25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Zawichost

Regeneracja wtryskiwaczy w Zawichoście w województwie świętokrzyskim

Firma Bosch Service Pawlik przygotowała specjalną ofertę dla mieszkańców miejscowości Zawichost. Na ofertę tę, składają się usługi z zakresu naprawy wtryskiwaczy Common Rail (Bosch, Delphi, Denso oraz Siemens), naprawy turbosprężarek, naprawy pompowtryskiwaczy samochodów osobowych grupy VW (Volkswagen, Audi, Seat i Skoda), naprawy pompowtryskiwaczy samochodów ciężarowych i pompy PLD firmy Bosch. Jak widać, posiadamy bogatą ofertę, o zawierającą usługi w atrakcyjnych cenach w stosunku do jakości. Wszystkie podzespoły, nasi pracownicy regenerują wyłącznie przy zastosowaniu nowych, oryginalnych części. Turbosprężarki są regenerowane na częściach wysokiej jakości, firmy Melett. Wyposażyliśmy nasze pracownie w specjalistyczny oraz nowoczesny sprzęt, który jest niezbędny do profesjonalnego oraz niemal fabrycznego ustawienia parametrów pracy wtryskiwaczy lub pompowtryskiwaczy. Sam proces regulacji dawek oraz innych parametrów, odbywa się na stołach probierczych firmy Bosch: EPS 200A, EPS 708 lub na EPS 815 z przystawką Cambox. Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Zawichost – świętokrzyskie. Składanie przebiega w oparciu o technologię danego producenta wtrysku lub pompowtrysku. Na tak wykonaną usługę, udzielamy Państwu 12 miesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Zalecamy Państwu wysłanie już zdemontowanych wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy lub turbosprężarek do naszej firmy za pomocą kuriera. Przed wysyłką, prosimy Państwa o kontakt z nami, z pod zakładki „Kontakt”.


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Rynek Duży 6
Kod pocztowy: 27-630, Zawichost
Współrzędne GPS:
N 50° 48' 26.564'' E 21° 51' 6.332''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.51

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.