25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

CZYM CZYŚCIĆ WTRYSKI W DIESLU

Autor: Paulina Markowiak
Czas przeczytania tekstu: 2 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Jeżeli niczego bardziej na świecie nie pragniesz, jak tego, by dowiedzieć się, czym czyścić wtryski w dieslu, dobrze trafiłeś, ponieważ mamy dla Ciebie odpowiedź na to pytanie. W drodze wprowadzenia, wtryskiwacze to części bardziej złożonego systemu, którego zadaniem jest wprowadzenie pod wysokim ciśnieniem paliwa do silnika. Ten istotny podzespół determinuje, więc sprawną pracę samochodu. Niestety jako niesłychanie złożony podzespół, charakteryzuje się dużą podatnością na różnego rodzaju zanieczyszczenia, które występują w paliwie, dlatego zalecane jest czyszczenie układu paliwowego Diesel, opinie zresztą potwierdzają skuteczność zabiegu. Bez tego w następstwie nieczystości powodują zapychanie się elementów wtryskowych, a w dalszej perspektywie prowadzą do rozlicznych uszkodzeń i nieprzyjemnych w skutkach awarii.

 

Czym czyścić wtryski w dieslu
Czym czyścić wtryski w dieslu

 

Czyszczenie wtryskiwaczy 1.9 TDI

 

Właściwie samych sposobów czyszczenia jest kilka i zależą one od stopnia zabrudzeń czy już występujących uszkodzeń w systemie wtryskowym. Jeżeli zależy wam na profilaktyce, warto stosować K2 do czyszczenia wtryskiwaczy, opnie poza tym zachęcają do używania tego środka, jako broni zaradczej przeciw zabrudzeniom. Taki środek można jednak używać w celach zapobiegawczych, by nie dopuścić do osadzania się brudu w elementach wtryskowych. Taki preparat do czyszczenia wtryskiwaczy diesla Common Rail może się jednak nie sprawdzić, kiedy zabrudzenia są już dość wyraźne. W takim wypadku zalecane jest udać się do serwisu, który wykona zabieg w sposób profesjonalny. W takich warsztatach do listwy wtryskowej w samochodzie podłącza się maszynę, która z pewnym ciśnieniem wtłacza odpowiedni środek czyszczący, który dokładnie przepłukuje wszystkie elementy wtryskowe, aż po komorę spalania. Ta metoda charakteryzuje się dużą skutecznością i zdecydowanie jest rekomendowana. Polecamy zatem wybór naszej profesjonalnej pracowni, by wykonać ten skuteczny zabieg czyszczenia.

 

Czyszczenie wtryskiwaczy 1.9 TDI
Czyszczenie wtryskiwaczy 1.9 TDI

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO