25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

JAK ODKRĘCIĆ WTRYSKI

Autor: Paulina Markowiak
Czas przeczytania tekstu: 1 minuta
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Zwykle to, jak odkręcić wtryski wymaga sporego doświadczenia oraz odpowiednich narzędzi czy preparatów, które ułatwiają wykonanie tego odpowiedzialnego zadania. Zwykle wykonuje się to w celu uzyskania lepszego dostępu do tych części podczas wykonywania zabiegu czyszczenia bądź regeneracji. Demontaż wtryskiwaczy wykonuje się również podczas wymiany tych części na nowe. Wszystkie te zabiegi mają za zadanie przywrócić sprawność układu zasilania Common Rail i są w pełni bezpieczną oraz skuteczną metodą naprawy elementów wtryskowych.

 

Jak odkręcić wtryski
Jak odkręcić wtryski

 

Jak wyjąć zapieczony wtrysk

 

Żeby dokonać takich czynności, trzeba najpierw odkręcić wtryskiwacze, a zadanie to bywa niełatwe. Zwykle wtrysk nie chce wyjść, kiedy jest zapieczony, czyli skutecznie blokowany przez zanieczyszczenia bądź korozję. Zanieczyszczenia i brud są najczęstszymi problemami, które przez lata gromadzą się w układzie zasilania i przez to powodują uszkodzenia elementów wtryskowych. Z tego względu tak ważne jest tankowanie wysokiej jakości paliwa, pozbawionego cząsteczek brudu. Postępująca korozja w obrębie tych części powoduje, że to jak wyciągnąć wtryski domowym sposobem staje się niemożliwe, ponieważ najczęściej kończy się ich urwaniem. Profesjonalne pracownie posiadają narzędzia hydrauliczne dostosowane do odkręcania konkretnych modeli wtrysków. To niweluje możliwość zniszczenia głowicy, pokrywy zaworów i wtryskiwacza. Pozwala również na efektywną naprawę za pomocą czyszczenia, bądź regeneracji uszkodzonych wtryskiwaczy w naszym autoryzowanym serwisie. Gdzie w profesjonalny sposób usuniemy wtryski, wyczyścimy je lub całkowicie zregenerujemy, wyfrezujemy gniazda i umieścimy naprawione wtryskiwacze ponownie. Ten niedrogi zabieg przedłuży żywotność podzespołów i przywróci prawidłową pracę silnika, zwiększy jego osiągi oraz umożliwi płynną jazdę samochodem.

 

Jak wyjąć zapieczony wtrysk
Jak wyjąć zapieczony wtrysk

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO