Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

JAK ODPOWIETRZYĆ WTRYSKI DELPHI

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
CZAS REALIZACJI 24 - 48 godzin
GWARANCJA 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

JAK ODPOWIETRZYĆ WTRYSKI DELPHI

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Przy zabiegu, jakim jest odpowietrzanie wtryskiwaczy Delphi, pomocne jest poluzowanie nakrętek przewodów ciśnieniowych na wtryskach, z jednoczesnym kręceniem rozrusznikiem. Po odkręceniu nakrętki trzeba chwilę odczekać do momentu, kiedy na podkładce pojawi się paliwo. Ponadto należy koniecznie dopilnować, by kostka zasilająca wtryskiwacz była odpięta, unikniemy wtedy pracy wtryskiwacza na tzw. sucho. Jeżeli po tej operacji nadal mamy problem z odpaleniem silnika, trzeba sprawdzić, czy nie doszło do zapowietrzenia w obrębie innych elementów układu. Jeżeli w ostatnim czasie przy samochodzie zostały wykonywane jakiekolwiek prace serwisowe, można zacząć się zastanawiać jak odpowietrzyć wtryski Delphi. To dlatego, że w wypadku nieprawidłowo wykonanych działań naprawczych mogło dojść do zapowietrzenia układu zasilania. Czasami jednak odpowietrzanie pompy CR i innych elementów układu jest konieczne, jeżeli nieprawidłowo obchodziliśmy się z użytkowaniem samochodu i jeździliśmy ze zbyt małą ilością paliwa w baku. Zdarza się też, że przyczyną problemu jest nieszczelność w układzie w postaci np. przetarcia się przewodu paliwowego, co zdarza się nierzadko. 

Jak odpowietrzyć wtryski Delphi
Jak odpowietrzyć wtryski Delphi

Odpowietrzanie Common Rail

W drodze tego zabiegu należy bezwzględnie pamiętać, by układ wypełniony był maksymalną ilością paliwa. Tylko wtedy możemy mieć pewność, że ograniczona zostanie przestrzeń dla powietrza i odpowietrzanie przebiegnie w pełni efektywnie. Wykonując odpowietrzanie pompy CP4, czy innych elementów układu, wymagane są specjalistyczne narzędzia i aparatura oraz wiedza na temat budowy i działania układu zasilania. Z tego powodu wszelkie prace prowadzone w obrębie układu Common Rail oraz pompy, ale także odpowietrzanie wtryskiwaczy Delphi powinno się odbywać w profesjonalnym serwisie. Unikniemy wtedy uszkodzenia wrażliwych podzespołów oraz zyskamy pewność, że wykwalifikowany pracownik trafnie zlokalizuje źródło problemu. Dzięki temu szybko zostanie dopasowany i wykonany odpowiedni zabieg, który skutecznie wyeliminuje usterkę.

Odpowietrzanie Common Rail
Odpowietrzanie Common Rail
Udostępnij wpis

Komentarze

FILIP.S

Wystawiono 3 lata temu

Odpowietrzanie wtryskiwaczy delphi powinno odbywac sie w serwisie, zeby dobrze ten proces wykonac. Podoba mi sie ten artykul, wiec warto go przeczytac.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki