Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Daweoo Tosca

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Pompowtryskiwacze Daewoo Tosca

Common Rail - Delphi, Bosch, Denso, Siemens

W 2006 roku na rynku azjatyckim zadebiutowała limuzyna Tosca. Auto z segmentu D charakteryzowało się dużą wygodą. Zarówno gabaryty auta wynoszące 4,8 m długości i 1,8 m szerokości, jak i jego miękkie zawieszenie uprawniały do nazwania tego modelu limuzyną. Optymalnym rozwiązaniem była dwójka pasażerów z tyłu, bo wtedy można było wykorzystać środkowe miejsce jako podłokietnik co zdecydowanie poprawiało komfort podróżowania. Samochód doskonale eliminował wszelkie nierówności na drodze, ale nie pozwalał na szybsze pokonywanie zakrętów. Pod względem konstrukcyjnym auto bazowało na płycie podłogowej Opla Vectry i Sigmy. Początkowo Tosca napędzana była wyłącznie silnikami benzynowymi, ale w 2007 roku dołączył także nowoczesny diesel 2.0 TDCi o mocy 150 KM.   

 

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej specjalistycznej pracowni w Stalowej Woli. Pracownia ASO Bosch Diesel Service zajmuje się regeneracją, naprawą wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy oraz także regeneracją i naprawą turbosprężarek samochodowych, turbiny Garrett, Holset, KKK, IHI, Borgwerner, Toyota, Mitsubishi, Schwitzer. Naprawa w naszej firmie odbywa się na najwyższym poziomie dzięki profesjonalnemu wyposażeniu pracowni oraz wykwalifikowanym pracownikom. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonanej usługi. Wtryskiwacze, pompowtryskiwacze, turbiny naprawione przez naszych inżynierów będą działały długo i bezawaryjnie. Zapraszamy.   

           

 

Daewoo Tosca 2006 – 2011

2.0  TDCi 150 KM ( Z 20 DMH )

 


regeneracja wtrysków Daewoo Tosca

pompowtryski Daewoo Tosca

Oceń: / Aktualna ocena: 4.55
Udostępnij wpis

Komentarze

Aalek

Wystawiono 2 miesiące temu

Regeneracja wtryskiwaczy (wtrysków) w samochodzie Daewoo Tosca może być wykonana w specjalistycznych warsztatach lub serwisach samochodowych, które posiadają odpowiednie narzędzia i umiejętności do tego celu. Można skorzystać z usług warsztatu specjalizującego się w regeneracji wtryskiwaczy lub z serwisu samochodowego z doświadczeniem w naprawie tego typu podzespołów. Dobrym rozwiązaniem jest skonsultowanie się z mechanikiem, który posiada specjalistyczną wiedzę na temat wtryskiwaczy i jest w stanie doradzić odpowiednią naprawę oraz pomóc w doborze odpowiedniego serwisu. Powinno się upewnić się, że wybierany serwis posiada doświadczenie w naprawie wtryskiwaczy w samochodach Daewoo Tosca, oraz posiada specjalistyczne narzędzia i części zamienne.

Czy ta opinia była pomocna?

Cezary

Wystawiono 7 miesiecy temu

Oddałem do Was jakieś 9 mc temu wtryskiwacze do naprawy i teraz autkiem jeździ się znacznie lepiej, wszystkie bolączki minęły. Polecam

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki