Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Isuzu

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy do Isuzu
Cena Gotowe wtryskiwacze Isuzu - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Isuzu

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Kup wtryski lub powierz regenerację specjalistom!

• Najnowocześniejsza w Polsce pracownia regeneracji wtryskiwaczy Common Rail i benzynowych
• Autoryzacja Bosch Diesel Service – gwarancja jakości – 30 lat doświadczenia
• Posiadamy już gotowe do sprzedaży wtryskiwacze w dużych ilościach i bardzo dobrych cenach
• Oryginalne części firmy Bosch, Delphi, Denso, Siemens / VDO
• Protokół badania wtryskiwacza ze stołu probierczego Bosch EPS 708 oraz Bosch DCI 700 - najnowocześniejszej maszyny w Polsce
• 2 lata gwarancji bez limitu kilometrów
• Przyjmujemy zlecenia wysyłkowe
• Podzespoły odbieramy/wysyłamy codziennie naszym kurierem
• Sprzedaż w Polsce i za granicą
• Szybki czas realizacji zamówienia

Regeneracja wtryskiwaczy Isuzu

Pompowtryskiwacze Isuzu

Common Rail - Delphi, Bosch, Denso, Siemens

Ta japońska firma motoryzacyjna jest jedną z bardziej wiekowych marek motoryzacyjnych. Jej początki sięgają bowiem już 1916 roku. Początkowo firma bazowała głównie na współpracy z brytyjskim Wolseleyem. Zdobyte w ten sposób doświadczenie procentuje po kilkunastu latach, kiedy to w 1934 roku powstaje pierwsze auto z logo Isuzu. W 1971 roku Isuzu nawiązuje bliższą współpracę z amerykańskim GM. Z czasem amerykański koncern zwiększa swoje udziały na tyle, że przejmuje kontrolę nad tym przedsiębiorstwem. Sytuacja Isuzu się skomplikowała, gdy amerykański gigant popada w poważne tarapaty finansowe. Na szczęście w 2006 roku udziału w Isuzu odkupuje Toyota. Jednocześnie firma na całym świecie tworzy lokalne spółki Join Venture z różnymi firmami motoryzacyjnymi m.in. z GM. Isuzu słynie z produkcji bardzo dobrych silników wysokoprężnych, które można znaleźć w samochodach najróżniejszych marek tj. Honda, Toyota, Opel, Chevrolet, czy Renault. Szacuje się, że Isuzu od początku swojej działalności w tym zakresie wyprodukowała ponad 23 mln jednostek napędowych, które poza motoryzacją wykorzystywane są także statkach lub najróżniejszych maszynach.    

Oceń: / Aktualna ocena: 4.51
Udostępnij wpis

Komentarze

Mirek

Wystawiono Rok temu

Naprawa wtryskiwaczy w samochodzie Isuzu może polegać na kilku różnych czynnościach, w zależności od tego, jakiego rodzaju usterki dotyczą wtryskiwaczy. Oto kilka przykładów: 1. Czyszczenie wtryskiwaczy - jeśli wtryskiwacze są zanieczyszczone lub zapchane, można je oczyścić za pomocą specjalistycznych narzędzi i środków chemicznych. 2. Naprawa poszczególnych elementów wtryskiwaczy - jeśli wtryskiwacze są uszkodzone lub zużyte, można naprawić lub wymienić poszczególne elementy, takie jak uszczelki, sitka, dysze itp. 3. Wymiana wtryskiwaczy - jeśli wtryskiwacze są uszkodzone lub zużyte, a naprawa nie jest już możliwa, konieczna może być ich wymiana na nowe. Pamiętaj, że przed naprawą wtryskiwaczy, należy dokładnie zdiagnozować problem z wtryskiwaczami i ustalić przyczynę usterki. Nieprawidłowo wykonana naprawa może spowodować pogorszenie działania wtryskiwaczy. Okres trwałości wtryskiwaczy po regeneracji może się różnić w zależności od jakości regeneracji oraz warunków eksploatacji. Wtryskiwacze po regeneracji, jeśli zostaną przywrócone do prawidłowego działania, mogą działać tak samo dobrze jak nowe wtryskiwacze. Jednak, jeśli regeneracja zostanie wykonana nieprawidłowo lub jeśli samochód jest eksploatowany w trudnych warunkach (np. jazda po dziurawych drogach), wtryskiwacze mogą zużywać się szybciej. Warto zwrócić uwagę, że regeneracja nie przedłuża żywotności wtryskiwaczy, tylko pozwala na ich ponowne użycie, dlatego ważne jest aby stosować się do zaleceń producenta dotyczących eksploatacji samochodu oraz regularnie serwisować samochód.

Czy ta opinia była pomocna?

Adam

Wystawiono 2 lata temu

Moje pompowtryski są mocno zużyte, jestem ciekawy czy w tym przypadku regeneracja mogłaby je przywrócić do dawnego stanu.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki