiwacz i określ jego położenie. Użyj klucza płaskiego lub śrubokrętu, aby odkręcić zabezpieczenia wtryskiwacza, takie jak osłony, plastikowe osłony, itp. Użyj specjalnego klucza imbusowego lub klucza płaskiego, aby odkręcić śruby mocujące wtryskiwacz do głowicy silnika. Uważając, aby nie uszkodzić głowicy silnika, użyj specjalnych narzędzi do wyjmowania wtryskiwaczy, takich jak klucze płaskie lub specjalne klucze imbusowe, aby spróbować wyjąć zapieczony wtryskiwacz. Jeśli to nie pomaga możesz użyć specjalnych narzędzi takich jak zestaw do wyciągania wtryskiwaczy, który pozwoli na delikatne rozłożenie gniazda wtryskiwacza. Jeśli wszystko inne nie zda regzaminu, konieczne może być skorzystanie z usług specjalisty, który posiada specjalne narzędzia do usuwania zapieczonych wtryskiwaczy. Przed zamontowaniem nowego wtryskiwacza lub ponownym zamontowaniem starych, należy sprawdzić czy wszystko jest czyste i czy nie ma żadnych zanieczyszczeń w głowicy silnika.

Czy ta opinia była pomocna?

Andrzej

Wystawiono 3 lata temu

Kupiłem preparat na zapieczone wtryski, jak sobie nie poradzi to pojadę do warsztatu, zapewne będą mieli lepsze środki chemiczne

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki