Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

ZATARTY WTRYSKIWACZ

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Zatarty wtrysk Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Zatarty wtryskiwacz jest typową usterką układu paliwowego, której powodem zwykle jest niskiej jakości paliwo bądź też przedostanie się wody pomiędzy podzespoły układu wtryskowego powodujące korozję. Ponadto częstymi usterkami są uszkodzenia mechaniczne wtryskiwaczy, a zwykle powstają one przy niewłaściwym demontażu lub montażu. Zanieczyszczenie cząstkami stałymi, opiłkami, czy nagarem, który powstaje z niedopalonych cząstek paliwa i oleju, wszystko to może doprowadzić do awarii, której efektem jest zawieszony wtryskiwacz. Objawy tej usterki są na szczęście dosyć łatwe do zdiagnozowania. Zatarty wtryskiwacz może doprowadzić do przedostawania się zbyt dużej ilości paliwa do przewodów powrotnych. Dlaczego wtryskiwacz przelewa? Jest to spowodowane zablokowaniem się wtryskiwacza w pozycji otwartej, który cały czas podaje paliwo, mimo iż powinien być zamknięty.

Wtryskiwacz marki BOSCH
Zatarty wtryskiwacz


Zatarty wtryskiwacz – diagnostyka i działanie

Objawy zabrudzonych wtryskiwaczy to na przykład kłopoty z odpaleniem samochodu, dymienie, spadek mocy pojazdu, nierówna praca silnika, czy też charakterystyczny stukot. Nigdy nie należy lekceważyć tych objawów, gdyż mogą one prowadzić do szeregu znacznie poważniejszych szkód, jak chociażby zapchanie filtra cząstek stałych, czy problemami z kołem dwumasowym. Zatem jak odwiesić wtryskiwacz, aby mieć pewność, że wydane przez nas pieniądze dadzą trwałe rezultaty? Najlepiej odwiedzić sprawdzony, autoryzowany serwis oferujący fachową usługę. Próby naprawy wtryskiwaczy na własną rękę przez niedoświadczonych majsterkowiczów mogą skończyć się nieciekawie. Nieraz zdarza się, że nieumyślnie uszkadza się głowicę czy pokrywę zaworów, zwłaszcza gdy wtryskiwacze są mocno zapieczone i trudne do usunięcia. Profesjonalne serwisy dysponują odpowiednim sprzętem hydraulicznym przeznaczonym do usuwania konkretnych modeli wtryskiwaczy. Pozwala to uchronić nasz samochód przed ryzykiem wystąpienia dodatkowych usterek, a w efekcie zaoszczędzić pieniądze.

Regeneracja wtryskiwacza BOSCH
Zatarty wtryskiwacz – diagnostyka i działanie
Udostępnij wpis

Komentarze

Czesiek

Wystawiono Rok temu

Zatarty wtryskiwacz to poważny problem, który może mieć negatywny wpływ na działanie silnika. Wtryskiwacze są odpowiedzialne za wprowadzanie paliwa do komory spalania i ich prawidłowe działanie jest kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania silnika. Zatarty wtryskiwacz jest wynikiem zanieczyszczenia lub zużycia wtryskiwacza, który uniemożliwia prawidłowe zamknięcie się i otwarcie się, co powoduje, że paliwo przecieka z powrotem do komory spalania lub nie jest wprowadzane w odpowiedniej ilości. Działanie silnika może być negatywnie wpływane przez zatarty wtryskiwacz, takie jak: -brak mocy silnika -wysokie zużycie paliwa -wysokie emisje spalin -wzrost temperatury silnika Jeśli zatarty wtryskiwacz jest zdiagnozowany, należy go wymienić lub naprawić. Wymiana wtryskiwacza jest zwykle konieczna, gdy jest on zbyt zużyty lub uszkodzony. Należy skonsultować się z mechanikiem lub serwisem samochodowym, aby dokonać naprawy lub wymiany wtryskiwacza.

Czy ta opinia była pomocna?

Marta Sech

Wystawiono 3 lata temu

<p>Niestety u mnie objawy zabrudzonych wtryskiwaczy zgadzają się jota w jote z tym co w artykule.. czeka mnie wizyta u mechanika</p>

Czy ta opinia była pomocna?

Daniel

Wystawiono 3 lata temu

Szybko trzeba znaleźć sposób na lejące wtryski bo może to skończyć sie usterką silnika jak w moim przypadku

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki