Wtryski Denso 095000-5780 Mazda 3 2.0 MZR DCRI105780 nowe, regenerowane, używane - cena
Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy Denso do Mazdy 3 095000-5780
DOSTĘPNOŚĆ dostępny
WYSYŁKA 1 dzień roboczy*
GWARANCJA 24 miesiące
Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!
Wtrysk Denso DCRI105780 pasuje również do:
  • MAZDA 6 2.0 MZR, 103 kW, 140 KM
  • MAZDA 6 2.0 DI , 105 kW, 143 KM
  • MAZDA 3 2.0 MZR, 105 kW, 143 KM
  • MAZDA 5 2.0 CD, 105 kW, 143 KM
  • MAZDA 5 2.0, 81 kW, 110 KM
Denso komplet wtryskiwaczy
Zyskujesz
  • 2 lata gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów
  • Wydruk ze stanowiska probierczego potwierdzający działanie wtryskiwacza
  • Możliwość natychmiastowego montażu zakodowanych już podzespołów
  • Regenerację w pracowni wyposażonej w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne
  • Oryginalne części zamienne Bosch, Delphi, Denso, Siemens
  • Możliwość dostawy w Polsce i za granicą
  • Szybki czas realizacji zlecenia - 24/48 h
  • Najlepsze ceny w Polsce!
Wtryskiwacz Denso do Mazdy 3
Numery zamienne wtryskiwacza:
DENSO numery części: 095000-5780
MAZDA numery części OE: RF7J 13 H50
Wtryskiwacz Mazdy 3 2.0 MZR
Mazda 3 2.0 MZR to kompaktowy samochód, który wyróżnia się swoją dynamiką i stylowym designem. Wyposażony w silnik o pojemności 2.0 litra, generujący moc 105 kW (143 KM), zapewnia znakomite osiągi zarówno w warunkach miejskich, jak i na trasach.
Pracownia regeneracja Denso
Zajmujemy się:
  • Sprzedażą nowych wtrysków marki Denso do Mazdy 3;
  • Sprzedażą zregenerowanych wtryskiwaczy paliwa Common Rail;
  • Regeneracją wtryskiwaczy do Mazdy 3 2.0 MZR.
Dlaczego warto zainwestować w regenerację wtryskiwaczy 095000-5780
  • Lepsza wydajność silnika 2.0 MZR;
  • Niższe średnie spalanie paliwa;
  • Mniejsza emisja spalin;
  • Długa żywotność silnika;
  • Płynna praca silnika;
  • Wyższy komfort jazdy;
  • Większa efektywność innych podzespołów.
Oceń wpis: Aktualna ocena: 5.00
Udostępnij wpis
Komentarze
Ten post nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.
Dodaj komentarz
Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki
Ostatnio dodane
Pompa wtryskowa Bosch Common Rail CP3HS3 0445010245 do MERCEDES BENZ Viano / Vito - CDI 3.0 / 122 CDI, 3.0 l, 165 kW - nowa, regeneracja, cena Pompa wtryskowa Bosch Common Rail CP3HS3 0445010245 do MERCEDES BENZ Viano / Vito - CDI 3.0 / 122 CDI, 3.0 l, 165 kW - nowa, regeneracja, cena
Pompa wtryskowa Bosch Common Rail CP3HS3 0445010245 do Mercedes-Benz Viano / Vito CDI 3.0 / 122 CDI 3.0 l 165 kW
Pompa wtryskowa Bosch Common Rail CP3HS3 0445010245 do MERCEDES BENZ Sprinter W906 - 219 / 319 / 419 / 519 CDI / BlueTEC, 3.0 l, 140 kW - nowa, regeneracja, cena Pompa wtryskowa Bosch Common Rail CP3HS3 0445010245 do MERCEDES BENZ Sprinter W906 - 219 / 319 / 419 / 519 CDI / BlueTEC, 3.0 l, 140 kW - nowa, regeneracja, cena