25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

WYMIANA WTRYSKU – CENA

Autor: Wiktor Janowski
Czas przeczytania tekstu: 1 minuta
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.88

W nawet najbardziej niezawodnych samochodach, z powodu dużego przebiegu, może przydarzyć się ta konieczność – wymiana wtrysku, cena której różni się w zależności od modelu, marki producenta czy stopnia uszkodzenia. W przypadku potwierdzenia wystąpienia awarii wtrysków nadchodzi czas na ważną decyzję: wymiana wtryskiwaczy – jeden czy wszystkie? Obie opcje oczywiście mają swoje słabe i mocne strony. Najbardziej znaczącą z nich jest z pewnością cena. Wymiana tylko uszkodzonych wtrysków pozwoli zaoszczędzić wydatki na naprawę nawet o połowę. Z drugiej zaś strony, zakup całego układu wtrysków zapewnia większą gwarancję skuteczności, a także lepszą kompatybilność systemu.

 

Przykładowe wtryskiwacze po regeneracji
Wymiana wtrysku – cena


Regeneracja czy wymiana?

Zamiast od razu wymieniać cały komplet wtrysków, warto najpierw sprawdzić czy możliwa jest regeneracja wtryskiwaczy. Koszt tej usługi jest zawsze znacząco niższy od zakupu nowych podzespołów. Zdemontowane wtryski są montowane na specjalnym urządzeniu testowym badającym ich szczelność i ilość dawkowanego paliwa. W ten sposób można ustalić, które wtryskiwacze są uszkodzone i nadają się do naprawy. Po zdiagnozowaniu problemu wtryskiwacze są rozmontowywane i gruntownie czyszczone przy użyciu myjki ultradźwiękowej. Następnie wymienia się uszczelnienia i wadliwe elementy podzespołu. Na koniec wtryski są jeszcze raz testowane, by sprawdzić czy działają prawidłowo.

Mimo, że wymiana bądź regeneracja wtryskiwaczy może być bardzo dotkliwa dla portfela, to zignorowanie tego problemu może narazić nas na jeszcze większe wydatki, gdy okaże się, że z powodu tej awarii uszkodzeniu uległy też rozrusznik, koło dwumasowe, czy łańcuch rozrządu. Jeśli w Twoim samochodzie wystąpiły objawy awarii i interesuje Cię wymiana wtryskiwaczy benzynowych, Common Rail, czy też wymiana pompowtryskiwaczy, cena tej usługi podana jest na naszej stronie w zakładce cennik.

 

Wtryskiwacze marki Bosch
Regeneracja czy wymiana?

Komentarze

Wioletta 2021-01-07 10:30:52

Polecam regenerację wtryskiwaczy w serwisie Bosch Pawlik, robiliśmy auto służbowe - usługa regeneracji wtryskiwaczy i pompy.

Bartek 2021-01-07 10:29:47

Oryginalne części, szybka usługa wysyłkowa, wszystko ok

Michał 2021-01-05 14:06:42

Polecam!

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO