Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

JAK ODWIESIĆ WTRYSKIWACZ

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
CZAS REALIZACJI 24 - 48 godzin
GWARANCJA 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

JAK ODWIESIĆ WTRYSKIWACZ

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

By przywrócić sprawność zawieszonego wtryskiwacza, należy wykonać czyszczenie jego elementów. Można to zrobić przy użyciu specjalnego środka przeznaczonego do tego typu zabiegów i mimo że jest to rozwiązanie stosunkowo niedrogie i całkiem skuteczne może być problematyczne, jeżeli nie ma się pojęcia o funkcjonowaniu układu zasilania. Ponadto rekomendowane jest usuwanie problemów, jakie stwarza zablokowany wtryskiwacz w specjalistycznym serwisie. W takiej placówce czyszczenie polega na podłączeniu układu zasilania do wysokiej klasy maszyny i przeczyszczenie systemu za pomocą płynnego środka usuwającego zanieczyszczenia. Ma to również na celu uniknięcie problemu, jakim jest zatarty wtryskiwacz i przywrócenie pełnej sprawności układu. Zwłaszcza jeżeli w trakcie długiej relacji z samochodem, nie zawsze tankowaliśmy doskonałej klasy paliwo i zastanawiamy się teraz jak odwiesić wtryskiwacz. Zazwyczaj pytanie, jak odwiesić wtryskiwacz, pojawia się po wielu latach intensywnego użytkowania pojazdu.

Jak odwiesić wtryskiwacz
Jak odwiesić wtryskiwacz

Zawieszony wtryskiwacz | Objawy

Najczęściej winnymi problemów zawieszonego wtryskiwacza są zanieczyszczenia, a kiedy mamy zablokowany wtryskiwacz Delphi przyczyną mogą być także opiłki. Wskutek tego dochodzi do nieprawidłowości w obrębie tych części układu zasilania. Objawy zawieszonego wtryskiwacza to przede wszystkim falowanie obrotów, czyli nierówna praca silnika. Zdarzają się też problemy z uruchomieniem samochodu na zimno. Ponadto auto może gasnąć na biegu jałowym. Jeżeli dodatkowo obserwuje się wyraźne kopcenie na czarno, a na desce rozdzielczej zapalają się kontrolki, sprawa jest prosta i jednoznacznie wskazuję na uszkodzenia wtryskiwacza. Takie objawy powinny skłonić do niezwłocznej wizyty w autoryzowanym serwisie, celem przeprowadzenia szczegółowej diagnostyki. Umożliwi to dokładne namierzenie problemu, co zapewni jego szybką i łatwą eliminację. W efekcie będziemy mogli cieszyć się odwieszonym wtryskiwaczem i w pełni sprawnym samochodem, którego osiągi znacznie się poprawią.

Zawieszony wtryskiwacz | Objawy
Zawieszony wtryskiwacz | Objawy
Udostępnij wpis

Komentarze

Janusz

Wystawiono Rok temu

Jeśli wtryskiwacz jest zacięty, może to oznaczać kilka rzeczy: - Zanieczyszczenia: Wtryskiwacz może zostać zacięty przez zanieczyszczenia lub osady, które dostały się do silnika. - Zużycie: Wtryskiwacze mogą ulec zużyciu z powodu ciągłej eksploatacji, co może prowadzić do ich zacięcia. - Wada produkcyjna: Wtryskiwacz może zostać uszkodzony już w momencie produkcji, co prowadzi do jego zacięcia po pewnym czasie eksploatacji. - Brak odpowiedniego smarowania: Wtryskiwacz może zaciągać się jeśli brakuje mu odpowiedniego smarowania.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki