Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

WYMIANA POMPOWTRYSKIWACZY – CENA

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych pompowtryskiwaczy Bosch
Cena Gotowe pompowtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja pompowtrysków - od 100 zł
Wysyłka 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

WYMIANA POMPOWTRYSKIWACZY – CENA

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Cena wymiany pompowtryskiwaczy zależy od kilku czynników, takich jak model samochodu, rodzaj silnika, producent pompowtryskiwaczy oraz cena samego podzespołu. Wymiana pompowtryskiwaczy wymaga także specjalistycznego sprzętu i wiedzy technicznej, co może wpłynąć na koszty. W zależności od konkretnego przypadku, koszt wymiany pojedynczego pompowtryskiwacza może wynosić kilkaset złotych lub nawet przebić próg tysiąca złotych. W przypadku wymiany całego zestawu pompowtryskiwaczy, koszt może wzrosnąć nawet kilkukrotnie. Mimo, że pompowtryski są dosyć trwałe w porównaniu z wtryskiwaczami Common Rail, także i im przydarzają się awarie. Do najczęstszych usterek pompowtryskiwaczy należą usterki końcówki rozpylacza, pęknięcia sprężyn, czy zabrudzenia filtru. Dochodzi do nich zwykle w wyniku użytkowania złej jakości paliwa.

Częstym problemem, z jakim zgłaszają się kierowcy do serwisów jest wymiana pompowtryskiwaczy, cena której różni się w zależności od kilku czynników. Typowymi oznakami problemów z pompowtryskami są między innymi zwiększone zużycie paliwa, słabsze osiągi, czy też ciemny dym z rury wydechowej. Kolejnym sygnałem wskazującym na usterkę może być także znacznie głośniejsza praca silnika. Wszystko to może oznaczać, że wymiana pompowtryskiwaczy 1.9 TDI, 2.0 TDI i innych będzie koniecznością. Jaka jest zatem zasada działania pompowtrysków? Paliwo trafiające do pompowtryskiwaczy przewodami ma niskie ciśnienie. Dopiero w specjalnych komorach pompowtrysków wytwarzane jest wysokie ciśnienie, co zapewnia dobre spalanie mieszanki paliwowej, niższe zużycie paliwa i dużą moc. Dzięki wyeliminowaniu przewodów wysokiego ciśnienia, ciśnienie wtrysku pompowtryskiwaczy może dochodzić nawet do 2400 barów. Im wyższe zaś ciśnienie wtrysku, tym lepsza kultura pracy silnika.

Przykładowe pompowtryskiwacze marki Bosch
Wymiana pompowtryskiwaczy – cena

Pompowtryski – wymiana czy regeneracja?

Na to ile kosztuje wymiana pompowtryskiwaczy 1.9 TDI, czy też 2.0 TDI wpływ ma marka producenta, stopień ich uszkodzenia, jak i możliwości serwisu. Warto pamiętać, że wymiana pompowtrysków nie jest jedynym możliwym rozwiązaniem problemu. Dobrą opcją jest także regeneracja, która polega na gruntownym czyszczeniu oraz wymianie tylko uszkodzonych części na nowe. W takim przypadku na przykład koszt wymiany uszczelek pompowtryskiwaczy będzie niższy niż wymiana całego podzespołu.

Jeśli jesteś zainteresowany wymianą bądź też regeneracją pompowtryskiwaczy, koszt tej usługi podany jest na naszej stronie w zakładce cennik.

Pompowtryski podczas regeneracji w naszym salonie
Pompowtryski – wymiana czy regeneracja?
Udostępnij wpis

Komentarze

Janusz

Wystawiono Rok temu

Cena wymiany pompowtryskiwaczy zależy od kilku czynników, takich jak model samochodu, stopień skomplikowania procesu oraz lokalizacja warsztatu. W przypadku prostych modeli samochodów cena może wynieść od kilku do kilkunastu tysięcy złotych za sztukę. W przypadku bardziej skomplikowanych modeli cena może być wyższa. Zaleca się skontaktowanie się z kilkoma warsztatami w celu uzyskania dokładniejszych informacji na temat ceny.

Czy ta opinia była pomocna?

arek

Wystawiono 3 lata temu

Mysle, ze koszt wymiany pompowtryskiwaczy bedzie ogromny patrzac na przeprowadzenie od czasu do czasu regeneracji, ktora kosztuje zaledwie kilkaset zlotych... zdecydowanie warto zadbac o pompowtryski, aby nie musiec wydawac sporej sumy na wymiane.

Czy ta opinia była pomocna?

Piotr

Wystawiono 3 lata temu

Moim zdaniem najlepiej postawić na regeneracje pompowtryskiwaczy, bo cena jest dużo niższa od wymiany, a efekty takie same

Czy ta opinia była pomocna?

Paweł

Wystawiono 3 lata temu

<p>Jak się chce zaoszczędzić, to w razie awarii trzeba jak najszybciej oddać pompowtryskiwacze na regenerację. Im dłużej się czeka, tym koszty rosną</p>

Czy ta opinia była pomocna?

Miras

Wystawiono 3 lata temu

Jak dla mnie to tylko regeneracja pompowtryskiwaczy, w porównaniu z wymianą wychodzi dużo taniej, a efekty takie same, pod warunkiem że jest przeprowadzona fachowo

Czy ta opinia była pomocna?

Jan

Wystawiono 3 lata temu

Z mojego doświadczenia najlepsza jest regeneracja pompowtryskiwaczy. Szybko i tanio, a wtryski działają jak nowe, trzeba tylko znaleźć sprawdzony serwis

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki