Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Ile trwa regeneracja wtryskiwaczy?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
CZAS REALIZACJI 24 - 48 godzin
GWARANCJA 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

Ile trwa regeneracja wtryskiwaczy?

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Ogólnie rzecz biorąc, regeneracja wtryskiwaczy może zająć od kilku godzin do kilku dni. Czas regeneracji wtryskiwaczy może się różnić w zależności od kilku czynników, takich jak rodzaj wtryskiwaczy, stopień uszkodzenia, dostępność części zamiennych oraz umiejętności i doświadczenie wykonawcy. Jeśli wtryskiwacze są poważnie uszkodzone lub mają wiele problemów, regeneracja może zająć więcej czasu. Konieczne może być przeprowadzenie dodatkowych testów i napraw, aby przywrócić wtryskiwacze do pełnej sprawności. Niektóre typy wtryskiwaczy są bardziej skomplikowane i wymagają więcej czasu na rozbiórkę, czyszczenie i naprawę. Jeśli konieczna jest wymiana uszkodzonych części wtryskiwaczy, czas regeneracji może się wydłużyć, zwłaszcza jeśli wymagane części nie są łatwo dostępne i muszą zostać zamówione.

Pytanie o to, ile trwa regeneracja wtryskiwaczy z silnika Diesla, jest niemalże tak samo często zadawane, jak pytanie dotyczące tego, ile kosztuje regeneracja wtryskiwaczy. O ile tę drugą kwestię nieco rozjaśniliśmy w naszym poprzednim artykule, o tyle sprawa czasu, jaki jest niezbędny do całkowitego przywrócenia sprawności wtryskom CR oddanych do regeneracji, może dla naszych niektórych Czytelników pozostać niejasna. Śpieszymy z wyjaśnieniem, w którym oprócz czasu realizacji regeneracji wtryskiwaczy oleju napędowego ujmiemy także cenę regeneracji i koszt wymiany wtryskiwaczy w Dieslu.

Czas regeneracji wtryskiwaczy w ASO Bosch Service Pawlik
Ile trwa regeneracja wtryskiwaczy?

1. Czas oczekiwania na zregenerowane wtryski

Jedną z najczęściej zlecanych w ASO Bosch Service Pawlik usług jest właśnie regeneracja wtryskiwaczy Bosch. Bynajmniej nie wynika to z faktu, jakoby były bardziej awaryjne od wtryskiwaczy innych producentów, a imponujące ilości zleceń stanowią wynik popularności wtrysków od producenta Bosch w wysokoprężnych jednostkach napędowych, czyli, inaczej mówiąc, w silnikach Diesla. Gdy zaczynamy wymieniać poszczególne działania obejmujące wtryskiwacz paliwa od momentu dostarczenia go do pracowni aż do chwili wydania go Klientowi, słuchacz bądź czytelnik naszych wywodów może mieć wrażenie, że procedura jest bardzo czasochłonna, a samochód po demontażu wtrysków przez długo czas będzie stał unieruchomiony. Te poglądy na temat naprawy wtrysków nie są nawet zbliżone do prawdy, gdyż regeneracja wtryskiwaczy Common Rail to usługa, którą realizujemy w ciągu jednego dnia. Dotyczące opisywanych elementów układu wtryskowego czynności wylicza się dość długo, jednakże w gruncie rzeczy ich realizacja dla wykwalifikowanego specjalisty to szybka sprawa. Co w naszym autoryzowanym serwisie rozumiemy przez pojęcie, jakim jest regeneracja wtryskiwaczy? Cena, forum opinii i oceny uzyskiwanych przez nas rezultatów to jedno, a faktyczna realizacja to druga, tak samo istotna kwestia. Szybki czas potrzebny do przeprowadzenia regeneracji wtryskiwaczy Common Rail, czyli tylko jeden dzień, okazuje się być w zupełności wystarczający do przeprowadzenia wszystkich niezbędnych działań, dzięki którym wtryskiwacz odzyskuje swoje fabryczne, określone przez producenta parametry.

Ile trzeba czekać, aż wtryski będą zregenerowane i gotowe do montażu?
Czas oczekiwania na zregenerowane wtryski


Wtryskiwacze CR Diesel | Etapy regeneracji

Podobnie jak dostępna u nas regeneracja wtryskiwaczy benzynowych, regeneracja wtrysków CR rozpoczyna się od ich wyczyszczenia. Zdemontowane z samochodu wtryskiwacze są kierowane do myjek ultradźwiękowych, ponieważ ich zastosowanie jest w zupełności bezpieczne dla struktury i budowy czyszczonych podzespołów. Czyszczenie obejmuje nie tylko części zewnętrzne, ale i wewnętrzne elementy wtrysku. Dostarczone do ASO BS Pawlik wtryskiwacze są także poddawane licznym testom na dedykowanych stołach probierczych. Zweryfikowane podczas rozbiórki wtryskiwacza bądź podczas owych testów usterki wtrysków usuwamy poprzez wymianę działających niepoprawnie części na nowe elementy. W celu sprawdzenia, czy przeprowadzane przez naszych specjalistów czynności naprawcze zostały prawidłowo wykonane, wtryskiwacze poddaje się ponownym testom, które zakończone są wydrukami stwierdzonych parametrów. Owe protokoły trafiają do Klienta serwisu wraz ze sprawnymi wtryskiwaczami oraz kartą gwarancyjną. Przeprowadzona w ten sposób regeneracja wtryskiwaczy, tak jak już wspomnieliśmy, trwa jeden dzień, dzięki czemu nie musisz obawiać się długiego czasu oczekiwania i braku możliwości użytkowania pojazdu. Co więcej, bez cienia zawahania podejmujemy się realizacji takich usług jak regeneracja wtryskiwaczy Kraków, regeneracja wtryskiwaczy Szczecin czy też regeneracja wtryskiwaczy Warszawa z uwagi na fakt, że usługi świadczone w naszej pracowni są dostępne w całej Polsce. Pracownie regeneracji podzespołów samochodowych ASO Bosch Service Pawlik charakteryzują się nowoczesnym, bogato wyposażonym zapleczem technologicznym zgodnym z rekomendacjami światowej sławy producentów podzespołów samochodowych, dysponujemy zatem imponującym parkiem maszynowym. Połączenie tego faktu z doświadczeniem, wiedzą oraz umiejętnościami praktycznymi naszej kadry sprawia, że Klienci nie są zmuszeni do czekania na przyjęcie ich wtryskiwaczy do pracowni. Jeśli interesuje Cię regeneracja wtryskiwaczy Denso (cena jest dostępna w naszym Cenniku), regeneracja wtryskiwaczy Bosch, Delphi lub regeneracja wtryskiwaczy Siemens, cena z pewnością będzie znacznie mniejszym wydatkiem niż zakup nowych wtrysków, który może sięgać kwot rzędu kilku, kilkunastu tysięcy złotych.

Etapy regeneracji wtrysków paliwa Common Rail
Wtryskiwacze CR Diesel | Etapy regeneracji

Udostępnij wpis

Komentarze

Kazek

Wystawiono Rok temu

Czas trwania regeneracji wtryskiwaczy może się różnić w zależności od kilku czynników, takich jak: • Rodzaj wtryskiwaczy (np. Common Rail, wtryskiwacze mechaniczne, itp.) • Marka i model pojazdu • Stopień uszkodzeń podzespołu • dostępność zamienników na rynku • Specjalizacja warsztatu i jego zaplecze techniczne Standardowy czas trwania regeneracji wtryskiwaczy to około 1-2 dni robocze. Jednakże, w przypadku trudniejszych przypadków lub braku dostępności części zamiennych, czas regeneracji może się wydłużyć. Dlatego ważne jest, aby skonsultować się z warsztatem przed podjęciem decyzji o regeneracji i ustalić szacowany czas trwania naprawy.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki