Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

WYMIANA POMPY WYSOKIEGO CIŚNIENIA

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 1000 dostępnych pomp Common Rail
Cena Gotowe pompy Common Rail - od 350 zł
Regeneracja pomp Common Rail - 285 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

WYMIANA POMPY WYSOKIEGO CIŚNIENIA

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Wymiana pompy wysokiego ciśnienia jest jednym z kosztowniejszych problemów, które przydarzają się kierowcom. Pompa wtryskowa jest kluczowym elementem układów Common Rail. Głównym jej zadaniem jest sprężanie paliwa do dużego ciśnienia i tłoczenie go do zasobnika wysokiego ciśnienia (tzw. szyny) zespolonego z wtryskiwaczami. Mimo tego, że jest ona dość trwałym elementem układu paliwowego, bywa, że i ona ulega awarii. Najczęstszą przyczyną jest tankowanie słabej jakości paliwa. Zanieczyszczenia obecne w takim paliwie mogą prowadzić do zatarcia pompy. Uszkodzona pompa wysokiego ciśnienia, objawy której to między innymi wycieki paliwa, spadek mocy, zbyt głośna i nierównomierna praca silnika, czy nadmierne wydzielanie spalin, może prowadzić do kolejnych poważnych awarii. Stąd też nie należy ignorować tego problemu.

Przykładowa pompa wtryskowa Common Rail
Wymiana pompy wysokiego ciśnienia

Wymiana pompy wtryskowej – cena i serwisowanie

Podczas całego procesu wymiany pompy zachowuje się odpowiednią czystość, która jest niezbędna w przypadku serwisowania układów wtryskowych Common Rail. Wszystkie elementy układu, jak np. listwa wtryskowa, należy dokładnie wyczyścić, a w razie konieczności wymienić na nowe. Wszystkie złączenia trzeba także dokręcić odpowiednim momentem podanym przez producenta. Ważne jest również, aby zadbać o czystość i jakość paliwa. Jeżeli w paliwie znajdują się zanieczyszczenia konieczna będzie wymiana filtru oraz płukanie całego układu paliwowego. Nie zawsze jednak wymiana pompy jest koniecznością. Oczywiście, możliwa jest także regeneracja pompy wysokiego ciśnienia. Cena takiej usługi jest już zdecydowanie niższa. Polega ona na dokładnym umyciu wymontowanej pompy myjką ultradźwiękową. Następnie wymienia się wszystkie uszkodzone części i elementy eksploatacyjne. Po zamontowaniu pompy z powrotem wykonuje się test potwierdzający poprawną pracę pompy. Często ta metoda jest zupełnie wystarczająca i zapewnia ona trwałe i satysfakcjonujące rezultaty. Jeśli interesuje Cię regeneracja bądź wymiana pompy wysokiego ciśnienia, cena tej i innych usług dostępna jest na stronie naszego serwisu w zakładce cennik.

Pompa wtryskowa podczas regeneracji w naszym salonie
Wymiana pompy wtryskowej – cena i serwisowanie
Udostępnij wpis

Komentarze

Robert

Wystawiono Rok temu

Wymiana pompy wysokiego ciśnienia jest procesem, w którym specjalista zamienia uszkodzoną lub zużytą pompę wysokiego ciśnienia na nową. Pompa wysokiego ciśnienia jest odpowiedzialna za generowanie odpowiedniego ciśnienia paliwa, które jest niezbędne do prawidłowego działania silnika. Wymiana pompy wysokiego ciśnienia jest konieczna w przypadku jej uszkodzenia lub zużycia, co może powodować problemy związane z brakiem mocy silnika, nierówną pracą silnika lub wyciekiem paliwa. Cena wymiany pompy wysokiego ciśnienia może wynieść od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych, w zależności od marki i modelu samochodu oraz lokalizacji warsztatu.

Czy ta opinia była pomocna?

Janek

Wystawiono 3 lata temu

Na pewno korzystniejsza cenowo bedzie regeneracja pompy wysokiego cisnienia niz wymiana pompy wtryskowej, ktorej cena pewnie jest kilka razy wyzsza.. na szczescie ja nie musialem tej pompy wymieniac i mam nadzieje, ze nie dopadnie mnie ten problem...

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki