{{cart.total_items}}

Twój koszyk

{{item.name}}

x{{item.qty}} {{item.price}} zł

Kaucja zwrotna

x{{item.qty}} {{round(item.qty * item.options.deposit.deposit_price/100)}} zł
Suma brutto: {{round(cart.total)}} zł
Pokaż koszyk
Zamów i zapłać

Wtryskiwacze 0445110078

Zamów wtryskiwacz lub regenerację Ponad 4000 dostępnych
wtryskiwaczy już od 190 zł.

Oferujemy 100% sprawne, poddane gruntownej regeneracji.

Wtryskiwacze o numerze 0445110078 pasują do modeli:

VOLVO S60 I 2.4D 2.4 85 08/2003 - 07/2005 D5244T3
VOLVO S60 I 2.4D 2.4 96 12/2001 - 07/2006 D5244T2
VOLVO S60 I 2.4D 2.4 120 08/2001 - 07/2006 D5244T
VOLVO S80 I 2.4D 2.4 96 10/2001 - 07/2006 D5244T2
VOLVO S80 I D5 2.4 120 08/2001 - 07/2006 D5244T
VOLVO V70 II 2.4D 2.4 96 12/2001 - 07/2006 D5244T2
VOLVO V70 II 2.4D 2.4 120 08/2001 - 07/2006 D5244T
VOLVO V70 II 2.4D AWD 2.4 120 08/2002 - 07/2006 D5244T
VOLVO V70 II D5 2.4 136 12/2005 - 07/2006 D5244T3
VOLVO V70 II D5 AWD 2.4 136 12/2005 - 07/2006 D5244T3
VOLVO XC70 I 2.4D AWD 2.4 120 08/2002 - 07/2006 D5244T
VOLVO XC90 I D5 AWD 2.4 120 01/2003 - 07/2006 D5244T

Numery zamienne:

0445110078
0445110077
0986435120

Numery OE:

VOLVO 30777314
VOLVO 8627319
VOLVO 31303259
VOLVO 30756063
VOLVO 8602669
VOLVO 8658351
VOLVO 36051165
VOLVO 8658350
VOLVO 8658352
VOLVO 8658353

Oferowane przez nas zregenerowane wtryskiwacze wykorzystywane w silnikach samochodu marki Volvo posiadaj:
▫ 2 lata gwarancji, bez limitu przejechanych kilometrów,
▫ oryginalną podkładkę termiczną,
▫ kody IMA,
▫ wydruk parametrów, potwierdzający fabryczny stan wtrysku.
Jeśli interesuje Cię regeneracja wtryskiwaczy Volvo D5 (jej koszt) zachęcamy do kontaktu z naszym Działem obsługi klienta.

Wtryskiwacze 0445110078
Wtryskiwacze 0445110078 


Regeneracja wtryskiwaczy w samochodach VOLVO

Elementy układu paliwowego, jakimi są wtryski VOLVO S60 2.4 D5 są poddawane procesowi regeneracji w naszym serwisie na najwyższym poziomie z wykorzystaniem urządzenia jakim jest stół probierczy. Prawidłowa i w pełni przeprowadzona regeneracja umożliwia przywrócenie fabrycznego stanu wtryskiwacza. Sam proces regeneracji jest dość złożony i skomplikowany, dlatego też w naszej pracowni zatrudnimy najlepszych specjalistów.
Regeneracja wtryskiwaczy 0 445 110 078 wygląda następująco, w pierwszej kolejności wtryskiwacze są poddawane diagnostyce, która pozwala na określenie ich stanu, może się okazać bowiem, że wtryskiwacze, które do nas trafią są już tak poważnie uszkodzone i regeneracja nie może zostać przeprowadzona. W przypadku kiedy wtryskiwacz kwalifikuje się do regeneracji następuje jego czyszczenie w myjce ultradźwiękowej. Uszkodzone elementy wtrysku 0 445 110 078 są wymieniane na nowe oryginalne. Po przeprowadzonych testach oraz nadaniu kodów z wykorzystaniem stołu probierczego, wtryski Volvo 2.4 D5 185 KM są gotowe do montażu.

Regeneracja wtryskiwaczy w samochodach VOLVO
Regeneracja wtryskiwaczy w samochodach VOLVO

Udostępnij wpis

Komentarze

Ten post nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie