25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Subaru

Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso

Pompowtryskiwacze Subaru

Common Rail - Delphi, Bosch, Denso, Siemens

Początki tej japońskiej firmy sięgają 1917 roku, kiedy to powstała firma lotnicza  Nakajima Aircraft Company. W trakcie drugiej wojny światowej przedsiębiorstwo te chcąc nie chcąc uwikłało się w przemysł zbrojeniowy. Po zakończeniu tego konfliktu firma została rozbita na 12 części, aby osłabić jej znaczenie. Jednak w 1953 roku za zgodą USA i ONZ nastąpiło ponowne scalenie niektórych przedsiębiorstw. W ten sposób powstała nowa firma o nazwie Fuji, która z czasem coraz mocniej zaczęła angażować się w przemysł motoryzacyjny. Pierwszym samochodem wyprodukowanym przez Fuji był Subaru 1500. Auto pod względem technologicznym było bardzo zaawansowane, ale zawiodła sieć dystrybucji i Subaru 1500 nie zdobył należnej mu popularności. W 1958 roku powstał kolejny samochód – Subaru 360, które tym razem zdobyło już duży sukces rynkowy. Prawdziwym przebojem pod kątem konstrukcyjnym był model Leone z 1971 roku. Posiadał on innowacyjny silnik w układzie Boxer oraz napęd na cztery koła. Jak się później okazało rozwiązania te stały się wizytówką Subaru, które do dziś słynie z produkcji aut z tego rodzaju silnikami. Na początku lat 90-tych na rynku pojawia się model kultowy, czyli Subaru Impreza. Auto zdobyło ogromną popularność na całym świecie. Duża w tym zasługa sportowej kariery tego modelu, który zdobywał kilkukrotnie tytuł mistrza świata w rajdach WRC zarówno w kategorii kierowców jak i konstruktorów. Samochód ten utorował drogę przyszłym konstrukcjom Subaru, które słyną z niepowtarzalnego stylu i dużej niezawodności.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Subaru

 


regeneracja wtrysków Subaru

wtryski Subaru

Oceń: / Aktualna ocena: 4.57

Komentarze

Miłosz 2020-11-02 14:05:45

Polecam regenerację wtryskiwaczy Subaru, robiłem swoje 4 szt bardzo jestem zadowolony. Pełen profesjonalizm i kompleksowa obsługa klienta, od samego początku duża dbałość o szczegóły transakcji. Super firma!

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO