Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Chrysler

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy do Chryslera
Cena Gotowe wtryskiwacze Chrysler- od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!

Regeneracja wtryskiwaczy Chrysler

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Kup wtryski lub powierz regenerację specjalistom!

• Najnowocześniejsza w Polsce pracownia regeneracji wtryskiwaczy Common Rail i benzynowych
• Autoryzacja Bosch Diesel Service – gwarancja jakości – 30 lat doświadczenia
• Posiadamy już gotowe do sprzedaży wtryskiwacze w dużych ilościach i bardzo dobrych cenach
• Oryginalne części firmy Bosch, Delphi, Denso, Siemens / VDO
• Protokół badania wtryskiwacza ze stołu probierczego Bosch EPS 708 oraz Bosch DCI 700 - najnowocześniejszej maszyny w Polsce
• 2 lata gwarancji bez limitu kilometrów
• Przyjmujemy zlecenia wysyłkowe
• Podzespoły odbieramy/wysyłamy codziennie naszym kurierem
• Sprzedaż w Polsce i za granicą
• Szybki czas realizacji zamówienia

Pompowtryskiwacze Chrysler

Common Rail - Delphi, Bosch, Denso, Siemens

Ta amerykańska firma motoryzacyjna powstała w 1925 roku, a swoją nazwę zawdzięcza jej założycielowi, którym był Walter Percy Chryslerer. Jak na początkującego producenta aut Chrysler miał bardzo udany debiut w postaci modelu Six. Samochód sprzedał się bowiem w pierwszym roku produkcji w 32 tyś. egzemplarzy co zapewniło firmie bezpieczeństwo finansowe, a jednocześnie środki finansowe na kolejne projekty motoryzacyjne. Firma nie zapominała też o inwestycjach w inne dobrze rokujące firmy z tego sektora. W 1928 roku Chrysler wykupił firmę Dodge i w ten sposób powstała nowa jednostka organizacyjna pod nazwą Chrysler Motor Corporation. Przy okazji w celach marketingowych stworzono trzy dodatkowe marki tj. Plymouth, De Soto oraz Fargo, które zaczęto sukcesywnie rozwijać. Chcąc zaistnieć poza granicami Stanów Zjednoczonych amerykański koncern inwestował także w Europie i Japonii. Pod koniec lat pięćdziesiątych zaczął skupować akcje francuskiej firmy Simca. Były to działania na tyle skuteczne, że w 1969 roku przejął tą firmę w całości. Z kolei w latach 1964-67 stał się większościowym udziałowcem w brytyjskiej Rootes Group, dzięki czemu stał się właścicielem takich marek jak Hillman, Humber, Sunbeam i Singer. W 1970 roku ten światowy już koncern nabył 15% akcji w Mitsubishi. Pomimo tych wszystkich inwestycji firmę w latach siedemdziesiątych dotknął bardzo poważny kryzys finansowy, który o mało włos nie zakończył się bankructwem amerykańskiego giganta. Restrukturyzacja przedsiębiorstwa przeprowadzona w latach osiemdziesiątych uratowała na szczęście Chryslera, który stopniowo zaczął odbudowywać swoją wcześniejszą potęgę. W 1985 roku z roczną sprzedażą wynoszącą 1,26 mln aut był to już trzeci pod produkcji koncern motoryzacyjny w USA. Dwa lata później firma stała się też posiadaczem marki kultowej marki Jeep. W 1998 roku firma połączyła z kolei się z niemieckim Daimlerem – Benzem, ale współpraca ta nie przetrwała próby czasu i zakończył się po 10 latach. Najnowsze dzieje firmy związane są z włoską firmą Fiat, która nabyła 20% udziałów w amerykańskim koncernie.   

 regeneracja wtrysków Chrysler

wtryski Chrysler

Oceń: / Aktualna ocena: 4.65
Udostępnij wpis

Komentarze

Arturo

Wystawiono Rok temu

Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy w samochodach Chrysler polega na naprawie i przywróceniu prawidłowej pracy tych elementów. Ich prawidłowe działanie jest kluczowe dla poprawnej pracy silnika. Jeśli wtryskiwacz jest uszkodzony, może to prowadzić do różnych problemów z silnikiem, takich jak trudności z odpalaniem, nierówna praca silnika, brak mocy, wzrost zużycia paliwa i spadek osiągów. Dlatego też, jazda z uszkodzonym wtryskiwaczem jest niebezpieczna i może prowadzić do dalszych uszkodzeń silnika. Należy pamiętać, że dalsze użytkowanie samochodu z uszkodzonym wtryskiwaczem może prowadzić do poważniejszych problemów i kosztownych napraw, dlatego też ważne jest, aby jak najszybciej skontaktować się z warsztatem samochodowym i skonsultować się z specjalistą w celu ustalenia przyczyny problemu i wykonania naprawy. Regeneracja wtryskiwaczy w samochodach Chrysler może być tańszą alternatywą niż zakup nowych wtryskiwaczy, jednak należy pamiętać, że koszt regeneracji zależy od stopnia uszkodzenia wtryskiwaczy i od tego czy regeneracja jest możliwa.

Czy ta opinia była pomocna?

Filip

Wystawiono 2 lata temu

Nie naprawiałem jeszcze nic takiego poważnego w moim autku, ale ma już dość spory przebieg więc może sprawdzenie wtrysków jest konieczne.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki