Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

CZYM CZYŚCIĆ WTRYSKI W DIESLU

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Czyszczenie wtryskiwaczy Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Do czyszczenia wtryskiwaczy w silnikach diesla można użyć specjalnego preparatu do czyszczenia układu paliwowego, który jest dostępny w sklepach motoryzacyjnych. Preparaty te mają właściwości rozpuszczające, które pomagają w usuwaniu zanieczyszczeń z układu paliwowego, w tym z samego wtrysku. Można również zastosować płyn specjalnie przeznaczony do czyszczenia wtryskiwaczy w silnikach diesla, który również jest dostępny w sklepach motoryzacyjnych. Płyny te są często mieszankami detergentów, które usuwają zanieczyszczenia i osady w wtryskiwaczach. Istnieją również inne metody czyszczenia wtryskiwaczy, takie jak ultradźwiękowe czyszczenie lub mechaniczne czyszczenie, ale te metody wymagają specjalistycznego sprzętu i wiedzy. Zaleca się skonsultować się z mechanikiem lub specjalistą od układów paliwowych, aby uzyskać najlepsze rozwiązanie dla konkretnego przypadku. Niestety jako niesłychanie złożony podzespół, charakteryzuje się dużą podatnością na różnego rodzaju zanieczyszczenia, które występują w paliwie, dlatego zalecane jest czyszczenie układu paliwowego Diesel, opinie zresztą potwierdzają skuteczność usługi. Bez tego w następstwie nieczystości powodują zapychanie się elementów wtryskowych, a w dalszej perspektywie prowadzą do rozlicznych uszkodzeń i nieprzyjemnych w skutkach awarii.

Czym czyścić wtryski w dieslu
Czym czyścić wtryski w dieslu

Czyszczenie wtryskiwaczy 1.9 TDI

Właściwie samych sposobów czyszczenia jest kilka i zależą one od stopnia zabrudzeń czy już występujących uszkodzeń w systemie wtryskowym. Jeżeli zależy wam na profilaktyce, warto stosować K2 do czyszczenia wtryskiwaczy, opnie poza tym zachęcają do używania tego środka, jako broni zaradczej przeciw zabrudzeniom. Taki środek można jednak używać w celach zapobiegawczych, by nie dopuścić do osadzania się brudu w elementach wtryskowych. Taki preparat do czyszczenia wtryskiwaczy diesla Common Rail może się jednak nie sprawdzić, kiedy zabrudzenia są już dość wyraźne. W takim wypadku zalecane jest udać się do serwisu, który wykona zabieg w sposób profesjonalny. W takich warsztatach do listwy wtryskowej w samochodzie podłącza się maszynę, która z pewnym ciśnieniem wtłacza odpowiedni środek czyszczący, który dokładnie przepłukuje wszystkie elementy wtryskowe, aż po komorę spalania. Ta metoda charakteryzuje się dużą skutecznością i zdecydowanie jest rekomendowana. Polecamy zatem wybór naszej profesjonalnej pracowni, by wykonać ten skuteczny zabieg czyszczenia.

Czyszczenie wtryskiwaczy 1.9 TDI
Czyszczenie wtryskiwaczy 1.9 TDI
Udostępnij wpis

Komentarze

Maciek

Wystawiono Rok temu

Wtrysk w silniku diesla można czyścić na kilka sposobów: Czyszczenie mechaniczne - polega na usunięciu osadów za pomocą specjalnych narzędzi, takich jak szczotki, klucze i przyrządy do czyszczenia. Czyszczenie ultradźwiękowe - polega na zanurzeniu wtrysków w specjalnym roztworze czyszczącym i zastosowaniu fal ultradźwiękowych, które pomagają usunąć osady i zanieczyszczenia. Czyszczenie chemiczne - polega na użyciu specjalnych środków czyszczących, które rozpuszczają osady i zanieczyszczenia. Czyszczenie przez wymianę filtra paliwa - filtr paliwa jest odpowiedzialny za zatrzymywanie zanieczyszczeń i osadów z paliwa, wymiana filtra pozwala na pozbycie się zanieczyszczeń, które mogły dostać się do wtrysku. Czyszczenie przez wymianę pompy paliwowej - pompa paliwowa może być zanieczyszczona zanieczyszczeniami z paliwem, wymiana pompy pozwala na pozbycie się zanieczyszczeń i zapewnić prawidłowe dostarczanie paliwa do wtrysków. Najlepszym rozwiązaniem jest kontakt z warsztatem samochodowym, który wykona odpowiednią diagnostykę i dobierze odpowiednią metodę czyszczenia.

Czy ta opinia była pomocna?

Nikodem

Wystawiono 3 lata temu

<p>Szukałem opinii na temat Liqui Moly do czyszczenia wtryskiwaczy i chyba spróbuje najpierw tym preparatem. Jeśli to nie pomoże no to konieczna będzie wizyta w warsztacie</p>

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki