Sklep

Zamów wtryskiwacz lub regenerację Ponad 4000 dostępnych
wtryskiwaczy już od 190 zł.

Wtryskiwacz 0445110078 Bosch BX | okazja| Volvo

Wtryskiwacz 0445110078 Bosch BX | okazja| Volvo
Wtryskiwacz 0445110078 Bosch BX | okazja| Volvo
Wtryskiwacz 0445110078 Bosch BX | okazja| Volvo
Wtryskiwacz 0445110078 Bosch BX | okazja| Volvo

Wtryskiwacz 0445110078 Bosch BX | okazja| Volvo

Ocena produktu: 4.50

Cena:

1427.87 zł

 

Numer 0445110078 
Numer zamienny 30777314, 8627319
Producent Bosch
Formuła typu BX-CRI2 (Common Rail)
Numer handlowy 0445110077
Numer Regenerowanego Wtryskiwacza 0986435120
Opis Produktu Podzespół regenerowany fabrycznie przez wiodącego producenta wtryskiwaczy Bosch. Proces regeneracji został przeprowadzony zgodnie z rygorystycznymi wytycznymi, co gwarantuje najwyższą jakość i niezawodność.
Pasujące Modele Volvo
Kaucja 246 PLN brutto

 

Producent               Numer
Volvo 30777314
Volvo 8627319
Volvo 31303259
Volvo 30756063
Volvo 36051165
Volvo 8658351
Volvo 8658350
Volvo 8627319
Volvo 8602669
Volvo 8658352
Volvo 8658353
Dostępność: Dostępne na telefon +48 601 856 277

Szybka wysyłka

Prosto z naszego magazynu

Czas realizacji

Przesyłka nawet w 24h

Gwarancja

produkty wysokiej jakości

+48 601 856 277

Masz pytania? Zadzwoń!

Zadzwoń

Opinie użytkowników

0 / 5
( 0 opinii )
5
4
3
2
1
Produkt jeszcze nie posiada żadnych opinii.