Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Saab

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Pompowtryskiwacze Saab

Common Rail - Delphi, Bosch, Denso, Siemens

W 1937 roku powstało przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją samolotów – Saab. Jego nazwa pochodzi więc od skrótu - Svenska Aeroplan Aktiebolaget  Bolaget, co po przetłumaczeniu oznacza Szwedzkie Zakłady Lotnicze. Co ciekawe firma ta do dziś funkcjonuje i może się poszczycić chociażby produkcją znanych samolotów wojskowych Gripen. Niestety nie można tego samego powiedzieć o utworzonej w 1947 roku firmie córce Saab Automobile. Firma wielokrotnie zmieniała w ostatnich latach właściciela i na obecną chwilę jest praktycznie nieobecna na rynku motoryzacyjnym. Szkoda tym większa, że szwedzki koncern samochodowy słynął z bardzo ciekawych i oryginalnych samochodów, w których kładziono duży nacisk na bezpieczeństwo jego użytkowników. Już pierwszy model szwedzkiej firmy z 1949 roku miał wbudowaną klatkę chroniącą podróżnych przed wypadkiem. Później dalej doskonalono rozwiązania tego typu dzięki czemu przez długie lata auta Saaba uznawane były za jedne z najbezpieczniejszych. W szczytowym okresie funkcjonowania tej marki firma miała 9 fabryk, w których pracowało nawet 23 tyś ludzi.   

 


regeneracja wtrysków Saab

wtryski Saab

Oceń: / Aktualna ocena: 4.60
Udostępnij wpis

Komentarze

Andrzej

Wystawiono Ponad tydzień temu

Wtryskiwacze do samochodów Saab Diesel mogą różnić się w zależności od modelu i roku produkcji. Wtryskiwacze stosowane w starszych modelach Saab Diesel mogą być mechaniczne, natomiast w nowszych modelach mogą być wtryskiwacze elektroniczne. Wtryskiwacze elektroniczne są bardziej zaawansowane technologicznie i zapewniają dokładniejsze dawkowanie paliwa, co pozytywnie wpływa na osiągi silnika i ekonomiczność jazdy. W przypadku wyboru wtryskiwaczy do samochodów Saab Diesel ważne jest, aby wybrać odpowiednie wtryskiwacze, kompatybilne z danym modelem i rokiem produkcji. Zaleca się kontakt / konsultacje się z mechanikiem lub specjalistą, który będzie mógł dobrać odpowiednie wtryskiwacze i zamontować je prawidłowo.

Czy ta opinia była pomocna?

Tymon

Wystawiono Pół roku temu

Bardzo długo szukałem firmy, która sprawdzi i zregeneruje moje pompowtryski w modelu auta Saab. Jestem bardzo zadowolony. Nie spodziewałem się takiego efektu. Z czystym sumieniem polecam.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki