Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

WYMIANA WTRYSKU PALIWA

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

WYMIANA WTRYSKU PALIWA

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Wymiana wtrysku paliwa może okazać się koniecznością w przypadku wystąpienia oznak awarii. Wskazuje na nią między innymi kopcenie, trudności z odpaleniem auta, nierówna praca silnika czy też wyraźne stukanie wtrysków pod maską. Może ona w efekcie prowadzić także do awarii sprężarki, wypalania tłoków, a nawet zatarcia silnika. Awaria wtrysku bierze się zazwyczaj z używania złej jakości paliwa. Zanieczyszczenie cząstkami stałymi i brak właściwości smarnych powoduje, że na częściach wtrysku zbiera się osad z niespalonych resztek paliwa uniemożliwiający poprawny przepływ. Paliwo albo „przelewa się” gdy wtrysk jest stale otwarty, lub też wcale nie może płynąć w przypadku zablokowania się wtrysku. Ponadto, wytężone warunki pracy, w jakich przychodzi obecnie pracować układom wtryskowym wpływają znacząco na prawdopodobieństwo uszkodzenia delikatnych i wysoce precyzyjnych elementów. Stąd też awarie tych układów są stosunkowo powszechnym zjawiskiem.

Przykładowy wtryskiwacz Delphi
Wymiana wtrysku paliwa

Skuteczna wymiana wtryskiwaczy – jeden czy wszystkie?

Najpewniejszą opcją poradzenia sobie z wadliwymi wtryskami jest z pewnością wymiana całego kompletu wtryskiwaczy na nowe. Gwarantuje nam to skuteczne rozwiązanie problemu oraz pełną kompatybilność układu wtryskowego. Mimo to, bywa, że awarii ulega tylko część wtrysków, a pozostałe pracują prawidłowo. Test przelewowy oraz sczytanie kodów błędów powinno wskazać dokładnie, które z nich są uszkodzone, co umożliwi wymianę konkretnych wtrysków. W takiej sytuacji wymiana wtryskiwaczy Common Rail będzie kosztowała znacznie mniej. Po takim zabiegu koniecznym jednak będzie nadanie wtryskiwaczom nowych kodów IMA. Zawierają one parametry programujące i synchronizujące pracę całego układu. Bez nich komputer nie mógłby sterować nimi poprawnie co skutkowałoby nieprawidłową pracą silnika lub też zupełnym uniemożliwieniem rozruchu. Oczywiście, dobrym wyjściem jest także regeneracja uszkodzonych wtrysków. Jeśli interesuje Cię regeneracja bądź wymiana wtryskiwaczy benzynowych lub Common Rail, zachęcamy do kontaktu z naszym serwisem.

Wtryskiwacze podczas regeneracji w naszym salonie
Skuteczna wymiana wtryskiwaczy – jeden czy wszystkie?
Udostępnij wpis

Komentarze

Robert

Wystawiono Rok temu

Podczas wymiany wtryskiwaczy ważne jest, aby korzystać z wysokiej jakości części zamiennych lub z oryginalnych, gdyż odgrywają one kluczową rolę w poprawnym i wydajnym działaniu wtryskiwaczy, a w konsekwencji i jednostki napędowej.

Czy ta opinia była pomocna?

Michał

Wystawiono 3 lata temu

Polecam, robiłem tam u nich i pompę i wtryskiwacz, bardzo byłem zadowolony z obsługi i efektów regeneracji. Solidna firma.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki