25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

JAK CZYTAĆ KOREKTY POMPOWTRYSKIWACZY

Autor: Paulina Markowiak
Czas przeczytania tekstu: 1 minuta
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.98

W normalnych warunkach to, jak czytać korekty pompowtryskiwaczy, należy do wykwalifikowanego pracownika autoryzowanego serwisu, który na co dzień podejmuje się diagnozy elementów wtryskowych i naprawy tych przedmiotów. Jednak w sytuacjach wyjątkowych, warto wiedzieć, jak samo badanie wygląda, by móc zrozumieć pewne zależności i zwyczajnie nie zostać wykorzystanym z powodu niewiedzy. Ogólnie korekta oznacza, proces odbywający się za pomocą sterownika silnika, który odpowiada za niski bądź wysoki BIP na pompowtrysku. Zależy od tego dawka paliwa, jaka trafi do silnika za pośrednictwem elementów układu zasilania.

 

Jak czytać korekty pompowtryskiwaczy
Jak czytać korekty pompowtryskiwaczy

 

Jak wygląda sprawdzenie wtrysków VAG

 

Zabieg ten odbywa się za pośrednictwem wyuczonego mechanika, który w swej pracy korzysta z komputera, specjalnego kabla diagnostycznego i wymaganego w tym wypadku oprogramowania VAG. Pracownik porównuje otrzymane w ten sposób BIPy pompowtryskiwaczy, które są najprościej mówiąc odchyłką czasową otwarcia elektrozaworu. Na tej podstawie ustala się nieprawidłowości w systemie zasilania i jeżeli wartość jest na poziomie minusowym, oznacza to, że dostaje się zbyt mało paliwa do pompowtrysku. To predysponuje te przedmioty wtryskowe do niezwłocznego uregulowania ich pracy, a pomocne w tym wypadku może się okazać usprawnienie połączeń wiązki elektrycznej, co wpłynie korzystnie, bo zajdzie korekta bipów. Rekomendujemy w tym celu wybór naszego specjalistycznego serwisu, gdzie takie działania diagnostyczne są wykonywane na porządku dziennym, a nad przebiegiem procesów czuwają doświadczeni pracownicy. Co więcej, ceny naszych usług są wyjątkowo atrakcyjne, bo takie właśnie wrażenie można odnieść po zapoznaniu się z naszym cennikiem usług.

 

Jak wygląda sprawdzenie wtrysków VAG
Jak wygląda sprawdzenie wtrysków VAG

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO