25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

ILE KOSZTUJE WYMIANA WTRYSKIWACZY

Autor: Paulina Markowiak
Czas przeczytania tekstu: 1 minuta
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W sytuacji, kiedy zastanawiamy się nad tym, ile kosztuje wymiana wtryskiwaczy, zauważamy, że problem jest dość rozległy i nierzadko bywa zależny od wielu spraw. Warto mieć świadomość, że elementy, o których mowa wchodzą w skład układu zasilania, który zapewnia stały i bezpośredni dopływ paliwa do silnika samochodowego pod odpowiednim ciśnieniem. Funkcja ta czyni owe części integralnym przedmiotem dla zachowania bezustannej pracy jednostki napędowej, dlatego w wypadku usterki konieczna bywa wymiana wtryskiwaczy diesel na nowe. Chociaż w wypadku zachowania sprawności popularne są również inne metody przywracania żywotności układu.

 

Ile kosztuje wymiana wtryskiwaczy
Ile kosztuje wymiana wtryskiwaczy

 

Ile kosztuje regeneracja wtryskiwaczy i ich wymiana

 

Jedną z takich metod jest właśnie regeneracja, która nierzadko jest równie skuteczna w przywracaniu sprawności danej jednostce napędowej. Dodatkowo zabieg czyszczenia jest bardziej opłacalny, bo kiedy konieczna jest wymiana wtryskiwaczy, koszt robocizny znacznie wzrasta. To głównie z uwagi na kosztowność całkiem nowych elementów pełniących funkcję wtrysku paliwa. Z kolei regeneracja omija ten proces, chociaż zdarza się, że trzeba zastąpić jeden z uszkodzonych podzespołów wtryskiwacza, co oscyluje nadal w niższych granicach cen niż całkowita ich wymiana. Wiadomo, że czyszczenie opłaca się zatem bardziej, mimo że niekiedy całkowite zastąpienie elementów nowymi bywa konieczne. Takie rozwiązanie sugeruje się, kiedy jest konieczna wymiana wtryskiwaczy benzynowych, ponieważ wiele serwisów, które mają do czynienia z wtryskami zasilanymi przez ten rodzaj paliwa, uważa proces zamiany za jedyną słuszną możliwość. Jednak my wykonujemy również zabieg czyszczenia wtryskiwaczy benzynowych w naszej pracowni, co pozwala oszczędzić wydatków związanych z wymianą. Podsumowując już, wszystkie szczegółowe ceny konkretnych usług można znaleźć w naszym cenniku.

 

Ile kosztuje regeneracja wtryskiwaczy i ich wymiana
Ile kosztuje regeneracja wtryskiwaczy i ich wymiana

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO