Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

JAK SPRAWDZIĆ WTRYSKI

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
CZAS REALIZACJI 24 - 48 godzin
GWARANCJA 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

JAK SPRAWDZIĆ WTRYSKI

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

W zakres profesjonalnej diagnostyki wchodzi sprawdzenie wtryskiwaczy na komputerze, podczas którego przeprowadza się tzw. odczyt kodów błędów, pojawiających się na monitorze maszyny diagnostycznej. Wiele o sprawności podzespołów jest też w stanie powiedzieć prawidłowo wykonany test przelewowy wtryskiwaczy TDCI, czy też innych modeli silników. Analizą wyników testów, wymaga specjalistycznej wiedzy, którą operuje wykwalifikowana kadra autoryzowanych pracowni zajmujących się serwisowaniem wtryskiwaczy. Trafna interpretacja testu przelewowego wtryskiwaczy pozwala precyzyjnie określić źródło problemów. Pozwala to dobrać szybką i skuteczną metodę eliminacji kłopotów z wtryskiwaczami. Postanowiliśmy odpowiedzieć na powszechnie stawiane pytanie, jak sprawdzić wtryski i rozwiać wszelkie wątpliwości użytkowników samochodów dotyczące diagnostyki układu zasilania Common Rail. Podsumowując, niezbędne są w tym celu odpowiednie narzędzia i specjalistyczna wiedza z zakresu konstrukcji i funkcjonowania wtryskiwaczy.

Jak sprawdzić wtryski
Jak sprawdzić wtryski

Jak sprawdzić wtryski diesel domowym sposobem

Sprawdzenie wtrysków w ten sposób będzie obejmowało głównie obserwacje pracy silnika i komfortu jazdy samochodem. Brak efektywności w działaniu układu zasilania będzie się objawiał zaburzoną płynnością jazdy i zmniejszoną mocą silnika. Możemy także zauważyć, że trudniej jest uruchomić silnik, a na biegu jałowym mogą pojawiać się charakterystyczne drgania. Oznaką, że coś jest nie tak, jest również ciemny dym z rury wydechowej samochodu. Ostatecznie o intensywności problemu alarmuje nas paląca się kontrolka i w takim wypadku konieczna jest wizyta w autoryzowanym serwisie. Profesjonalnie przeprowadzona diagnostyka umożliwi dokładne sprawdzenie wtrysków, a w następstwie dobranie właściwej i najkorzystniejszej formy naprawy. Rozwiązaniem najskuteczniejszym i korzystnym cenowo jest regeneracja, która przywraca sprawność wtryskiwaczy, co skutkuje zwiększonymi osiągami silnika i niesamowicie płynną jazdą.

Jak sprawdzić wtryski diesel domowym sposobem
Jak sprawdzić wtryski diesel domowym sposobem
Udostępnij wpis

Komentarze

Janek

Wystawiono Rok temu

Istnieje kilka sposobów na sprawdzenie działania wtryskiwaczy: Pomiaru rezystancji: Można to zrobić za pomocą multimetru i sprawdzić, czy rezystancja każdego wtryskiwacza jest zbliżona do wartości podanej przez producenta. Pomiaru przepływu paliwa: Można to zrobić za pomocą specjalnego przyrządu, który pozwala na pomiar ilości paliwa, które wtryskuje każdy wtryskiwacz. Diagnostyka komputerowa: Można podłączyć pojazd do komputera diagnostycznego i sprawdzić, czy wszystkie wtryskiwacze działają poprawnie i czy sygnały elektryczne są odpowiednie. Obserwacja pracy silnika: Można zwrócić uwagę na pracę silnika, czy jest on równomierny, czy nie ma braków mocy, czy nie ma spadku mocy, czy nie ma dymienia. Test na podnośniku: Można podnieść samochód na podnośniku i odpalić silnik, sprawdzić czy wszystkie wtryskiwacze wytwarzają odpowiednie ciśnienie i czy wszystkie wtryskiwacze działają poprawnie.

Czy ta opinia była pomocna?

krystek

Wystawiono 3 lata temu

Lepiej z objawami uszkodzonych wtryskiwaczy udac sie prosto do serwisu na wszelkie testy itd...

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki