Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

DOCIERANIE ZAWORKA DELPHI

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

DOCIERANIE ZAWORKA DELPHI

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Czasami w trakcie dokładnych oględzin wtryskiwaczy, okazuje się, że natrafimy na nieprawidłowości, które może zniwelować docieranie zaworka Delphi. Docieranie zaworka wtryskowego w układzie Common Rail firmy Delphi polega na osadzeniu nowego wtryskiwacza w silniku i przeprowadzeniu cyklu uruchomienia silnika oraz jego wyłączenia, aby umożliwić wtryskiwanie paliwa do silnika. Podczas tego procesu, wtryskiwacz zostaje uruchamiany i wyłączany w krótkich interwałach, co umożliwia delikatne osadzenie zaworka wtryskowego. Celem tego procesu jest zapewnienie właściwego uszczelnienia i precyzyjnego wtrysku paliwa, co ma wpływ na wydajność silnika. 

Generalnie wtryskiwacze tej marki, jak i innych, są bardzo wrażliwe na wszelkie nieczystości, które dostają się do ich wnętrza wraz z nośnikiem energii. Zaworek jest jednym z podzespołów wchodzących w skład tych elementów wtryskowych i uczestniczy w procederze, jakim jest odpowietrzanie wtryskiwaczy Delphi. Ma on zatem swój pewien udział przy bezpośrednim wtrysku paliwa do silnika samochodowego. Jednak może on też być przyczyną problemów z tymi elementami układu zasilania.

Docieranie zaworka Delphi
Docieranie zaworka Delphi

Jak wygląda sprawdzenie wtryskiwaczy Delphi

Takie badanie wykonuje się w celu określenia stanu i by poddać ocenie zmiany w budowie tego przedmiotu. Wtryskiwacze stosunkowo często ulegają uszkodzeniom, bądź deformacją wynikłym z nagaru spowodowanego rdzą lub częściej w drodze zanieczyszczenia układu niefiltrowanym paliwem. W przebiegu tych działań demontuje się te części i poddaje dokładnym oględzinom. Zabieg wykonuje wykwalifikowany pracownik, który bacznie czuwa nad tym, by wyłapać wszelkie nieprawidłowości. Kiedy okazuje się, że element wtrysku uległ deformacji, wykonuje się docieranie zaworka Delphi. Pozwala to usunąć wady tego przedmiotu i ich przyczynę, czyli niewielkie deformacje, zabrudzenia, czy drobne zarysowania powierzchni. Czasami okazuje się jednak, że uszkodzenia w obrębie tego podzespołu są już na tyle duże, że konieczna jest wymiana zaworka wtryskiwacza. Działania te pozwalają zwykle rozwiązać przynajmniej część problemów z wtryskiwaczami. To w następstwie może skutkować tym, że unikniemy wymiany tych elementów, a uwierzcie, że te części systemu zasilania nie należą do najtańszych.

Jak wygląda sprawdzanie wtryskiwaczy Delphi
Jak wygląda sprawdzenie wtryskiwaczy Delphi
Udostępnij wpis

Komentarze

Andrzej

Wystawiono Rok temu

Docieranie zaworu Delphi jest procesem, który ma na celu przywrócenie pierwotnej dokładności i wydajności zaworu. Proces ten polega na dokładnym oczyszczeniu i regulacji zaworu, aby zapewnić prawidłowe działanie silnika. W przypadku zaworu Delphi, docieranie jest zwykle przeprowadzane przez specjalistę z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu, takiego jak maszyna do docierania zaworu. Docieranie zaworu Delphi jest ważnym procesem, ponieważ pozwala na przywrócenie pierwotnej dokładności i wydajności zaworu, co przyczynia się do lepszej efektywności silnika i dłuższej żywotności zaworu.

Czy ta opinia była pomocna?

Bronek

Wystawiono 3 lata temu

Robiłem tam Delphi 2 szt, po 2 miesiącach robiłem kolejne 2 szt. Radzę robić całe komplety bo później człowiek dwa razy płaci za montaż demontaż u mechanika. Warto wcześniej zadzwonić i dopytać. Polecam!

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki