Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

JAK ODKRĘCIĆ WTRYSKI

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
CZAS REALIZACJI 24 - 48 godzin
GWARANCJA 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

JAK ODKRĘCIĆ WTRYSKI

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Aby wyjąć wtryski, należy najpierw wyłączyć silnik i odłączyć akumulator. Następnie odkręcamy złącza wtryskiwaczy i odpinamy przewody paliwowe. Ważne, by zapamiętać lub podpisać kolejność umiejscowienia wtrysków w gniazdach. Trzeba też wiedzieć, że odkręcenie wtryskiwaczy zwykle wiąże się z koniecznością późniejszego usunięcia ewentualnych zabrudzeń, wymiany uszczelek i dokładnego ich umieszczenia.

Zwykle to, jak odkręcić wtryski wymaga sporego doświadczenia oraz odpowiednich narzędzi czy preparatów, które ułatwiają wykonanie tego odpowiedzialnego zadania. Zwykle wykonuje się to w celu uzyskania lepszego dostępu do tych części podczas wykonywania zabiegu czyszczenia bądź regeneracji. Demontaż wtryskiwaczy wykonuje się również podczas wymiany tych części na nowe. Wszystkie te zabiegi mają za zadanie przywrócić sprawność układu zasilania Common Rail i są w pełni bezpieczną oraz skuteczną metodą naprawy elementów wtryskowych.

Jak odkręcić wtryski
Jak odkręcić wtryski

Jak wyjąć zapieczony wtrysk

Żeby dokonać takich czynności, trzeba najpierw odkręcić wtryskiwacze, a zadanie to bywa niełatwe. Zwykle wtrysk nie chce wyjść, kiedy jest zapieczony, czyli skutecznie blokowany przez zanieczyszczenia bądź korozję. Zanieczyszczenia i brud są najczęstszymi problemami, które przez lata gromadzą się w układzie zasilania i przez to powodują uszkodzenia elementów wtryskowych. Z tego względu tak ważne jest tankowanie wysokiej jakości paliwa, pozbawionego cząsteczek brudu. Postępująca korozja w obrębie tych części powoduje, że to jak wyciągnąć wtryski domowym sposobem staje się niemożliwe, ponieważ najczęściej kończy się ich urwaniem. Profesjonalne pracownie posiadają narzędzia hydrauliczne dostosowane do odkręcania konkretnych modeli wtrysków. To niweluje możliwość zniszczenia głowicy, pokrywy zaworów i wtryskiwacza. Pozwala również na efektywną naprawę za pomocą czyszczenia, bądź regeneracji uszkodzonych wtryskiwaczy w naszym autoryzowanym serwisie. Gdzie w profesjonalny sposób usuniemy wtryski, wyczyścimy je lub całkowicie zregenerujemy, wyfrezujemy gniazda i umieścimy naprawione wtryskiwacze ponownie. Ten niedrogi zabieg przedłuży żywotność podzespołów i przywróci prawidłową pracę silnika, zwiększy jego osiągi oraz umożliwi płynną jazdę samochodem.

Jak wyjąć zapieczony wtrysk
Jak wyjąć zapieczony wtrysk
Udostępnij wpis

Komentarze

Janek

Wystawiono Rok temu

Aby odkręcić wtryski, należy postępować następująco: Przed rozpoczęciem procedury, należy odłączyć akumulator samochodu i pozostawić go na czas trwania prac. Zlokalizuj wtryski, znajdują się one zwykle w okolicach kolektora dolotowego lub na głowicy silnika. Przy pomocy klucza do filtra oleju, odkręć nakrętki mocujące wtryski, upewnij się żeby nie uszkodzić gniazd wtrysków. Delikatnie wyjmij wtryski z gniazd, nie naciskając na nie przy tym zbyt mocno. Sprawdź wtryski pod kątem jakichkolwiek widocznych uszkodzeń, takich jak rdza, zanieczyszczenia, zużycie czy też wycieki. Jeśli wtryski wyglądają na uszkodzone, należy je wymienić na nowe. Przed zamontowaniem nowych wtryski, należy upewnić się, że gniazda wtrysków są czyste i suchy, a także przeprowadzić odpowiednią kalibrację wtrysków, zgodnie z instrukcjami producenta. Montuj nowe wtryski dokładnie tak jak zdejmowałeś stare, zakręć nakrętki mocujące. Przed odpaleniem silnika, należy sprawdzić ciśnienie oleju i ciśnienie paliwa, upewnić się, że są one na odpowiednim poziomie. Teraz możesz odpalić silnik i sprawdzić czy wszystko działa prawidłowo. Pamiętaj, że wymiana wtrysków jest skomplikowanym zadaniem i należy zachować odpowiednie środki ostrożności.

Czy ta opinia była pomocna?

Brachu_023

Wystawiono 3 lata temu

Już od dawna wybierałem się na czyszczenie wtryskiwwaczy,. Próbowłem je wyczyścić preparatami dostępnymi w motoryzacyjnym ale już były za bardzo zapieczone. Konieczny był demontaż wtryskiwaczy w serwisie regeneracji.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki