25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

DEMONTAŻ WTRYSKIWACZY

Autor: Paulina Markowiak
Czas przeczytania tekstu: 1 minuta
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.96

Zabieg, jakim jest demontaż wtryskiwaczy, może się okazać konieczny, jeżeli jednostki te uległy już większemu zniszczeniu. Najczęściej pierwszymi objawami takiego zajścia są ograniczone osiągi silnika, kłopoty przy uruchamianiu pojazdu, ale poza tym możemy też obserwować dymienie z rury wydechowej. W sytuacji, kiedy zauważmy takie zajście, należy udać się do profesjonalnego serwisu, gdzie wyszkolony fachowiec dokona dokładnych oględzin i dobierze odpowiednie działania zaradcze. Niestety w wielu wypadkach niestety okazuje się, że konieczna jest wymiana wtryskiwaczy Common Rail. Zadanie to kwalifikuje się do wykonania w specjalistycznej placówce diagnostycznej, ponieważ demontaż elementów wtryskowych bywa problematyczny.

 

Demontaż wtryskiwaczy
Demontaż wtryskiwaczy

 

Demontaż wtryskiwaczy 3.0 TDI i innych

 

Zdarza się, że części układu wtryskowego są już na tyle zużyte, że dosłownie rozsypują się w rękach, przy wykonywaniu tego zabiegu. Poza tym bywa, że podzespół tak skorodował przez naleciały nagar i zanieczyszczenia, że trudno go wyjąć. Jednak fachowcy zawsze znajdą sposób na zapieczony wtrysk, by wydemontować go bez negatywnej ingerencji w inne podzespoły układu. W tym wypadku przydaje się zręczność oraz precyzja, a także odpowiednie narzędzia, czy preparaty, by nie uszkodzić innych elementów układu zasilania silnika. Profesjonalna placówka diagnostyczna zawsze posiada na stanie cały bogaty zestaw do demontażu wtryskiwaczy oraz specjalistę, co zapewnia wysoką skuteczność wykonywanego zabiegu. Wiemy zatem, że demontaż, to zadanie wymagające posiadania nie tylko pewnych umiejętności, ale i maszyn oraz preparatów. Po prawidłowo przeprowadzonym demontażu czyści się jeszcze oraz zabezpiecza gniazda wtryskiwaczy i można już montować nowe, sprawne wtryskiwacze lub zdemontowane wtryski poddać regeneracji w naszej autoryzowanej pracowni.

 

Demontaż wtryskiwaczy 3.0 TDI i innych
Demontaż wtryskiwaczy 3.0 TDI i innych

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO