Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

WYMIANA WTRYSKU – CENA

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

W nawet najbardziej niezawodnych samochodach, z powodu dużego przebiegu, może przydarzyć się ta konieczność – wymiana wtrysku, cena której różni się w zależności od modelu, marki producenta czy stopnia uszkodzenia. W przypadku potwierdzenia wystąpienia awarii wtrysków nadchodzi czas na ważną decyzję: wymiana wtryskiwaczy – jeden czy wszystkie? Obie opcje oczywiście mają swoje słabe i mocne strony. Najbardziej znaczącą z nich jest z pewnością cena. Wymiana tylko uszkodzonych wtrysków pozwoli zaoszczędzić wydatki na naprawę nawet o połowę. Z drugiej zaś strony, zakup całego układu wtrysków zapewnia większą gwarancję skuteczności, a także lepszą kompatybilność systemu.

Przykładowe wtryskiwacze po regeneracji
Wymiana wtrysku – cena


Regeneracja czy wymiana?

Zamiast od razu wymieniać cały komplet wtrysków, warto najpierw sprawdzić czy możliwa jest regeneracja wtryskiwaczy. Koszt tej usługi jest zawsze znacząco niższy od zakupu nowych podzespołów. Zdemontowane wtryski są montowane na specjalnym urządzeniu testowym badającym ich szczelność i ilość dawkowanego paliwa. W ten sposób można ustalić, które wtryskiwacze są uszkodzone i nadają się do naprawy. Po zdiagnozowaniu problemu wtryskiwacze są rozmontowywane i gruntownie czyszczone przy użyciu myjki ultradźwiękowej. Następnie wymienia się uszczelnienia i wadliwe elementy podzespołu. Na koniec wtryski są jeszcze raz testowane, by sprawdzić, czy działają prawidłowo.

Mimo że wymiana bądź regeneracja wtryskiwaczy może być bardzo dotkliwa dla portfela, to zignorowanie tego problemu może narazić nas na jeszcze większe wydatki, gdy okaże się, że z powodu tej awarii uszkodzeniu uległy też rozrusznik, koło dwumasowe, czy łańcuch rozrządu. Jeśli w Twoim samochodzie wystąpiły objawy awarii i interesuje Cię wymiana wtryskiwaczy benzynowych, Common Rail, czy też wymiana pompowtryskiwaczy, cena tej usługi podana jest na naszej stronie w zakładce cennik.

Wtryskiwacze marki Bosch
Regeneracja czy wymiana?
Udostępnij wpis

Komentarze

Janek

Wystawiono Ponad 2 tygodnie temu

Cena związana z wymiany wtrysków zależy przykładowo od ich rodzaju, ilości wymienianych części oraz warsztatu, w którym są wymieniane. Koszt wymiany jednego wtrysku może mieścić się w granicy 100 - 600 zł. Jeśli jednak konieczna jest wymiana wszystkich, to cena może wzrosnąć nawet do kilku tysięcy złotych.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki