Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

WYMIANA WTRYSKU – CENA

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

WYMIANA WTRYSKU – CENA

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Cena wymiany wtrysku różni się w zależności od modelu, marki producenta czy stopnia uszkodzenia. Wymiana wtrysków w autoryzowanym serwisie może być kosztowna, ale gwarantuje najwyższą jakość wykonania usługi oraz stosowanie oryginalnych części. Koszt wymiany wtrysków w niezależnym warsztacie może być niższy, ale należy upewnić się, czy wtryski, które zostaną zamontowane, są wysokiej jakości i spełniają normy producenta samochodu. W przypadku potwierdzenia wystąpienia awarii wtrysków nadchodzi czas na ważną decyzję: wymiana wtryskiwaczy – jeden czy wszystkie? Obie opcje oczywiście mają swoje słabe i mocne strony. Najbardziej znaczącą z nich jest z pewnością cena. Wymiana tylko uszkodzonych wtrysków pozwoli zaoszczędzić wydatki na naprawę nawet o połowę. Z drugiej zaś strony, zakup całego układu wtrysków zapewnia większą gwarancję skuteczności, a także lepszą kompatybilność systemu.

Przykładowe wtryskiwacze po regeneracji
Wymiana wtrysku – cena

Regeneracja czy wymiana?

Zamiast od razu wymieniać cały komplet wtrysków, warto najpierw sprawdzić czy możliwa jest regeneracja wtryskiwaczy. Koszt tej usługi jest zawsze znacząco niższy od zakupu nowych podzespołów. Zdemontowane wtryski są montowane na specjalnym urządzeniu testowym badającym ich szczelność i ilość dawkowanego paliwa. W ten sposób można ustalić, które wtryskiwacze są uszkodzone i nadają się do naprawy. Po zdiagnozowaniu problemu wtryskiwacze są rozmontowywane i gruntownie czyszczone przy użyciu myjki ultradźwiękowej. Następnie wymienia się uszczelnienia i wadliwe elementy podzespołu. Na koniec wtryski są jeszcze raz testowane, by sprawdzić, czy działają prawidłowo.

Mimo że wymiana bądź regeneracja wtryskiwaczy może być bardzo dotkliwa dla portfela, to zignorowanie tego problemu może narazić nas na jeszcze większe wydatki, gdy okaże się, że z powodu tej awarii uszkodzeniu uległy też rozrusznik, koło dwumasowe, czy łańcuch rozrządu. Jeśli w Twoim samochodzie wystąpiły objawy awarii i interesuje Cię wymiana wtryskiwaczy benzynowych, Common Rail, czy też wymiana pompowtryskiwaczy, cena tej usługi podana jest na naszej stronie w zakładce cennik.

Wtryskiwacze marki Bosch
Regeneracja czy wymiana?
Udostępnij wpis

Komentarze

Janek

Wystawiono Rok temu

Cena związana z wymiany wtrysków zależy przykładowo od ich rodzaju, ilości wymienianych części oraz warsztatu, w którym są wymieniane. Koszt wymiany jednego wtrysku może mieścić się w granicy 100 - 600 zł. Jeśli jednak konieczna jest wymiana wszystkich, to cena może wzrosnąć nawet do kilku tysięcy złotych.

Czy ta opinia była pomocna?

Wioletta

Wystawiono 3 lata temu

Polecam regenerację wtryskiwaczy w serwisie Bosch Pawlik, robiliśmy auto służbowe - usługa regeneracji wtryskiwaczy i pompy.

Czy ta opinia była pomocna?

Bartek

Wystawiono 3 lata temu

Oryginalne części, szybka usługa wysyłkowa, wszystko ok

Czy ta opinia była pomocna?

Michał

Wystawiono 3 lata temu

Polecam!

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki