Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

ILE KOSZTUJE WYMIANA WTRYSKIWACZY

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
CZAS REALIZACJI 24 - 48 godzin
GWARANCJA 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

ILE KOSZTUJE WYMIANA WTRYSKIWACZY

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Ogólnie rzecz biorąc, koszt wymiany wtryskiwaczy może wynosić od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Koszt samego zestawu wtryskiwaczy może być dość wysoki, a dodatkowo należy uwzględnić koszty robocizny związane z wymianą. Cena wymiany wtryskiwaczy może znacznie się różnić w zależności od kilku czynników, takich jak lokalizacja, marka i model pojazdu, rodzaj wtryskiwaczy oraz wybrany warsztat samochodowy. Warto również pamiętać, że koszty mogą się różnić w zależności od tego, czy zdecydujesz się na oryginalne wtryskiwacze producenta pojazdu czy na zamienniki. Oryginalne części zazwyczaj są droższe, ale mogą zapewniać większą pewność co do jakości i kompatybilności.

W sytuacji, kiedy zastanawiamy się nad tym, ile kosztuje wymiana wtryskiwaczy, zauważamy, że problem jest dość rozległy i nierzadko bywa zależny od wielu spraw. Warto mieć świadomość, że elementy, o których mowa wchodzą w skład układu zasilania, który zapewnia stały i bezpośredni dopływ paliwa do silnika samochodowego pod odpowiednim ciśnieniem. Funkcja ta czyni owe części integralnym przedmiotem dla zachowania bezustannej pracy jednostki napędowej, dlatego w wypadku usterki konieczna bywa wymiana wtryskiwaczy diesel na nowe. Chociaż w wypadku zachowania sprawności popularne są również inne metody przywracania żywotności układu.

Ile kosztuje wymiana wtryskiwaczy
Ile kosztuje wymiana wtryskiwaczy

Ile kosztuje regeneracja wtryskiwaczy i ich wymiana

Jedną z takich metod jest właśnie regeneracja, która nierzadko jest równie skuteczna w przywracaniu sprawności danej jednostce napędowej. Dodatkowo zabieg czyszczenia jest bardziej opłacalny, bo kiedy konieczna jest wymiana wtryskiwaczy, koszt robocizny znacznie wzrasta. To głównie z uwagi na kosztowność całkiem nowych elementów pełniących funkcję wtrysku paliwa. Z kolei regeneracja omija ten proces, chociaż zdarza się, że trzeba zastąpić jeden z uszkodzonych podzespołów wtryskiwacza, co oscyluje nadal w niższych granicach cen niż całkowita ich wymiana. Wiadomo, że czyszczenie opłaca się zatem bardziej, mimo że niekiedy całkowite zastąpienie elementów nowymi bywa konieczne. Takie rozwiązanie sugeruje się, kiedy jest konieczna wymiana wtryskiwaczy benzynowych, ponieważ wiele serwisów, które mają do czynienia z wtryskami zasilanymi przez ten rodzaj paliwa, uważa proces zamiany za jedyną słuszną możliwość. Jednak my wykonujemy również zabieg czyszczenia wtryskiwaczy benzynowych w naszej pracowni, co pozwala oszczędzić wydatków związanych z wymianą. Podsumowując już, wszystkie szczegółowe ceny konkretnych usług można znaleźć w naszym cenniku.

Ile kosztuje regeneracja wtryskiwaczy i ich wymiana
Ile kosztuje regeneracja wtryskiwaczy i ich wymiana
Udostępnij wpis

Komentarze

Janusz

Wystawiono Rok temu

Najlepiej skontaktować się z kilkoma serwisami specjalizującymi się w naprawie pojazdów z silnikami diesla i porównać ich oferty, aby uzyskać dokładniejszą cenę wymiany wtryskiwaczy. Warto też pamiętać, że cena może się różnić w zależności od tego czy wymienia się tylko wtryskiwacze czy też wymienia się także inne elementy układu paliwowego.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki