Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

WYMIANA WTRYSKIWACZY – KOSZT

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

WYMIANA WTRYSKIWACZY – KOSZT

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Wielu kierowców często zadaje sobie pytanie ile może taka wymiana wtryskiwaczy kosztować. Koszt samego zestawu wtryskiwaczy może oscylować w zakresie kilku tysięcy złotych, w zależności od producenta i modelu samochodu. Do tego należy doliczyć koszty robocizny, która również zależy od miejsca, gdzie będziemy przeprowadzać wymianę. W autoryzowanych serwisach samochodowych koszt wymiany wtryskiwaczy będzie zazwyczaj wyższy niż w niezależnych warsztatach. Koszt ten może również wzrosnąć, jeśli konieczna będzie dodatkowa diagnostyka lub naprawa innych elementów układu wtryskowego. Wtryskiwacze są najbardziej precyzyjnym, a przez to delikatnym elementem układów Common Rail. Poprawnie użytkowane mogą wytrzymać nawet do 150 tysięcy kilometrów. Jednakże, nawet niewielka ilość zanieczyszczeń z paliwa i osadu może spowodować ich zablokowanie, co skutkuje niemożnością przepływu paliwa bądź też nadmiernym się go przelewaniem. Zignorowanie tego problemu może doprowadzić do wypalenia tłoków, zatarcia turbosprężarki, a ostatecznie do ruiny silnika. Dlatego też wymiana wtrysków jest dość powszechnie wykonywanym zabiegiem. Jego koszt jest jednak stosunkowo wysoki.

Wtryskiwacz Bosch podczas regeneracji w naszym salonie
Wymiana wtryskiwaczy – koszt

Co wpływa na cenę naprawy?

Na cenę wpływ ma wiele czynników, jak chociażby to czy w grę wchodzi wymiana wtryskiwaczy Diesel, czy też benzynowych, jaki producent brany jest pod uwagę i wreszcie jaki warsztat wykonuje usługę i jaki jest poziom usterki. W zależności od tych punktów przy naprawie usterki można zastosować czyszczenie, regenerację lub wymianę wtryskiwaczy. Bywa, że uszkodzone wtryski nie trzeba od razu wymieniać na nowe. Często zupełnie wystarczająca może okazać się regeneracja wtryskiwaczy, koszt której jest znacząco niższy. W niektórych przypadkach, gdy zależy nam na oszczędności, czyszczenie może dać widoczne rezultaty. Oczywiście, wymiana całego układu wtrysków zapewnia największą gwarancję skuteczności i przy odpowiednim użytkowaniu mamy spokój na kolejne tysiące kilometrów. Jedyną stanowczo nie polecaną metodą jest zakup używanych wtryskiwaczy. W większości przypadków ich stan techniczny i jakość są wątpliwe, nie rozwiązują one problemu z usterką, a sama wymiana okazuje się tylko niepotrzebnym wydatkiem pieniędzy.

Klienci, których interesuje regeneracja bądź wymiana wtryskiwaczy benzynowych, Common Rail, czy też wymiana pompowtryskiwaczy – cena wszystkich tych usług podana jest na naszej stronie w zakładce cennik.

Wtryskiwacze Delphi
Co wpływa na cenę naprawy?
Udostępnij wpis

Komentarze

Robert

Wystawiono Rok temu

Koszt wymiany wtryskiwaczy zależy od kilku czynników, takich jak: Rodzaj wtryskiwaczy – cena wtryskiwaczy różni się w zależności od producenta, typu i modelu silnika. Ilość wtryskiwaczy do wymiany – koszt będzie niższy, jeśli tylko jeden wtryskiwacz jest do wymiany, a wyższy, jeśli wszystkie wtryskiwacze są do wymiany. Miejsce wymiany – wymiana wtryskiwaczy może być przeprowadzona w warsztacie samochodowym lub przez specjalistyczną firmę, ceny mogą się różnić w zależności od miejsca wymiany. Cena wymiany jednego wtryskiwacza może wynosić od 100 do 600 zł, natomiast cena wymiany wszystkich wtryskiwaczy w silniku to koszt od kilku set złotych do kilku tysięcy złotych. Ważne jest, aby wybrać wysokiej jakości wtryskiwacze oryginalne lub zamienniki producentów z dobrą reputacją, takie jak Bosch, Denso czy Delphi, które zapewnią dłuższą żywotność i lepsze działanie silnika.

Czy ta opinia była pomocna?

Sylwester

Wystawiono 3 lata temu

Polecam regenerację wtryskiwaczy Bosch! Bez wychodzenia z domu, przez telefon wszystko załatwiłem.

Czy ta opinia była pomocna?

Michał

Wystawiono 3 lata temu

Kupowałem wtryskiwacze na wymianę, wcześniej robiłem rozeznanie po różnych ofertach, nie była to cena najbardziej atrakcyjna na rynku ale Pani z infolinii mnie zachęciła. Nie żałuję bo wtryski kompleksowo zrobione.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki