Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

ZABLOKOWANY WTRYSKIWACZ DELPHI

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Zablokowany wtrysk Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Jeśli wtryskiwacz marki Delphi jest zablokowany, może to oznaczać problemy z dopływem paliwa, zatkane filtry paliwa lub uszkodzony wtryskiwacz. Możesz spróbować rozwiązać problem poprzez dodanie do paliwa środka czyszczącego wtryskiwacze lub przepłukanie układu paliwowego specjalnymi preparatami dostępnymi w sklepach motoryzacyjnych. Jeśli to nie pomoże, konieczna może być wymiana wtryskiwacza. Jednakże, zalecam skontaktowanie się z doświadczonym mechanikiem, który może dokładnie zdiagnozować problem i doradzić najlepsze rozwiązanie. Odblokowanie wtryskiwacza może wymagać specjalistycznych narzędzi i umiejętności, a próby naprawy bez odpowiedniego doświadczenia mogą zwiększyć ryzyko uszkodzenia innych elementów układu wtryskowego lub całego silnika. Zwykle przyczyną tego typu usterki jest dodanie benzyny do oleju napędowego czy też stosowanie tzn. suchych olejów (jak np. olej opałowy). Olej opałowy zawiera różne substancje smoliste, które podczas spalania są w stanie z czasem zapchać układ wydechowy i oblepić silnik. W obecnych systemach Common Rail powinno się stosować wyłącznie dobrej jakości olej napędowy. Z uwagi na to, że kiepskie paliwa posiadają niską lepkość, powodują szybsze zużywanie się elementów układu, co często oznacza awarię pompy, filtru paliwa czy też zacięty wtryskiwacz. Objawami wskazującymi na problemy z układem wtryskowym są między innymi kopcenie przy wysokich obrotach, nierówna praca silnika na biegu jałowym, trudności z uruchomieniem pojazdu, przybywanie poziomu oleju lub też typowe klekotanie wtryskiwaczy.

Przykładowy wtryskiwacz Delphi
Zablokowany wtryskiwacz Delphi


Sposoby na regenerację – cena a efektywność

Wszystkie powyższe objawy są stosunkowo łatwo rozpoznawalne i nie bez powodu wywołują niepokój u niejednego kierowcy. Uszkodzenie układu wtryskowego może przełożyć się awarię innych części układu paliwowego, co oznacza ryzyko wystąpienia kolejnych, bardzo kosztownych w naprawie awarii. Co można zatem zrobić, żeby zablokowany wtryskiwacz przestał być problemem? Niektórzy w celu cięcia kosztów decydują się na wymianę wtryskiwaczy na własną rękę. Należy jednak pamiętać, że nieumiejętne przeprowadzenie takiej reparacji może skończyć się nieumyślnym uszkodzeniem innych elementów układu, szczególnie w sytuacji, gdy wtryskiwacze są mocno zapieczone i trudne do usunięcia. Zdecydowanie zalecaną opcją jest skorzystanie z usług autoryzowanego serwisu. Dzięki wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu i wiedzy będzie on w stanie stwierdzić jak odwiesić wtryskiwacz Delphi, a także doradzi sposoby na jego regenerację. Ponadto w razie wątpliwości dokona przeglądu całego układu co gwarantuje kompleksowe rozwiązanie problemu.

Wtryskiwacz Delphi po regeneracji w naszym salonie
Sposoby na regenerację – cena a efektywność
Udostępnij wpis

Komentarze

Maciek

Wystawiono Rok temu

Jeśli wtryskiwacz jest zablokowany, silnik może działać nieprawidłowo i wykazywać objawy takie jak brak mocy, nierównomierna praca silnika, zwiększone zużycie paliwa, zwiększona emisja szkodliwych substancji. Aby rozwiązać problem zablokowanego wtryskiwacza Delphi, należy skonsultować się z profesjonalnym mechanikiem samochodowym, który przeprowadzi diagnozę i określi przyczynę problemu. Może być konieczne czyszczenie lub wymiana wtryskiwacza. W przypadku zablokowanego wtryskiwacza Delphi, warto też rozważyć wymianę filtra paliwowego i zmianę jakości paliwa, a także skontaktować się z producentem w celu uzyskania informacji o ewentualnych programach naprawczych.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki