25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Bolesław - Małopolskie

Problem z uszkodzonym wtryskiwaczem lub pompowtryskiwaczem w miejscowości Bolesław? Z usterką wtryskiwaczy i pompowtrysków polecamy skierować się do specjalistycznej pracowni regeneracji wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy działającej wysyłkowo również na terenie wsi Bolesław. Pracownia z Bolesławia zajmuje się regeneracją wtryskiwaczy Common Rail takich firm jak: Bosch, Delphi, Denso oraz Siemens, a także regeneracją pompowtryskiwaczy do aut osobowych i ciężarowych. Każdy wtryskiwacz i pompowtryskiwacz w pracowni w Bolesławiu przechodzi proces diagnostyki, podczas którego rozpoznawane są uszkodzenia wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy.


Gdzie w Bolesławiu zregenerować wtryski?

Jeśli chodzi o samą wieś Bolesław, to jest ona położona w granicach województwa małopolskiego, w powiecie olkuskim, w gminie Bolesław. Wieś Bolesław liczy aktualnie około 2500 mieszkańców. Wieś Bolesław została założona w roku 1279 przez Bolesława Wstydliwego, od którego imienia pochodzi nazwa miasta.


Jak dojechać do Bolesławia aby zregenerować wtryskiwacze, lub pompowtryskiwacze?

Niedaleko wsi Bolesław przebiega droga krajowa numer 94 (Zgorzelec → Bolesławiec → Chojnów → Legnica → Prochowice → Wrocław → Brzeg → Opole → Strzelce Opolskie → Toszek → Pyskowice → Bytom → Będzin → Sosnowiec → Dąbrowa Górnicza → Olkusz → Kraków → Wieliczka → Targowisko → Bochnia → Brzesko → Wojnicz → Tarnów → Pilzno → Dębica → Ropczyce → Rzeszów → Łańcut → Jarosław → Radymno → Korczowa).


Proces regeneracji wtrysków Common Rail w Bolesławiu

Proces regeneracji wtryskiwaczy w pracowni w Bolesławiu to oczywiście wstępna diagnostyka uszkodzeń, następnie czyszczenie w specjalnych myjkach ultradźwiękowych, po czym przeprowadzana jest wymiana niezbędnych elementów, które mogły ulec awarii, a są to głównie: końcówka wtryskiwacza, zawór oraz uszczelnienia. Cena całej regeneracji zależna jest oczywiście od uszkodzeń, ale zamyka się ona przeważnie w granicach kilkuset złotych. Pracownia działająca na terenie Bolesławia oferuje również dwuletnią gwarancję na zregenerowane wtryskiwacze i pompowtryskiwacze oczywiście bez limitu przejechanych kilometrów. Ceny dla zainteresowanych klientów skorzystaniem z usług specjalistycznej pracowni z Bolesławia znajdują się w zakładce cennik.

Oceń: / Aktualna ocena: 4.55

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.