Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Co daje regeneracja wtrysków?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Regeneracja wtryskiwaczy Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

 • nowe
 • regenerowane na wymianę
 • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Regeneracja wtryskiwaczy to proces przywracania wtryskiwaczom ich pierwotnej wydajności i funkcjonalności poprzez zastąpienie uszkodzonych lub zużytych części wtryskiwacza nowymi. Regeneracja wtryskiwaczy może przynieść wiele korzyści dla silnika, takich jak poprawa wydajności silnika, ograniczenie emisji spalin, a także oszczędność paliwa. Zużyte wtryskiwacze często prowadzą do zmniejszenia ilości paliwa dostarczanego do cylindrów silnika, co prowadzi do spadku mocy i przyspieszenia oraz zwiększonej emisji szkodliwych substancji. Regeneracja wtryskiwaczy może pomóc przywrócić właściwy przepływ paliwa i poprawić wydajność silnika, zmniejszyć emisję spalin i zwiększyć efektywność spalania, a także zmniejszyć zużycie paliwa. Czyste i sprawne wtryskiwacze mogą również pomóc poprawić responsywność silnika, co oznacza, że reaguje on szybciej na gaz i osiąga większą moc.

Co daje regeneracja wtryskiwaczy?
Co daje regeneracja wtrysków?

Wtryskiwacze Common Rail w Twoim samochodzie zaczynają pracować nieprawidłowo i zastanawiasz się, co daje regeneracja wtrysków w autoryzowanym serwisie? Na początku naszego opracowania musimy przyznać, że świetnie trafiłeś, gdyż korzyści wynikające z przeprowadzenia regeneracji wtryskiwaczy przedstawią Ci pracownicy największej pracowni regeneracji wtrysków CR w Polsce! Korzyści, jakie daje regeneracja wtryskiwaczy w serwisie, są doceniane przez licznych kierowców. Regeneracja wtrysków daje nie tylko możliwość przywrócenia fabrycznych parametrów podzespołów, ale także korzystną cenę, oryginalne części zamienne, sprawdzenie wtryskiwaczy na specjalistycznych stołach probierczych oraz gwarancję, która w przypadku naszej pracowni wynosi aż 2 lata.

Jakie kryteria powinien wziąć użytkownik Diesla, stając przed możliwościami, jakie rozwija przed nim regeneracja wtryskiwaczy? Koszt okazuje się często niemalże tak samo istotny, jak opinie wydane przez klientów danej pracowni. Wybierając serwis, do którego oddasz swoje wtryskiwacze na naprawę poprzedzoną wnikliwą diagnostyką, sprawdź także, co dokładnie znajduje się w konkretnej ofercie cenowej. Warto również zorientować się, czy serwis dysponuje dobrze wyposażonym parkiem maszynowym oraz czy został objęty autoryzacją jednego z producentów wtryskiwaczy, na przykład Bosch lub Siemens. Jest to istotne, ponieważ posiadanie autoryzacji wymaga od pracowników serwisu wykonywania ich pracy w najwyższych, ściśle określonych standardach.

1. Naprawa wtryskiwaczy - czy to się opłaca?

Czy naprawa wtrysków się opłaca?

Naprawa wtryskiwaczy - czy to się opłaca?

Zanim zdecydujesz się na zakup fabrycznie nowych wtryskiwaczy, weź pod uwagę opcję ich naprawy, która zazwyczaj jest określana mianem regeneracji. Jej opłacalność to fakt, którego naprawdę nie sposób podważyć. Czy naprawdę opłaca się regenerować wtryskiwacze Common Rail? Z całą stanowczością na to pytanie dotyczące wtrysków odpowiadamy twierdząco, gdyż niesie to za sobą szereg korzyści. Warto podkreślić, że właściwie przeprowadzona regeneracja wtryskiwaczy Bosch, Delphi, Denso czy Siemens owocuje przede wszystkim przywróceniem fabrycznych parametrów wtrysków. W praktyce dla kierowcy Diesla oznacza to, że jego wtryskiwacze po regeneracji działają z taką samą skutecznością, jak nowe wtryski. Jest to możliwe dzięki skrupulatnemu wykonaniu przez serwisantów wszystkich czynności, które składają się na dość zaawansowaną technologicznie procedurę regeneracji.

Oddając uszkodzone lub zabrudzone wtryski do naszego serwisu, zyskujesz także czas. Dokładamy wszelkich starań, by Klienci ASO nie musieli długo czekać na naprawę, zatem standardowy czas regeneracji wynosi 1 dzień roboczy. Jest to możliwe, ponieważ dysponujemy najnowocześniejszymi maszynami. Sprawdzenie wtrysku za ich pomocą trwa tylko 12 minut! Zastosowanie światowej klasy stołów probierczych jest poparte także doświadczeniem w wykorzystaniu technologii udostępnionej przez Bosch. Dodatkowo możemy poszczycić się siecią dostawców, którzy szybko dostarczają do nas oryginalne części zamienne. Jeżeli nie mogłeś uwierzyć, że wtryskiwacze można zdiagnozować, zregenerować i sprawdzić w ciągu jednego dnia, sprawdź, jak to robimy w naszym serwisie!

Opłacalność regeneracji wtrysków CR wynika także z zastosowania najwyższej jakości oryginalnych części zamiennych. Dzięki temu, że wtryskiwacz jest składany z ich użyciem, nie musisz płacić dwa razy za demontaż wtrysków czy za wymianę ich elementów wątpliwego pochodzenia. Efekty regeneracji muszą być długotrwałe, co osiągamy dzięki instalacji we wtryskiwaczu oryginalnych, sprawdzonych elementów.

Naprawa wtryskiwaczy jest uznawana za szczególnie skuteczną usługę, której rezultaty utrzymują się na długo. Regenerując wtryski, oszczędzasz także na paliwie, którego pobór przestanie być zwiększony. Inna oszczędność wynika z profilaktyki. Jako użytkownik Diesla z pewnością wiesz, że w tych silnikach w szczególności awaria jednego podzespołu powoduje uszkodzenia w pozostałych układach. Poddając wtryskiwacze regeneracji, dbasz także o kondycję filtra cząstek stałych i turbosprężarki, przekłada się to także na prawidłowe i niezawodne funkcjonowanie jednostki napędowej.

Wraz ze zregenerowanymi, w pełni sprawnymi wtryskiwaczami, zyskujesz także dwuletni okres gwarancyjny. Co ważne, w naszej gwarancji nie obowiązuje limit przejechanych kilometrów, dzięki czemu zyskujesz pewność, że zawsze odniesiemy się do zgłoszenia sygnalizującego nieprawidłowości w ich funkcjonowaniu w Twoim samochodzie.

2. Regeneracja wtrysków - co to jest?

Czym jest regeneracja wtryskiwaczy?

Regeneracja wtrysków - co to jest?

Mimo tego, że jesteśmy fachowcami od naprawy podzespołów samochodowych, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy kierowca ma obowiązek wiedzieć, na czym polega i co to w ogóle jest regeneracja wtryskiwaczy. Mówiąc ogólnie, regeneracja wtrysków to procedura, która umożliwia przywrócenie fabrycznych parametrów wtryskiwaczy dzięki ich diagnostyce, czyszczeniu oraz wymianie zużytych bądź silnie zanieczyszczonych elementów. Skuteczność realizowanych działań jest weryfikowana w ramach usługi, ponieważ wtryski - zanim zostaną przekazane Klientowi - są poddawane szczegółowym i rygorystycznym testom na specjalnie do tego celu przeznaczonych stołach probierczych.

Wielu kierowców zaczyna się bardziej interesować systemem wtrysku paliwa w swoim samochodzie dopiero wówczas, gdy objawy ich awarii stają się coraz bardziej kłopotliwe. Zanim opowiemy Ci nieco więcej, o tym, jakie objawy mogą wykazywać uszkodzone lub silnie zanieczyszczone wtryski, przybliżymy Ci nieco samą procedurę regeneracji wtryskiwaczy Common Rail. Zobacz, w jaki sposób regeneruje się wtryski w autoryzowanym serwisie!


Regeneracja wtryskiwaczy Common Rail w ASO w etapach

Mimo tego, że tak, jak już podkreśliliśmy, jesteśmy w stanie zregenerować wtryski w 1 dzień, to na całość procedury składa się wiele skomplikowanych czynności. W kolejnych akapitach pokrótce opiszemy, na czym polega wstępna weryfikacja, naprawa oraz testowanie wtrysków.


Weryfikacja wtryskiwaczy

Mianem weryfikacji określamy sprawdzenie wtrysków w specjalistycznej pracowni. Nie od dziś wiadomo, że od dobrze postawionej diagnozy zależy sukces późniejszych działań o charakterze naprawczym, dlatego też diagnostykę wtrysków przeprowadzamy ze szczególną wnikliwością.

Obowiązkowym etapem weryfikacji wtryskiwacza jest zdemontowanie go na poszczególne części i podzespoły. Dopiero po rozłożeniu wtrysku można ocenić poziom oraz stopień jego uszkodzeń, a także sprawdzić go mikroskopowo.

Weryfikacja wtrysków, która obejmuje każdy, nawet najdrobniejszy element ich budowy, pozwala na dokonanie rzetelnej wyceny naprawy. Po tym, jak ustalimy zakres występujących uszkodzeń i zaplanujemy przebieg konkretnych działań naprawczych, kontaktujemy się z właścicielem wtrysków, udzielając mu informacji w tym zakresie.


Kompleksowa naprawa i regeneracja wtrysków

Regenerację wtryskiwaczy śmiało można określić jako zestaw złożonych, wieloetapowych czynności. Każdy z etapów jest tak samo ważny, gdyż składa się na efekt końcowy w postaci całkowicie sprawnych wtryskiwaczy, które swoim działaniem w żaden sposób nie ustępują fabrycznie nowym wtryskom. Aby naprawić wtryskiwacze Common Rail dostarczane do naszego serwisu przez Klientów z całej Polski:

 • czyścimy elementy wtrysków z zastosowaniem ultradźwięków, co pozwala na pozbycie się z ich konstrukcji wszelkich osadów oraz zanieczyszczeń innego pochodzenia,
 • przeprowadzamy wymianę uszczelnień, montując w miejsce starych i zniszczonych oryginalne elementy uszczelniające
 • z zastosowaniem specjalnie przeznaczonych do tego celu narzędzi przeprowadzamy wymianę tych części wtrysku, które nie nadają się już do dalszego użytku. W ich miejsce instalowane są oryginalne części zamienne
 • przeprowadzamy specjalistyczną regulację wymiarów nastawczych regenerowanego wtryskiwacza, stosując w tym celu tak zwaną trzecią fazę naprawy wtrysków Common Rail,
 • ustawiamy określone przez producenta dawki wtryskowe.


Sprawdzenie wtryskiwaczy po regeneracji

W ramach sprawdzenia już zregenerowanych wtryskiwaczy w naszej pracowni przeprowadzamy wieloparametrowy test komputerowy w warunkach tożsamych z pracą jednostki napędowej w samochodzie. Za pomocą urządzeń diagnostycznych nazywanych także stołami probierczymi testujemy:

 • szczelność wtryskiwacza, dokonując także pomiar przelewu bez wysterowania wtrysku,
 • dawkę wtryskową, której pomiar realizowany jest zarówno przy pełnym i częściowym obciążeniu, jak i na wolnych obrotach,
 • dawkę pilotażową wtryskiwacza.

Po przeprowadzonych poszczególnych etapach testowania, wtryskiwacze są kodowane. Nadanie nowego kodu IMA wtryskiwaczowi jest niezbędne, by mógł on niezawodnie działać w układzie Common Rail danego pojazdu.

Zakodowany wtrysk jest dodatkowo testowany. W ramach testu za kryterium przyjmowane jest rozpylanie wtrysku.

Jeżeli wszystkie etapy scharakteryzowanego powyżej procesu regeneracyjnego wykazują pozytywne rezultaty, gotowy do montażu wtryskiwacz wraz z dwuletnią gwarancją bez limitu przejechanych kilometrów trafia z powrotem do Klienta.

3. Wtryski po regeneracji | Opinie

Wtryskiwacze Common Rail po regeneracji | Opinie

Wtryski po regeneracji | Opinie

Regenerowane wtryskiwacze Common Rail z powodzeniem funkcjonują w licznych samochodach. Opinie na temat naprawionych w ten sposób wtrysków okazują się naprawdę pozytywne, co niewątpliwie wynika z korzyści regeneracji, które już wymieniliśmy w naszym opracowaniu.

Warto podkreślić, że naprawione w ASO wtryskiwacze przez tysiące kilometrów działają tak skutecznie, jakby były nowe. Ten satysfakcjonujący stan rzeczy ma bardzo proste uzasadnienie, gdyż dzięki poszczególnym działaniom przywracamy wtryskom fabryczne osiągi, a co za tym idzie - w pełni satysfakcjonującą żywotność.

Klienci, którzy skorzystali z opcji regeneracji wtryskiwaczy w naszej firmie, doceniają także szybki czas wykonania usługi. Jest to szczególnie istotne zwłaszcza obecnie, gdy większość tras przemierzamy własnymi samochodami, a każda ich awaria powoduje sporo problemów.

4. Wymiana wtryskiwaczy Common Rail | Dostępne opcje

Wymiana wtrysków Common Rail | Dostępne opcje

Wymiana wtryskiwaczy Common Rail | Dostępne opcje

Dla tych Klientów naszego serwisu, których wtryskiwacze z różnych przyczyn nie kwalifikują się do regeneracji, także mamy proste i skuteczne rozwiązania. Jeżeli jedynym rozwiązaniem, a zatem koniecznością staje się wymiana wtryskiwaczy, nie musisz od razu kupować fabrycznie nowych wtrysków. W naszej ofercie dedykowanej użytkownikom pojazdów z systemem Common Rail znajdują się także wtryskiwacze po regeneracji. Zakup zregenerowanych wtrysków naprawdę się opłaca, ponieważ w przystępnej cenie otrzymujesz naprawione, działające ze stuprocentową skutecznością wtryskiwacze z gwarancją na 2 lata.

Jeżeli oczekujesz natomiast fabrycznie nowych wtrysków prosto od producenta, także mamy dla Ciebie taką możliwość! Zamówimy dla Ciebie wtryskiwacze w korzystnej cenie.

Wymiana wtrysków w Dieslu nie musi oznaczać wydatku, który w wielu przypadkach dorównuje wartości samochodu. Oferujemy Ci równie skuteczną, lecz znacznie bardziej przystępną cenowo alternatywę, a także możliwość zakupu nowych wtryskiwaczy. Zdecyduj, które rozwiązanie dotyczące prawidłowego funkcjonowania układu Common Rail w Twoim samochodzie będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednie!

5. Kolejne ważne zagadnienie - ile trwa regeneracja wtryskiwaczy?

Kolejne ważne zagadnienie - ile trwa regeneracja wtrysków?

Kolejne ważne zagadnienie - ile trwa regeneracja wtryskiwaczy?

Fakt, że jesteśmy w stanie zregenerować wtryski CR w ciągu jednego dnia roboczego, jest dla nas powodem do dumy, dlatego też poświęciliśmy mu odrębną część naszego opracowania. W szczególnych przypadkach czas oczekiwania klienta na zregenerowane wtryskiwacze wydłuża się o jeszcze jeden dzień, jednakże zazwyczaj jesteśmy w stanie naprawić dostarczone podzespoły naprawdę szybko. Wszelkie opóźnienia mogą wynikać chociażby z powodu niewielkiej dostępności części zamiennych danego wtrysku.

Nie chcemy dopuścić do tego, by Twój samochód pozostał unieruchomiony na długi czas. Doskonale rozumiemy, jak problematyczne jest funkcjonowanie bez auta, którym przyzwyczailiśmy się poruszać na co dzień, dlatego też robimy wszystko, by zamówione lub zregenerowane wtryskiwacze trafiły do Ciebie jak najszybciej!


Kiedy trzeba zregenerować wtryski?

Kiedy należy zregenerować wtryskiwacze?
Kiedy trzeba zregenerować wtryski?

Wtryskiwacze Common Rail w obliczu uszkodzenia dość szybko wykażą objawy, które rozpozna nawet niewprawiony kierowca. Bardzo ważna jest znajomość symptomów uszkodzeń wtryskiwaczy, ponieważ szybka reakcja wpływa zazwyczaj na korzyść zleceniodawcy, gdyż wiąże się z niższą ceną naprawy.

Wtryski należy zregenerować, gdy ich działanie odbiega od norm założonych od producenta. Nie musisz od razu zaglądać pod maskę ani demontować wtryskiwaczy, ponieważ wystarczy zaobserwować oznaki wysyłane przez samochód.

Awaria wtryskiwaczy wiąże się nie tylko ze znacznym pogorszeniem osiągów pojazdu, ale także często ze zwiększonym zużyciem paliwa oraz z podnoszeniem się poziomu oleju silnikowego. Jeżeli do tych symptomów dodamy wydobywające się z rury wydechowej zadymienie oraz przerywaną, pełną szarpnięć pracę silnika, usterkę wtrysków można uznać niemalże za pewnik.

Nie warto czekać na moment, w którym samochodu w ogóle nie da się uruchomić przez niesprawne wtryski. Ten problematyczny objaw będzie sygnalizował pogłębienie awarii, która w najgorszym przypadku swoim zasięgiem może objąć filtr cząstek stałych DPF/FAP, turbosprężarkę lub sam silnik. Po zsumowaniu w myślach kwot napraw z pewnością zgodzisz się z nami, że takiego typu zaniedbania okażą się naprawdę nieopłacalne.

Uszkodzone wtryskiwacze i ich objawy to problem, którego nie warto bagatelizować. Zareaguj na czas, kierując wtryskiwacze do fachowej diagnostyki i regeneracji. W krótkim czasie i w korzystnej cenie otrzymasz wtryski, których prawidłowe funkcjonowanie będzie odczuwalne podczas codziennej eksploatacji Twojego samochodu. Opinie na temat zregenerowanych w ASO wtrysków są naprawdę dobre, co świadczy o skuteczności usługi. Przekonaj się o tym sam, jeżeli wtryskiwacze Common Rail w Twoim samochodzie wykazują objawy usterki.

Udostępnij wpis

Komentarze

Adam

Wystawiono Rok temu

Regeneracja wtrysków polega na przywróceniu ich do pierwotnego stanu działania. Proces regeneracji ma na celu usunięcie zanieczyszczeń, zużycia oraz naprawę ewentualnych uszkodzeń. Regeneracja wtrysków pozwala na: Przedłużenie żywotności wtrysków: poprzez usunięcie zanieczyszczeń i naprawienie ewentualnych uszkodzeń, wtrysk może pracować tak samo dobrze jak nowy. Poprawienie pracy silnika: dzięki prawidłowo działającym wtryskom, silnik może pracować wydajniej, mieć więcej mocy i lepiej spalać paliwo. Oszczędność kosztów: regeneracja wtrysków jest tańsza niż zakup nowych, dzięki czemu pozwala na oszczędność kosztów. Poprawa efektywności paliwowej: prawidłowo działające wtryski pozwala na lepsze wykorzystanie paliwa, co przekłada się na niższe emisje szkodliwych substancji do środowiska. Ogólnie rzecz biorąc, regeneracja wtrysków pozwala na przywrócenie ich do pierwotnego stanu działania, co pozytywnie wpływa na pracę silnika, oszczędność kosztów oraz efektywność paliwową. Jest to dobry wybór w przypadku, gdy wtryski wymagają naprawy lub renowacji, zamiast wymiany na nowe.

Czy ta opinia była pomocna?

Tadeusz

Wystawiono 3 lata temu

Firma naprawdę podchodzi profesjonalnie do klienta. Informacje i przekaz informacji na najwyższym poziomie. Jak regeneracja to tylko w tej firmie. Szybko w dobrej cenie i na czas. Pozdrawiam wszystkich klientów i firmę na czele z Panem Pawlikiem

Czy ta opinia była pomocna?

Janko

Wystawiono 3 lata temu

Zdecydowanie polecam udac sie od czasu do czasu na regeneracje wtryskiwaczy i to nie tylko ze wzgledu na efekty, ale takze koszt uslugi~!

Czy ta opinia była pomocna?

Radek M

Wystawiono 3 lata temu

Regeneracja wtrysków to bardzo opłacalny zabieg, zgadzam się z powyższymi opiniami. Pozdrawiam.

Czy ta opinia była pomocna?

Łukasz

Wystawiono 3 lata temu

Oddałem wtryski elektromagnetyczne Boscha do regeneracji i muszę przyznać, że póki co, wszystko działa, jak należy. Brak dymienia, zwiększenia spalania i już nic mi nie stuka. Dodatkowo uzyskałem jeszcze 2-letnią gwarancję na piśmie, więc zabezpieczenie jest.

Czy ta opinia była pomocna?

Tomek

Wystawiono 3 lata temu

Mam rozumieć ze można naprawić wszystkie wtryskiwacze?? Czy są takie, których się nie regeneruje się z pewnych powodów? Dymi mi samochód, więc na pewno mam problem z wtryskiwaczami, chciałem zakupić nowe, ale chyba oddam swoje sztuki do regeneracji...

Czy ta opinia była pomocna?

Olaf

Wystawiono 3 lata temu

Regeneracja to dobra opcja, zawsze taniej niż zakup nowych fabrycznie, a efekt taki sam. Parametry są takie same, jak w przypadku nowych sztuk, więc dobra alternatywa dla liczących każdy grosz.

Czy ta opinia była pomocna?

Właściciel Audi

Wystawiono 3 lata temu

Jestem posiadaczem audi a4b6 i regenerowałem u Państwa komplet pompowtryskiwaczy. Muszę przyznać iż jestem bardzo zadowolony z Państwa usługi, będę oczywiście polecać innym klientom.

Czy ta opinia była pomocna?

Roman Xxx

Wystawiono 3 lata temu

Regeneracja wtrysków to bardzo korzystna opcja, przynajmniej dostajemy gwarancję a zakup używek ani gwarancji ani żadnej pewności nie mamy, że takie wtryski pochodzą chociaż tydzień. Pozdrawiam wszystkich posiadaczy diesla

Czy ta opinia była pomocna?

KARINA

Wystawiono 3 lata temu

Witam, nawet nie wiedziałam, że istnieje coś takiego jak regeneracja wtrysków, myślałam, że jak wtrysk ulegnie zużyciu to już trzeba kupić nowy. Bardzo przydatny artykuł. Pozdrawiam

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki