25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Ozimek

Regeneracja wtryskiwaczy w Ozimku w województwie opolskim

Mieszkańcom Ozimka pragniemy zaoferować wysokiej jakości regenerację wtryskiwaczy Common Rail (Bosch, Delphi, Denso i Siemens), regenerację pompowtryskiwaczy z samochodów osobowych grupy VW (Volkswagen, Audi, Skoda i Seat), regenerację pompowtryskiwaczy z samochodów ciężarowych oraz pompy PLD firmy Bosch. Oferujemy także profesjonalną naprawę turbosprężarek samochodowych. Nasi specjaliści podchodzą do każdego podzespołu w sposób indywidualny – badane są uszkodzenia a następnie wysnuwa się prawdopodobna przyczyna awarii. Na wyposażeniu naszej pracowni znajduje się cyfrowy mikroskop, który pozwala na dogłębną analizę stanu gniazda wtryskiwacza oraz innych części. Jeżeli gniazdo wtrysku jest mocno wyeksploatowane, musi zostać ono wymienione na nowe. Taki zabieg (wymiana gniazda wtrysku itd.) wykonywany jest w ramach trzeciej fazy regeneracji wtryskiwacza, wymieniając te części na oryginalne nowe. Na wszystkie wykonywane przez nas usługi, przysługuje Państwu roczna gwarancja bez limitu kilometrów. Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Ozimek - opolskie. Bosch Service Pawlik cieszy się ogromną reputacją i dużym zaufaniem u klientów. Nic dziwnego, że do naszej firmy trafia miesięcznie nawet ok. 800 sztuk samych wtryskiwaczy. Nasze pracownie wyposażone zostały w profesjonalne urządzenia, które gwarantują nieosiągalną dla innych urządzeń na rynku precyzję w pomiarach i ustawieniach. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą z pod zakładki „Kontakt”, celem uzyskania więcej informacji bądź chęci zasięgnięcia pomocy technicznej. Zapraszamy!


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Powstańców Śląskich 3
Kod pocztowy: 46-040, Ozimek
Współrzędne GPS:
N 50° 40' 44.627'' E 18° 12' 46.468''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.48

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.