25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

DOKRĘCANIE WTRYSKIWACZY

Autor: Paulina Markowiak
Czas przeczytania tekstu: 1 minuta
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.95

Temat, jakim jest dokręcanie wtryskiwaczy wydaje się nie być mocno zaawansowany. Inaczej sytuacja przedstawia się w sprawie wtryskiwaczy, które są niesamowicie wrażliwym na każde zanieczyszczenia elementem układu zasilania silnika. Z tego powodu nierzadko ulegają one rozlicznym uszkodzeniom, co skutkuje zachwianą pracą układu zasilania i prowadzi tym samym do usterek w tym obrębie. Żeby cały system mógł działać sprawnie, wykonuje się szereg zabiegów, w których ważne jest, by obrać odpowiedni moment dokręcania wtryskiwaczy CDI i których celem jest eliminacja usterki. Wiedząc to, należy ten wymagający zabieg powierzyć wyspecjalizowanej pracowni.

 

Dokręcanie wtryskiwaczy
Dokręcanie wtryskiwaczy

 

Dokręcanie wtrysku 1.6 HDI

 

Czynność ta musi wiązać się z niesamowitą precyzją i wiedzą na temat sił dociskających rozpylacz do nasady wtrysku, które zwykle są definiowane przez producentów jednostek napędowych oraz mechanizmów wtryskowych. Ogólnie moment dokręcania wtrysku 1.6 HDI może się zatem różnić od tych podanych dla silników o oznaczeniu TDI. Z tego powodu do każdej z jednostek napędowych należy podchodzić indywidualnie i z dużą dozą odpowiedzialności. Wykwalifikowany pracownik, zwykle jest w stanie określić moment dokręcania wtryskiwacza Delphi, Bosch czy też innych, ponieważ jest to niezbędne dla prawidłowego zakończenia procesu wykonywanej operacji. Nowe wtryski najczęściej montuje się w sytuacji całkowitej wymiany zniszczonych elementów, by przywrócić poprawne działanie układu zasilania. Czasami zdarza się, że uszkodzone wtryskiwacze można jeszcze poddać regeneracji. Dobór odpowiedniego zabiegu definiuje wynik badania diagnostycznego, przeprowadzanego w naszym specjalistycznym serwisie.

 

Dokręcanie wtrysku 1.6 HDI
Dokręcanie wtrysku 1.6 HDI

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO