25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

JAK ODBLOKOWAĆ WTRYSKI DELPHI

Autor: Paulina Markowiak
Czas przeczytania tekstu: 1 minuta
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.96

Tym, jak odblokować wtryski Delphi, zajmują się na co dzień pracownicy specjalistycznych serwisów. To właśnie tam przy użyciu odpowiednich maszyn oraz narzędzi, a także z wykorzystaniem fachowej wiedzy odbywają się procesy przywracania elementów wtryskowych do pełnej sprawności. Skutecznym i w pełni bezpiecznym remedium na zablokowany wtryskiwacz Delphi jaki stosują jest czyszczenie. Zabieg ten ma za zadanie usuwanie zanieczyszczeń i opiłków zgromadzonych przez lata użytkowania zabrudzeń, przez które to wtryskiwacz zostaje zablokowany.

 

Jak odblokować wtryski Delphi
Jak odblokować wtryski Delphi

 

Jak odwiesić wtryskiwacz Delphi

 

Cząstki brudu, które znajdują się w słabej jakości paliwie, osadzają się z biegiem czasu na wtryskiwaczach i ich podzespołach, tym samym skłaniając użytkowników pojazdów do myślenia o tym, jak odblokować wtryskiwacze Delphi. Stopień zanieczyszczenia wtryskiwaczy, a zwłaszcza jego dyszy rozpylającej, czy iglicy ma bezpośredni związek z zawieszaniem się tej części, dlatego czyszczenie jest dobrym działaniem pozwalającym na przywrócenie sprawności przedmiotu. Zawieszony wtryskiwacz objawy daje wyraźne i nie sposób je przeoczyć. Zauważalny staje się wtedy trudny rozruch, zachwiana praca lub wyraźnie niższe osiągi silnika, ale może się też pojawić nietypowy dym z rury wydechowej. Czasami problemem może być uszkodzona cewka wtryskiwacza, objawy tego zdarzenia, także wykazują na zablokowany wtryskiwacz. Niezależnie od przyczyny, by zapobiec dalszym nieprawidłowościom w układzie zasilania i by uchronić silnik przed zatarciem, należy udać się do serwisu celem przeprowadzenia diagnostyki. Jeżeli badanie diagnostyczne ujawni problem zablokowanych wtrysków, wykonuje się ich czyszczenie. Sprawnie wykonany zabieg eliminuje kłopot z zablokowanymi wtryskami oraz przedłuża ich żywotność o kolejne długie lata użytkowania.

 

Jak odwiesić wtryskiwacz Delphi
Jak odwiesić wtryskiwacz Delphi

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO