Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

JAK WYCIĄGNĄĆ WTRYSKI DOMOWYM SPOSOBEM

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
CZAS REALIZACJI 24 - 48 godzin
GWARANCJA 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

JAK WYCIĄGNĄĆ WTRYSKI DOMOWYM SPOSOBEM

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Zadanie może ułatwić preparat na zapieczone wtryski, który możemy kupić w specjalnym sklepie motoryzacyjnym. Umożliwia on przeprowadzenie całej czynności w sposób nienarażający części większe na zniszczenia pod warunkiem, że mamy do tego specjalne narzędzia. Jednak sprawa może być nadal utrudniona, jeżeli w obrębie tych elementów doszło do zebrania się większej ilości brudu i wtryskiwacze skorodowały. Takie mocno zanieczyszczone części mogą stwarzać duży problem i sprawić, że to jak odkręcić wtryski stanie się niemożliwe do zrealizowania w sposób samodzielny. W tym wypadku wyciąganie wtrysków najlepiej przekazać fachowcom. Najczęściej to jak wyciągnąć wtryski domowym sposobem nie należy do najłatwiejszych i najprzyjemniejszych czynności. Elementy te są bowiem ukryte pod maską samochodu w bliskim sąsiedztwie z silnikiem. To powoduje, że trzeba być w pracy nad nimi wyjątkowo ostrożnym i uważnym, by nie uszkodzić wrażliwych części układu zasilania.

Jak wyciągnąć wtryski domowym sposobem
jak wyciągnąć wtryski domowym sposobem

Jak wyjąć zapieczony wtrysk

W wypadku gdy mamy zapieczone wtryski objawy bywają specyficzne i można śmiało je sklasyfikować jako występowanie problemów z tymi podzespołami. Szczególną uwagę powinno zwrócić utrudnione uruchamianie silnika, jego nierówna praca i szarpanie na biegu jałowym. Można zaobserwować także ciemny dym z rury wydechowej lub odczuwać mniejszy komfort w prowadzeniu auta. W takim wypadku nie warto zastanawiać się nad tym, jak wyciągnąć wtryski domowym sposobem, tylko udać się do jednego z autoryzowanych serwisów celem naprawy i wyeliminowania niekorzystnego wpływu na silnik. Pracownicy takich placówek wyjmą zapieczone wtryski z użyciem przystosowanych do tego profesjonalnych narzędzi i środków. Przeprowadzą także oględziny podzespołów, poddając je serii testów w odpowiednich do tego maszynach. Przeanalizują wyniki i dobiorą najkorzystniejszą formę naprawy uszkodzonych wtryskiwaczy. Najczęściej stosuje się regeneracje tych podzespołów, która w skuteczny i niedrogi sposób przywraca wtryski do stanu sprzed usterki. Czasami wystarcza samo czyszczenie, ale o tym ostatecznie decyduje wynik badania diagnostycznego.

Jak wyjąć zapieczony wtrysk
Jak wyjąć zapieczony wtrysk
Udostępnij wpis

Komentarze

Adam

Wystawiono Rok temu

Wyjmowanie wtryskiwaczy z silnika w domowych warunkach może być trudne i wymaga specjalistycznych narzędzi oraz umiejętności. Jeśli nie masz doświadczenia w pracy z silnikami, lepiej jest skorzystać z usług specjalisty. Jeśli jednak decydujesz się na samodzielne wyjęcie wtryskiwacza, należy przestrzegać poniższych kroków: Przygotuj narzędzia takie jak klucz imbusowy, klucz płaski, śrubokręt, itp. Odłącz akumulator i wyłącz jednostkę napędową Zlokalizuj wtryskiwacz i określ jego położenie. Użyj klucza płaskiego lub śrubokrętu, aby odkręcić zabezpieczenia wtryskiwacza, takie jak osłony, plastikowe osłony, itp. Użyj specjalnego klucza imbusowego lub klucza płaskiego, aby odkręcić śruby mocujące wtryskiwacz do głowicy silnika. Uważając, aby nie uszkodzić głowicy silnika, użyj specjalnych narzędzi do wyjmowania wtryskiwaczy, takich jak klucze płaskie lub specjalne klucze imbusowe, aby wyjąć wtryskiwacz. Przed zamontowaniem nowego wtryskiwacza lub ponownym zamontowaniem starych, należy sprawdzić czy stanowisko i wtryskiwacze są czyste i czy nie ma żadnych zanieczyszczeń w głowicy silnika. Warto też sprawdzić ciśnienie wtryskiwacza i jego przepływ, aby upewnić się, że działa on prawidłowo. Należy pamiętać, że przeprowadzanie napraw silnika przez niedoświadczonego użytkownika może powodować poważne problemy z silnikiem, dlatego należy zachować ostrożność i skorzystać z profesjonalnej pomocy, jeśli masz wątpliwości co do swoich umiejętności.

Czy ta opinia była pomocna?

Mariusz

Wystawiono 3 lata temu

<p>Jak w moim Oplu Insigni wtrysk nie chciał wyjść to pojechałem od razu do serwisu bo bałem się że coś urwę więc lepiej zapłacić za demontaż niż za nowe wtryski.</p>

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki